Şimdi Ara

Nokia 8 basın görseli sızdırıldı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: SixSixSix

quote:

Orijinalden alıntı: reshthesucker

Hmd global microsoftun isten cikardigi nokia calisanlarindan olusuyor. Nokianin sitesinde de hem ag cozumleri hem hem bu telefonlar hem withings falan var. Yani o nokia. Uretimi çine yaptiriyorlar ki zaten yaptirmayan yok neredeyse artik. Denileni bireysel olarak da dogrulayabilirsiniz. Pureview lisanslari microsoftta olabilir ya da bi lisans anlasmasi olabilir ya da baska bisey bilemiyorum. Ama nokia ozo kameralari gelistirdigine gore sahsi gorusum fotograf video konusunda hatrisayilir basarisi olacagina inaniyorum.

İnanın ben de başarılı olmasını isterim. Yine de belirli bir süre geçmesi gerektiğini düşünüyorum. Şu anda her şey için çok erken.

Bu arada, PureView ekibinin yıllar evvel Apple'a geçtiğini duymuştum diye hatırlıyorum.

https://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Efsane-isim-Nokiaya-geri-donuyor.htm

• 700$ çok para bu fiyatla iş yapması zor bi de şu telefonlara xenon flash koydumu tamamdır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çerçevelere bak mübarek pimapeni geçmiş ... tasarım ekibinle beraber batasın emi !

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoxFun

quote:

Orijinalden alıntı: SixSixSix

quote:

Orijinalden alıntı: reshthesucker

Hmd global microsoftun isten cikardigi nokia calisanlarindan olusuyor. Nokianin sitesinde de hem ag cozumleri hem hem bu telefonlar hem withings falan var. Yani o nokia. Uretimi çine yaptiriyorlar ki zaten yaptirmayan yok neredeyse artik. Denileni bireysel olarak da dogrulayabilirsiniz. Pureview lisanslari microsoftta olabilir ya da bi lisans anlasmasi olabilir ya da baska bisey bilemiyorum. Ama nokia ozo kameralari gelistirdigine gore sahsi gorusum fotograf video konusunda hatrisayilir basarisi olacagina inaniyorum.

İnanın ben de başarılı olmasını isterim. Yine de belirli bir süre geçmesi gerektiğini düşünüyorum. Şu anda her şey için çok erken.

Bu arada, PureView ekibinin yıllar evvel Apple'a geçtiğini duymuştum diye hatırlıyorum.

https://www.donanimhaber.com/cep-telefonlari/haberleri/Efsane-isim-Nokiaya-geri-donuyor.htm

Bu haberi atlamışım. İnanın mutluluk duyarım Nokia'nın eski günlerine dönmesinden. Nokia sempatizanlığım sebebiyle, geçen seneye kadar Nokia Lumia 1520 kullanıyordum.

• Bu bildiğin Nokia 5..Böyle birşey olacağını sanmıyorum..Böyle gelirse yazıklar olsun..Ayrıca yabancı kaynaklarda 589 dolar olacağı yazıyor 700 nereden çıktı??

• Çok kaba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya bu adamlar ne gerizakalı. Böyle adlandırma mı olur. Seneye ne koyacaklar bu telefonların devamlarına. Ortalık Samsung, Nokia, asus vb.. firmaların saçma adlandırmalı veya ufak bir yeri farklı herşeyi aynı sadece fiyatları farklı telefon modelleriyle doldu taştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baykus45 -- 18 Temmuz 2017; 14:35:28 >
  • Yanlar iyi ama alt ve üst çerçeve telefonu çok kaba göstermiş. 3 haftadır S8 Plus kullanıyorum ve büyük çerçeveli cihazlar bana çok kaba gelmeye başladı.

Donanımın gideri var ama tasarım konusunda çok yol katetmeleri lazım. Ben eski pazar paylarına ulaşacağını da sanmıyorum. LG gibi bir dev bile sürekli zarar ederken, Sony'nin zaten adı bile unutulmuşken Nokia o treni çoktan kaçırdı. 2010'da Android ile yola devam etseler şimdi çok daha farklı bir noktada olacaklarken bugün nelerden bahsediyoruz. 10 yıl öncesine kadar herkesin elinde Nokia varken bugün Nokia diye bir cihaz olduğu bilmeyen çocuklar var. Nereden nereye.

• carl zeiss görünce bi hoş oldum bari sen fiziksel home tuşu yapsaydın be nokia
  • quote:

Orijinalden alıntı: Master_Evil

carl zeiss görünce bi hoş oldum bari sen fiziksel home tuşu yapsaydın be nokia

Fiziksel tus var

• Arka tasarım iyide ön taraf fiyasko bence şimdiye kadar 41 telefon oldu bu tanıttıkları hepsini yan yana koy kimse hangisninin hangi model olduğunu anlayamaz, Bir zamanlar samsung çok yapıyordu bunu umarım çabuk dönerler bu yoldan.
  • karanlıkta görememişim, iyiymiş o zaman
  • Nokia 9 u bekleyeceğiz.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.