Şimdi Ara

NOKIA 6300 <ŞIK VE KARİZMATİK> <ANA TOPIC> (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.879
Cevap
14
Favori
506.992
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence mükemmel telefon... dün aldım ve çok memnunum...
  • 2 hafta önce nokia shoplara sorduğumda 1 ay sonra gelecek demişlerdi. Fiyatı hakkında bilgi vermediler. 700-800 arası olur bence. Almanya'da 205 euroya satılıyor nette.
  • telefonun tasarımı manyak fotolara aldanmayın!!

mukemmel ıncelıkte ve hıcte uzun dııl..

2007 nın en cok satatn telefonu olacakmıs acıklamalara gore..

bugun alıyodum ama benım kartıma taksıt yapmadılar vade farkı koydukları ıcın bıkac yere daha sorucam..

580 ytl dedıler...
  • arkadaslar sonunda 6300 ı az once aldım KKTC de 500 ytl ye...

Direk ithalatcıdan aldım pesın fıyatı yanlız bu...

telin ozellıklerını ıncelıyorum dedıklerı kadar guselmıs...

herkese tavsıye ederım ozellıkle sekıl cok saglam...

yanlız alırken cok dıkkat edılmesı gerekıyo!!!

0 kutusunda olmasına ragmen cızıkler olabılıyo benım basıma geldı adamlar hemen degıstırdıler ıyı ıncelelemk gerekıyo..

ıyı gunler...
  • verdiğin link açılmıyo kardeş
    quote:

Orjinalden alıntı: atox

arkadaşlar bu alet yurtdışında satışa çıktı. Ben biraz fiyat araştırması yaptım ortalama 390 - 400 usd arasında bir fiyat görülmekte. Yorumlarda ise 2003 te çıkan 6100'ın geç kalan kardeşi gözüyle bakılmakta. Türkiyede ise ne zaman satışa çıkacağı net değil. 2. çeyrek gibi bir tarih verilse de Mart ayında telefoncularımızın vitrinini süslemesi beklenmekte. Çıkmasını sabırsızlıkla bekleyen birisi olarak, telefonun güzel olduğunu söyleyebilirim.

6300 İncelemesi ve Videosuhttp://www.cepbul.com/review/review_nokia_6300.php

6300 Özellikleri ve Fiyathttp://www.gsmarena.com/nokia_6300-1800.php

• arkadaşlar öncelikle hepinize slm lar bu telefonu bayadır bekliyodum iyiki piyasaya çıktı ama fotolar beni hayal kırıklığına uğrattı telefonun şekli çok süper ama özelilleri açısından fazla bilgim yok ama büyük ihtimalle alıcam sizlerden istediğim bu teli alan arkadaşlar nereden aldılar yani en ucuza ve sağlam olarak nasıl temin edebiliriz adres veya link verirlerse sevinirim ereyonda 62o lira sizce uygunmu veya daha uyguna nereden alınabilir bilgi verirseniz sevinirim saygılarımla....
  • quote:

Orjinalden alıntı: fostage

arkadaşlar öncelikle hepinize slm lar bu telefonu bayadır bekliyodum iyiki piyasaya çıktı ama fotolar beni hayal kırıklığına uğrattı telefonun şekli çok süper ama özelilleri açısından fazla bilgim yok ama büyük ihtimalle alıcam sizlerden istediğim bu teli alan arkadaşlar nereden aldılar yani en ucuza ve sağlam olarak nasıl temin edebiliriz adres veya link verirlerse sevinirim ereyonda 62o lira sizce uygunmu veya daha uyguna nereden alınabilir bilgi verirseniz sevinirim saygılarımla....

bende senın gibi bu telefonu uzun bır suredır beklıyodum ve sekli super dedigin gibi özelliklerini onemsemıyosun sekili gorunce

500YTL ye kıbrısta ıthalatcıdan aldım...

bu telde gozlemlediklerim benim...

-----------------------------------------------------
    +++ (:bence:)
    gorunus cok karizmatik (ben solemıyorum aldıktan sonraki kız arkadasların yorumlarına bakarak yazdım)
    hızlı menu gecısleri
    incelige göre özellikler super (radyo vs..)
    ses kalitesi cok gusel
    foto cekimlerinde cam super kalıtelı cekıyo 2mp ragmen
    yandaki mavi isıklar cok ii uyarı ıcın bakmadan anlayabılıosun..

