Şimdi Ara

Nokia 5130 XpressMusic | Ana Konu (36. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.062
Cevap
5
Favori
284.546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tam istediğim programdı ekleyen arkadaşa tekrar teşekkür ederim artık kimse dosyalarımızı silemez :) sony ericssonda da oluyordu bu nokiada da becerdik..

programı windows a kuruyorsun ve telefonu veri aktarma modunda bağlıyorsun hafıza kartındaki istediğin klasöre sağ tık yapıp öznitelikleri değiştir diyorsun..o şekilde ayarları değiştirebiliyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghett0C0wb0y

tam istediğim programdı ekleyen arkadaşa tekrar teşekkür ederim artık kimse dosyalarımızı silemez :) sony ericssonda da oluyordu bu nokiada da becerdik..

programı windows a kuruyorsun ve telefonu veri aktarma modunda bağlıyorsun hafıza kartındaki istediğin klasöre sağ tık yapıp öznitelikleri değiştir diyorsun..o şekilde ayarları değiştirebiliyorsun.

Rica ederim ben 3110c'mde de kullanıyordum bunu zaten..
  • Valla Ben Yaptım sistemi tik yaptım ama bişey deişmedi yoksa kare mi olması lazım predefmusic e geldim öznitelikleri deiştirden yaptım ama bşi deişmedi
  • Teşekkürler türkiye teşekkürler arkadaşlar. :D v5.80 v6.65 olarak başarıyla güncellenmiştir. tel açıldığında türkçeydi sadece saat ve tarihi ayarladım. çok çok teşekkür ederim yardımlarınız için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: degerli43

http://rapid share.com/files/171793077/Phoenix_2008_44_5.exe

bu phoenix i indir. kurmadan önce nod32 yi devre dışı bırak. sonrahttp://rapid share.com/files/226469316/RM-495_CareDP_11.0_06.65_5130XM.exe indir ve kur. daha sonra şunları yap:

Tüm yüklemeler yapıldıktan sonra tekrar bilgisayarınızı açın kapayın. Daha sonra blogdan telefonunuzun modeline uygun data paketini indirin ve bilgisayarınıza kurun. Sonra Phoenix'i açın File > Manage Connections'a basın sonra New'a basın ordan USB yi işaretleyin Next’e basın program USB bağlantısını kontrol eder ve Finished Scanning yazar. Tekrar Next ve sonra Finish'e basın. Açık olan pencerede Apply ve Close'a basın. Bu işlemlerden sonra tekrar File > Scan Product a basın telefonunuz bulununca altta telefon modeli ve mevcut sürümü yazar. Sonra Flashing menüsüne basın ilk sıradaki Firmware Update'e basın. Phoenix otomatik olarak telefonunuzun ürün kodu ile o ürün koduna uygun yazılım dosyalarını bulur. Eğer telefonunuz Türkiye ürün koduna sahip değilse ürün kodu satırının yanındaki Gözat kutusuna basın ve Türkiye ürün kodunu seçin ve OK'e basın. Yazılım atma işlemine başlamak için Refurbish'e basın ve yazılım işlemi tamamlanana kadar bekleyin. Yazılım atma işlemi sırasında birkaç sürücü daha yüklenir bu sizi korkutmasın. Bu arada şunu da belirteyim, benim başıma da gelmişti, sürücü yüklenirken bilgisayarın açılıp kapanması gerekiyor, bu arada yazılım atma işlemi başarısız oldu şeklinde uyarı çıkabilir. Telefonu açmak için uğraşmayın, biraz bekleyin telefon kendisini açar. Siz sadece bilgisayarınızı kapayıp açın ve yazılım atma işlemine yeniden başlayın. Bu sürekli olan bir olay değil, yani olmaya da bilir. Ben sadece uyarı olarak belirtmek istedim. Yazılım atma işlemi sona erdikten sonra File > Close Product'a basıp, telefonun USB data kablosunu çıkartabilirsiniz.

işlem tamamdır. telefonunu ayarlardan yedekle hafıza kartını çıkarmayı unutma..

TEŞEKKÜR EDERİM ARKADAŞIM ÇOK SAOL SAYENDE VERSİYONU YÜKSELTTİM.

Nokia 5130 XpressMusic | Ana Konu

• arkadaşlar bu v6.65 de verdiği messenger programıyla msn ye bağlanmaya çalıştım bağlanıyor diyor 5dk sonra bağlanamadı die hata verior. sebebi nedir yada aranızda bağlanan varmı.
  • quote:

tugay51

Rica ederim.. Sorun çözüldü değil mi?

quote:

Orijinalden alıntı: tugay91

arkadaşlar bu v6.65 de verdiği messenger programıyla msn ye bağlanmaya çalıştım bağlanıyor diyor 5dk sonra bağlanamadı die hata verior. sebebi nedir yada aranızda bağlanan varmı.

