Şimdi Ara

nokia 6300 49 euro +kdv

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
790
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar hızla al.com da fiyatı bole ock ucuz nasıl alabilirim bunu

• o tipografik hatadır sen link ver bakalım
  • valla hızlı alda sitesinde baslangıc sayfasında var bir de 26 subat posta gazetesindede ilanı var resime bakabilirsiniz

nokia 6300 49 euro +kdv

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a.xos -- 26 Şubat 2008; 16:00:49 >
  • az önce sitesine girdim baktım ve alttaki yazıda ufak puntolarla şu yazı dikkatimi çekti.

LCD televizyondan 10 adet, cep telefonundan ise 40 adet satışa sunulacaktır.O ürünler çoktan bitmiştir.

Not: İlk satırda yazdığım yazı yukarıdaki resimde de mevcuttur.
  • Daha satışa sunulmadan bitmiştir onlar
  • zaten şans ne zaman bana guldüki
  • 26-27-28 subat tarıhlerınde rastgele satısa sunulacakmıs bekıyorum dunden berı ama goremedım sıtenın reklam amaclı bır kandırmacası bu
  • quote:

Orjinalden alıntı: yegoadam

26-27-28 subat tarıhlerınde rastgele satısa sunulacakmıs bekıyorum dunden berı ama goremedım sıtenın reklam amaclı bır kandırmacası bu

Bu çeşit kandırmacalara bende sinir oluyorum. Satacaksan adam gibi sat!!!

Yok şu tarihlerde, yok şunu bilmem hangi kartla hangi şartla alana, yok zıkkımın kökünü içip mağzamıza gelene
    />

• Terbiyesiz bu insanlar arkladaşlar.Siz siz olun hızlı al denen bu aptal siteden birşey almayın aldırmayın.Telefon lcd tv falan yok tamamen kandırmaca.Utanmadan birde sıcak fırsatlar bölümüne gelerek biz telefonu aldık dediler.Ben hayatımda bunlar kadar rezil ahlaksız insan görmedim
  • Kendi reklamlarını yapıp üye çekmekten başka birşey değil yaptıkları arkadaşlar.

Boşuna ümitlenmeyin bu fiyata almak için, 1 sene sonra 2. eli ancak o seviyeye gelir.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Torinolu
    Yok şu tarihlerde, yok şunu bilmem hangi kartla hangi şartla alana, yok zıkkımın kökünü içip mağzamıza gelene
    />

yok zıkkımın kökünü içip mağzamıza gelene

Allah da seni güldürsün.Gecenin köründe gülmekten bitap düştüm
    Saygılarımla.

• quote:

Orjinalden alıntı: muRTah

quote:

Orjinalden alıntı: Torinolu
    />

yok zıkkımın kökünü içip mağzamıza gelene

Allah da seni güldürsün.Gecenin köründe gülmekten bitap düştüm
    Saygılarımla.

/>
     nokia 6300 49 euro +kdv
    />

• amerıkan emperyalızmının taktıklerı bunlar ama bu sıteyı her onume gelene kotulıcem hattta sımdı topık acıyorum
  • AMERIKAN EMPERYALISTLERININ taktıklerı bunlar aldanmayın
  • Sıkın emparlayist uşaklarının kafasına
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.