Şimdi Ara

NOKIA 5800 EXPRESS MUSIC

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm arkradaşlar bu telefon hakkında çok konu açılmış hepsini okudum başka bir şey sormak istiyorum nokia ilk defa gözüme girdi çok güzel bir ürün yapmışlar ama benim bildigim nokia bu kadar ucuza böyle bi ürüne satmaz acaba bu fiyat geçicimi çünkü ocak ayında almayı planlıyorum o zaman kadar fiyatta nasıl bi değişiklik olur? şimdiden teşekkürler

http://www.hepsiburada.com/nokia-5800-xpressmusic-8-gb-hafiza-karti-hediye-/productDetails.aspx?categoryid=371946&productid=telcepnok5800xm

• ben de sana şu söyliyeyim Konuyu açman çok saçma.

bunu normal bi şeklde sorabilirsin. zaten gereksiz yere bi dünya konu var..

ocakta 2 . elden başka bulamazısn bu telefonu. şimdi bile bulunmuyor ki alamadık hala ;)
  • Zaten ana konu ve onlarca konu başlığı var,biraz arama yaparsan tüm sorularına cevap bulursun...
  • dostum butun konulari okuduktan sonra hala nasil almak istiyorsun:
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpereng

dostum butun konulari okuduktan sonra hala nasil almak istiyorsun:

sebep??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BLooDSLinCe -- 16 Kasım 2009; 19:33:47 >
  • quote:

Her mesajınızda 5800'ı sebep göstermeden kötüleme çabanız neden acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umuts55

quote:

başkaları beni ilgilendirmez lakin kendi adıma bir şey söylemek istiyorum. dört dörtlük değil malesef. karizma evet ama ağız tadıyla internete giremiyorum. opera da atıyor bi müddet sonra, kendi tarayıcısıda atıyor. bu sorun tek bende mevcut değil. zaten ilk aldığımda kafayı yiyordum o ayrı konu. eski yazılımı tekrar yükledim de ancak şimdi bu durumuna gelebildi. ömrüm boyunca ericsson kullandım. eğer Türkiye için küçülme politikası gütmeselerdi, şimdiki telefonum büyük ihtimalle xperia x1 olurdu. salt yermek yanlış evet, ama övmek? bence en yanlış olanıda bu. k750'mi yeni çıktığı zaman, fahiş fiyattan satın almıştım. tüm, ama tüm gereksinimimi karşılamıştı. ben bununla daha internete giremiyorum. kendi harita programını kullanamıyorum. daha ne diğim?

• Bence bazı arkadaslardaki telefonlarda donanımsal bir sorun var bende hiçbir sorun yaratmadı telefon int. çok güzel bir şekilde giriyorum,donma vs. yok,gps ye 10 sn de bağlanıyor vs.
  • bence telın genelınde bı sorun oldugu kesın...
  • quote:

quote:

sebep isteyen googlea 5800 problems yazsin
  • quote:

quote:

quote:

sebep isteyen googlea 5800 problems yazsin

Arkadasım ben kullanıyorum telefonu niye anlamak istemiyorsun bende sorun yok,hepsiburadaya bakarsan herkes memnun,forumdakilerin %95 i memnun bu telefondan binlerce satıldı heralde aralarında 100-150 tane sorunlu cihaz çıkıcaktır tabi son sürümlerin çoğunda hiçbir sorun yokZaten sorunlu cihazları garantiye götürürseniz hallederler sende google iphone problems,jet problems,lg arena problems yazarsan yüzlerce yazı çıkar kullanmadan etmeden yorum yapmayın

• Şu özelliklerde bir telefonu yıllardır bekliyordum:

1. 500 TL'nin altında olsun
    2. 30 fps 640 film çeksin
    3. GPS olsun
    4. Autofocus kamera olsun
    5. Pili 5 gün gitsin
    6. 3g olsun
    7. Kitap okunsun, ekran çözünürlüğü büyük olsun.
    8. El feneri olsun
    9. Hafif olsun, küçük olsun, cebe sığsın
    10. Aksesuar, yedek pil vs. bol ve ucuz olsun
    11. PDA olsun , uygulama yüklensin

Belli bir fiyatın üstüne bakmadığım için 5800'ü ancak iki hafta önce keşfettim, hemen ikinci el'den 450 liraya aldım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.