Şimdi Ara

nokia 1100 numara engelleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
27.192
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar nokia 1100 telefonum var.Birisi rahatsız ediyor.Acaba o numarayı engellemenin bir yolu var mıdır?Telefonun ayarlarında arama kısıtlama servisi var ama bütün gelen aramaları kapatıyor galiba.Ben sadece bir numarayı filtrelemek istiyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.

• böyle bir servis yok sanırım olsa bende kullanmak isterim.
  • maalesef yok
  • Nası yok? Benim 1200'ım vardı, numarayı seçip "filtre listesine ekle" dediğinizde otomatik olarak o numarayı sessiz moda alıyor. aradığında felan telefon çalmıyor, o numara için sessizdeymiş gibi davranıyor. O telefondan öyle işe yarar bir özellik hiç beklemiyordum; acayip mutluydum o telefonu kullanırken. En azından böyle bir opsiyon vardı, 1100'ı da bir kurcala derim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basturkemin

Nası yok? Benim 1200'ım vardı, numarayı seçip "filtre listesine ekle" dediğinizde otomatik olarak o numarayı sessiz moda alıyor. aradığında felan telefon çalmıyor, o numara için sessizdeymiş gibi davranıyor. O telefondan öyle işe yarar bir özellik hiç beklemiyordum; acayip mutluydum o telefonu kullanırken. En azından böyle bir opsiyon vardı, 1100'ı da bir kurcala derim.

Birincisi arkadaşın cihazı 1200 değil, 1100
    İkinci olarakda engellemek istediğini söylemiş.
  • bu konuda şöyle bir yöntem var ama kullanmış değilim..

http://forum.donanimhaber.com/m_38539257/tm.htm

*21*0532# (Rahatsız edilme durumunda yapıldığında karşı taraf "Yanlış bir numara çevirdiniz" anonsunu duyar.) TURKCELL

*21*05550# (Rahatsız edilme durumunda yapıldığında karşı taraf "Yanlış bir numara çevirdiniz" anonsunu duyar.) AVEA
  • quote:

Orijinalden alıntı: bungee20

Avea'nın yaptığı son düzenleme ile 05550 yönlendirmesi mesaj merkezine yönlenmektedir.

Yukarıdaki yönlendirme yerine, *21*05320# yönlendirmesi kullanılabilir.

Turkcell için 0532 yönlendirmesi ile karşı tarafa anons vermeden hattı düşürebilirsiniz.

05320'a yönlendirirseniz, karşı tarafa yanlış bir numara çevirdiniz anonsu dinletilmektedir.

ama bunlar tek bir numara için değilde o sırada tüm arayanlar için mi oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

bu konuda şöyle bir yöntem var ama kullanmış değilim..

*21*0532# (Rahatsız edilme durumunda yapıldığında karşı taraf "Yanlış bir numara çevirdiniz" anonsunu duyar.) TURKCELL

*21*05550# (Rahatsız edilme durumunda yapıldığında karşı taraf "Yanlış bir numara çevirdiniz" anonsunu duyar.) AVEA

ama bu tek numara için değil bu da bütün numaralar için oluyor dimi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: syruse

quote:

keske önceki cevapları okusak:) neyse sağolun cevaplar için

• quote:

Orijinalden alıntı: TeKNoYDN

quote:

quote:

önceki mesajları okudum ve bungee'nin cevapları için bütün numaralara uygulanır denilmiş ama benim alıntı yaptığım fusem'in cevabı için bütün numaalar oluyor veya olmuyo denilmemiş. Ödemeli arama sistemindeki gibi önkodları var ve numara tuşlanıyor zannettim. Keşke siz de benim yazdığımı ve başlığı iyice okusaydınız :)

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: TeKNoYDN

quote:

quote:

önceki mesajları okudum ve bungee'nin cevapları için bütün numaralara uygulanır denilmiş ama benim alıntı yaptığım fusem'in cevabı için bütün numaalar oluyor veya olmuyo denilmemiş. Ödemeli arama sistemindeki gibi önkodları var ve numara tuşlanıyor zannettim. Keşke siz de benim yazdığımı ve başlığı iyice okusaydınız :)

iyi de ben zaten fusem in yazısını alıntı yaparak sordum buna bungee cevap verdi. sizden önceki cevabı okusaydınz görmeniz kesindi her neyse herşey açıklığa kavuştu zaten cevaplar için tekrar tskkr ederim

• beyler çözemediğiniz kısım neresi?
  • quote:

beyler çözemediğiniz kısım neresi?

ben bütün numaralar için mi oluyor bu dedim(senin yazını alıntı yaparak) :) bungee de evet diye cevapladı. Sonra syruse tekrar aynı soruyu sordu ben de yukarda aynı soruyu soruğumu belirttim ona alındı galiba biraz arkadaş:) neyse önemli birşey değil sorun çıkarmayalım burda bitirelim syruse da uygunsa
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.