Şimdi Ara

Nokia, 5 Eylül'deki Windows Phone etkinliği için ilk tanıtım videosunu yayınladı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
1
Favori
3.013
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • beyler istermisiniz 68 megapiksel kamera vede teleskop özellikli bir yazılım br kaç tayland sitesinde teleskop özellikli kamera olabilir yorumları vardı dün
  • yine tekrarlıyorum...

android ve ios u, telefon pazarında windows asla geçemeyecek ve başarılı olmayacak

ancak tablet ve bilgisayarlarda çok başarılı olacağı aşikar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tkillas

ya beyler video 21 saniye... eğer biraz dikkat ederseniz nokia nın yeni amiral gemisininde phi... yunan alfabesinde 21. sırada bulunuyor... biraz ince düşünmüş nokia bence

Ve bence diğer arkadaşların dediği gibi Yeni Nokia Lumia ile çekilmiş olabilir ve hatta kamerası da 21 mp olabilir
  • Eğer dedikodular doğruysa , Lumia 1XXX serisi geliyor WP8 ile...
  • quote:

Orijinalden alıntı: swat882

yine tekrarlıyorum...

android ve ios u, telefon pazarında windows asla geçemeyecek ve başarılı olmayacak

ancak tablet ve bilgisayarlarda çok başarılı olacağı aşikar

androidi rahat geçer ama ios kalitesine gelirlermi orası biraz zaman alır
  • quote:

Orijinalden alıntı: astegon

Eğer dedikodular doğruysa , Lumia 1XXX serisi geliyor WP8 ile...

Phi nin diğer adı lumia 1001 diye dedikodular vardı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lumia serisi nokia ya biraz daha süre kazandırıyor çok başarılı bir yatırım olmadığını zaten amerika satışlarında gördük. W8 ile çokbirşeyin değişmeyeceğini düşünüyorum ama tablet piyasasında surface gerçekten birşeyler yapabilir durumda
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharpie

bune şimdi....ulan yoksa bunlar karımı satacaklar.
    (kesin banlandım hayırlı olsun.)

Yahu aöf sınavında arkadaşı bekliyordum. Öyle bi güldüm ki polisler beni dışarı çıkardı. Aman hocam yapmayın böyle seyler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Video telefon ile cekilmemis. Profesyonel bir makine ile cekilmis.
    Sonradan ortaya cikti bu durum ve nokia " bu durumu belirtmeliydik" falan dedi ama bos hikaye yani.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Video fail oldu
  • Hotmail outlook word exel powerpont 2003 explorer msn media player ek olarak yeni windowsla aynı şekilde kod yazılabilmesi uygulama zenginliği yaratacak olması .. cebinzde ywni windows bilgisayarınızla tam senkonize bir telefon taşımak nokia nın kamerası renkleri zaten tartışılmaz .. cebinizde bir windows taşımak bambaşka olcak .. en basitinden nokia kameranızı açın sokağa tutun hangi sokakta olduğunuzu eczanenin nerde olduğunu yada nasıl gideceğinişzi kamerada size göstersin varmı ötesi :) windows bu seer kendisine tokat atan işletim sistemlerini falakaya yatırma kararı almış :) telefon kablosuz şarj olabiliyor nfc var lte var daha doğrusu olmuyan bişi yok .. ha bide o harika tsarımla renkleri gerçekten böyle hoş bayanların ilgiisini çekecektir :)

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.