ben kullanıyorum hattın avea ysa yapılandırma ayarlarından erişim noktasını AVEA INTERNET yapıp dene. Vodafone yse VODAFONE INTERNET yap. Çalışacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi degerli43 -- 15 Ağustos 2009; 19:21:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: flypow3r

Valla Ben Yaptım sistemi tik yaptım ama bişey deişmedi yoksa kare mi olması lazım predefmusic e geldim öznitelikleri deiştirden yaptım ama bşi deişmedi

bi şey değişmediyse hafıza kartına "Extra" diye bi klasör yap. onun içine at predef..leri. sonra özn. değiştir de sistemi tik yap. Bu şekilde olsun:

/>

/>

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi degerli43 -- 15 Ağustos 2009; 19:19:25 >

• değerli43 SAoL Yaptım Sonunda :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: flypow3r

değerli43 SAoL Yaptım Sonunda :D

sen de sağol sorularınız olursa burdayım.. elimden geldiğince yanıtlamaya çalışırm
  • quote:

quote:

tugay51

quote:

arkadaşlar bu v6.65 de verdiği messenger programıyla msn ye bağlanmaya çalıştım bağlanıyor diyor 5dk sonra bağlanamadı die hata verior. sebebi nedir yada aranızda bağlanan varmı.

ben kullanıyorum hattın avea ysa yapılandırma ayarlarından erişim noktasını AVEA INTERNET yapıp dene. Vodafone yse VODAFONE INTERNET yap. Çalışacaktır.

yapabildiğine sevindim nsu 6.65 i geri çekmiş yeni seriler 6.65 ile üretildiği için sanırım..

bende msn sorun çıkarmıştı telefonu kapatıp açınca arka planda msn açılmaya çalışıyordu ve telefon öylece takılıyordu ana menüye gelmeden..sende bir sorun yok sanırım?

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghett0C0wb0y

quote:

quote:

tugay51

quote:

yapabildiğine sevindim nsu 6.65 i geri çekmiş yeni seriler 6.65 ile üretildiği için sanırım..

bende msn sorun çıkarmıştı telefonu kapatıp açınca arka planda msn açılmaya çalışıyordu ve telefon öylece takılıyordu ana menüye gelmeden..sende bir sorun yok sanırım?

yok benimki taş gibi çalışıyor maşallah

• Arkadaşlar 5130 Windows Live Messenger a turkcell operatörüyle bağlanabilen varmı. ben bağlanamıyorum müşteri hizmetlerini aradım telefon modeliniz (Windows Live Messenger ) ı desteklemiyor diyor. turkcel le bağlanabilen varsa nasıl bağlandığını söylesiin lütfen
  • benim hat turkcell ondan sorun çıkartıyor olabilir belki de..
  • quote:

Arkadaşlar 5130 Windows Live Messenger a turkcell operatörüyle bağlanabilen varmı. ben bağlanamıyorum müşteri hizmetlerini aradım telefon modeliniz (Windows Live Messenger ) ı desteklemiyor diyor. turkcel le bağlanabilen varsa nasıl bağlandığını söylesiin lütfen

Yapılandırma ayarlarındaki erişim noktalarının ismini bana söyler misin? Telefon Turkcell Messenger ı desteklemiyor. Ama kendi WLMnin Tcell le alakası yok ki
  • erişim noktaları TURKCELL WAP GPRS
    TURKCELL INTERNET
    ayrıca kanka msn die bi programlada bağlanmaya çalıştım bağlanamadı. turkcel menü den telefonumun gprs ayarlarını istedim telefon modelini istedi yazdım gönderdim. gelen cevap yazmış olduğunuz telefon modeli bulunamadı. dior
  • quote:

erişim noktaları TURKCELL WAP GPRS
    TURKCELL INTERNET
    ayrıca kanka msn die bi programlada bağlanmaya çalıştım bağlanamadı. turkcel menü den telefonumun gprs ayarlarını istedim telefon modelini istedi yazdım gönderdim. gelen cevap yazmış olduğunuz telefon modeli bulunamadı. dior

TURKCELL INTERNET i seç. avea'da AVEA WAP GPRS ve AVEA INTERNET var WAP GPRS bağlanmıyor. Ama INTERNET bağlanıyor.
  • avea gerekli desteği veriyor demekki sorun tamamen turkcell de. sanırım turkcell hat ile bağlanabilen yok.
  • quote:

avea gerekli desteği veriyor demekki sorun tamamen turkcell de. sanırım turkcell hat ile bağlanabilen yok.

olabilir. ben avea da internet paketi aldım gece gündüz msn im açık. ileti olursa ekranda uyarı geliyor Windows live: 1 ileti şeklinde çok sevdim bu özelliğini
  • bağlanabilsem bende internet paketi alıcam ama bağlanmıyor turkcell interneti seçtim erişim noktasından bağlanmaya çalışıyorum bağlanmıyor ama kontürde gitmiyor. turkcell wap gprs seçtiğimde bağlanmaya çalışıyor kontür gidiyor
  • 
Sayfa: önceki 3435363738
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.