Şimdi Ara

Nokia 5800, 5530 Xm ve N97 Dev Arşiv(Oyun,Program,Tema,Duvar kağıtları)1.7GB+7 Alternatif (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
317
Cevap
4
Favori
64.497
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SIRLI

quote:

Orijinalden alıntı: bulo206

KewlShare linkleri eklenmiştir

Dostum bir sorum olacaktı, oyunlar 1-2-3, temalar 1-2-3, yalnız programlar 1-3 var arada 2 yok, bir eksiklik mi var bana mı öyle geldi
    Bu arada yeni linkler çok süper oldu, bu paylaşımından öyle dualar aldın ki sırtın yere gelmez artık

:) Öncelikle yorumun için teşekkür ederim.programlar linkini yüklerken 2 yerine 3 yazmışım upload ettikten sonra farkına vardım yani bi hata yanlışlık yok :) şu torrentleri bi araştırayım bulayım programlar 2 olarak yükleyeceğim.

• merhaba,
    bu geniş derleme için teşekkürler.

Oyunlar%203 klasöründeki bir dosya için virüs uyarısı verdi.
    Yine Aynı şekilde Programlar1'de Best Answering machine adlı klasörde trojan uyarısı verdi.
    İndiren kişilerin kurmadan önce virüs taraması yaptırmasını tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatih900 -- 1 Şubat 2010; 19:01:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wylc3w
    merhaba,
    bu geniş derleme için teşekkürler.

Oyunlar%203 klasöründeki bir dosya için virüs uyarısı verdi.
    Yine Aynı şekilde Programlar1'de Best Answering machine adlı klasörde trojan uyarısı verdi.
    İndiren kişilerin kurmadan önce virüs taraması yaptırmasını tavsiye ederim.

Verdiğim paylaşımların içinde kesinlikle virüs yoktur.Bazı antivirüs programları dosyaları virüs olarak algılayabilir ki bende kaspersky 2010 kurulu bir sorun olmadı.Oyunların ve Programların %95'ini kurdum diyebilirim.Gönlünüz ferah olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulo206 -- 1 Şubat 2010; 20:06:48 >
  • üstat ne yaptın sen yaa :D ellerine kollarına sağlık programlar işime yaricak;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemguven
    üstat ne yaptın sen yaa :D ellerine kollarına sağlık programlar işime yaricak;)

birşey yapmadım :) alternatif olayını biraz abarttım sadece
  • ellerine sağlık hocam çok işime yarayan şeyler oldu..Çok sağolasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: uzerme jr.

ellerine sağlık hocam çok işime yarayan şeyler oldu..Çok sağolasın

Ben teşekkür ederim kolay gelsin
  • dostum telefonu yeni aldım programlarını indirip messengerı telefonu attım süresi geçmiş sertifika diyor ne yapmam lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1979
    dostum telefonu yeni aldım programlarını indirip messengerı telefonu attım süresi geçmiş sertifika diyor ne yapmam lazım

arkadaşım sertifika hatası alıyorsan opda sitesinden imei numaranı vererek kendi telefonuna ait kendi sertiikanı almalısın.forumda birçok anlatım mevcut bu konuda ha ben çin sitelerine imei filan vermem dersen telefonu hacklemen gerekecek ve telefonunun yazılımını v40 sayarsak şuanda stabil bi olayı daha çıkmadı diye biliyorum.bir seçenek daha var telefonunun tarihini geri alıp yüklemeyi dene
  • Elinize sağlık,güzel paylaşım...
    5800 sahibi olmadığım halde bile bu güzel çalışma herhalde bana bu telefonu aldıracak.
  • paylaşım için çok teşekkürler, ellerine sağlık
    akşam denemelere başlarım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurtay

Elinize sağlık,güzel paylaşım...
    5800 sahibi olmadığım halde bile bu güzel çalışma herhalde bana bu telefonu aldıracak.

Teşekkür ederim işinize yaradıydsa ne mutlu
  • quote:

Orijinalden alıntı: synthelo
    paylaşım için çok teşekkürler, ellerine sağlık
    akşam denemelere başlarım :)

Ben teşekkür ederim kolay gelsin
  • teşekküerler arkadasm... bu arada altarnatif tema ve program siteleri....

http://zedge.net
    http://moile9.com.... isinize yarayacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat
    teşekküerler arkadasm... bu arada altarnatif tema ve program siteleri....

http://zedge.net
    http://moile9.com.... isinize yarayacaktır

paylaşım için teşekkürler hemen bakıyorum siteye
  • güzel çalışma...eline sağlık kardeş...

burdaki programları pc ye indirdim..tlf uma yüklemek için ne yapmam gerekiyor biraz acemiyimde...direk tlf uma göndersem yeterlimidir....
  • quote:

Orijinalden alıntı: imazol

güzel çalışma...eline sağlık kardeş...

burdaki programları pc ye indirdim..tlf uma yüklemek için ne yapmam gerekiyor biraz acemiyimde...direk tlf uma göndersem yeterlimidir....

Rardan çıkartıp hafıza kartına at ve sonra telefondan hafıza kartına gir dosyayı gör tıkla ve kurulumu başlat
  • Paylaşım için çok teşekkürler,
    içinden seçip yüklemeleri yapacağım.
    emeğine sağlık,

garmin mobile konusunda yardıma ihtiyacım var konuda bilgin ve türkiye harita sı için yardımlarını bekliyorum.

saygılarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: leminat
    Paylaşım için çok teşekkürler,
    içinden seçip yüklemeleri yapacağım.
    emeğine sağlık,

garmin mobile konusunda yardıma ihtiyacım var konuda bilgin ve türkiye harita sı için yardımlarını bekliyorum.

saygılarımla

öncelikle güzel yorumun için teşekkür ederim.garmin konusunu kafana takma şuan garmin,ndrive,sygic mobile gibi en iyi gps programlarını upload ediyorum akşama hazır olur.saygılar
  • Navigasyon Programları eklendi
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.