---(:bence:)
    batary cok uzun sure gıtmıyo max (2-3 gun)
    arkadaki camarenın etrafındaki siyah malzeme cızılmeye cok meyilli
    video cekimleri 3Gp kaydedıyo kotu bence (video onemlı benım ıcın)
    -----------------------------------------------------
    aklıma ve basıma gelenler bunlar sımdılık..
    telden cok mumnunum suan ıcın...
    herkese tavsıye ederim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sercibenim -- 17 Nisan 2007; 20:57:51 >

• arkadaşlar çok teşşekürler ereyon sitesini bende gördüm gayet hesaplı piyasaya göre nasıl bir sitedir güvenlimidir bilgi verirseniz sevinirim AYRICA kıbrıstan alan arkadaşımaldığın sitenin ismi varmı ve garanti şartları nedir ve şu an ki fiyatı hakkında bilgi verirsen sevinirim saygılarımla...
  • telefonun dahili hafizasi 7,8 Mb 135 degil
  • quote:

arkadaşlar çok teşşekürler ereyon sitesini bende gördüm gayet hesaplı piyasaya göre nasıl bir sitedir güvenlimidir bilgi verirseniz sevinirim AYRICA kıbrıstan alan arkadaşımaldığın sitenin ismi varmı ve garanti şartları nedir ve şu an ki fiyatı hakkında bilgi verirsen sevinirim saygılarımla...

kıbrısta bı dukkandan aldım sanırım onlıne satısı yok!!!

garantisi ve faturası var fakat garanti dukkan garantısı..

fıyat daha 1hafta oldu ben alalı sanırım degısmemıstır..

500 YTL
  • arkadaşlar şimdi aklıma geldide bu telefonu almanyadan getirtsek fiyat farkı olurmu bence büyük ihtimallle olur bi sitede görmüştüm 194 euro diye neyse almanyada bir kaç akrabam var ve onlara aldırtsam telefonu gelirken yanlarıda getirseler acaba almanyadan gelen teli tr de kullanabilirmiyiz herhangi problem olurmu bi yere kayıt işlemi yapmamız gerekiyormu bilginiz varsa yanıtlarsanız sevinirim saygılarımla....
  • KVK ya ne zaman gelir bu telefon yada geldimi acaba bilen varmı ?
  • Telefonun dış yapısı çok sağlam ve çekici aliminyum çelik alaşımlı bir malzeme kullanılmış
    video kaydını 3gp olarak yapıyor bu biraz sıkıcı
  • quote:

arkadaşlar şimdi aklıma geldide bu telefonu almanyadan getirtsek fiyat farkı olurmu bence büyük ihtimallle olur bi sitede görmüştüm 194 euro diye neyse almanyada bir kaç akrabam var ve onlara aldırtsam telefonu gelirken yanlarıda getirseler acaba almanyadan gelen teli tr de kullanabilirmiyiz herhangi problem olurmu bi yere kayıt işlemi yapmamız gerekiyormu bilginiz varsa yanıtlarsanız sevinirim saygılarımla....

kardes yurt dısından gelen tellerı kullanabılmek ıcın.

2007 yılında yurtdısına cıkmıs gelmıs bırının pasaportu yeterli.

turkcell veya telsim vs.. shop a gıdip kayıt ettırebılırsın.

not:bu pasaport sahibinin o yıl ıcınde baska tel kayıt ettırmemesı gerek.

yani senede 1 tel kaydına izin var...
  • tel. hiç karizmatik değil. bi zurna olmaz ondan.
  • kocaman telefonları var nokianın
  • arkadaşım yurtdışı bilgileri için teşekkürler sanırım yurt dışından getirtemiyecem anlaşıldı haliyle ereyondan alıcam öümüzdeki günlerde buarada da telefonun fiyatı gittikçe düşüyor biraz daha beklemek gerekli sanırım ama kesinlikle 6300
  • Telefonun türkiye kvk ve başarı olarak garantili fiyatı 600-700 ytl olacağı tahmin ediliyor çünki telefonda dış yapıdan başka özellik olarak diğer telefonlardan çok + bir şey bulunmuyor.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.