Şimdi Ara

NO.1 D5 BLUETOOTH SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
1
Favori
795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar gearbest sitesinden aldığım NO.1 D5 adlı saatim yaklaşık 1 hafta önce elime ulaştı.bildirim olsun wifi 3g vs kusursuz.yanlız bluetooth üzerinde ne arama yapabiliyorum nede çağrı yanıtlayabiliyorum.yani 20$ lık basit akıllı saatler bunu yaparken 125$ verdiğim saatin bu özelliği yapmamaması şaşırttı beni açıkcası.telefonuma çağrı geldiği zamansadece arayanın numarasını gösteriyor.fakat saat üzerinden çağrıyı cevaplayamıyorum.bluetooth ile telefona bağlıyım saat ile birisini arayım diyorum fakat "mobil ağ bulunamadı "diye hata alıyorum.bu saat konusunda bilgisi olan varmıdır?

• Hocam merhaba bende bu saatten almayı düşünüyorum ama bana yardımcı olabilir misiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wufuk -- 27 Nisan 2016; 10:56:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mesajınızı yeni gördüm.yardımcı olurum tabi

• Abi önerir misin aldığıma değer mi bluetooth üzerinden arama yapılmıyor diyorlar doğru mu ve Türkiye de bulamaz miyim

• Hocam 3g ile nasil kullanabiliyorsunuz? Cihazi nasil kaydettirdiniz?

• Hocam sizde de mi var cihazdan

• quote:

Orijinalden alıntı: yusuf_128

Hocam 3g ile nasil kullanabiliyorsunuz? Cihazi nasil kaydettirdiniz?

hocam cihaza sim kart takıp 3g li olarak kullanabiliyoruz.imei değiştirmek MTK işlemcili cihazlarda çok basit zaten
  • Böyle bir durum var ise çok iyi. Imei değiştirildiğinde bir sorun olmuyor değilmi?

K88H modelini aldım bende simkart olmasın diye. Bu modelden alabilirim o zaman. Evde de eski bir cihaz var.
  • Hocam bende sonunda aldım cihazı imei kayıtlı değil ama sim kart takınca yinede sıkıntı olmadan arama yapabiliyorum mesaj atabiliyorum çok şaşırdım
  • evet banada aynısı oldu bende çok şasırmıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: wufuk

Hocam bende sonunda aldım cihazı imei kayıtlı değil ama sim kart takınca yinede sıkıntı olmadan arama yapabiliyorum mesaj atabiliyorum çok şaşırdım

bu saatı kullanan varsa yardım edebılırmı bende almak uzeryım andorıd cıhazda blutooth ıle baglanınca gelen aramaya ne cevap nede red edebılıyoruz bu dogrumudur acaba kullananlar yorum yaparsa sevınırım
  • wufuk kullanıcısına yanıt
    Imei kayıtsız 4 ay kullanma hakkımız var. 4 ay sonunda kayıt yaptirmamissaniz cihazın imei sini kapatıyorlar sim özelliğini kullanamiyorsunuz kayıt yapana kadar (veya imei değiştirene kadar)

• quote:

Orijinalden alıntı: akademi72

quote:

Orijinalden alıntı: wufuk

Hocam bende sonunda aldım cihazı imei kayıtlı değil ama sim kart takınca yinede sıkıntı olmadan arama yapabiliyorum mesaj atabiliyorum çok şaşırdım

bu saatı kullanan varsa yardım edebılırmı bende almak uzeryım andorıd cıhazda blutooth ıle baglanınca gelen aramaya ne cevap nede red edebılıyoruz bu dogrumudur acaba kullananlar yorum yaparsa sevınırım

hocam cevap verme ve reddetme seçenekleri var saatin üzerinde arama geldiği zaman çıkıyor fakat cevap verirseniz saat ile konuşamıyorsunuz telefon ile konuşmanız lazım reddedince zaten reddediyor işte :)

• Hocam ürün sim kart girişli olduğu için gümrükte sorun çıkmadı mı? Yardımcı olursanız sevinirim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.