Şimdi Ara

Niye ?? Script

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Niye herkes oyunu oynayamayinca yada rakipte biri iyi oynayınca hemen script script diye ağlıyor bide tr gold plat Full script diyosunuz Trde herkesin kotü mu oynaması lazım adam iyi oynasa script kötü oynasa tr serveri böyle söyle westte bronz adam script açsa gelir buraya Westin bronzlari bile cok iyi diye konu acarsiniz
    Ne bu cekemezlik

İmla çok hatalı biliyorum kusura bakmayın mobildeyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çünkü bot of legends ve l# free
  • Zaten çok iyi oynayan adamın bronzda ne işi var şüpheli silver olup skt t1 oyuncularından daha iyi oynayanlar gördüm.
    Bunlar hep program ile ama.
  • Damenda kullanıcısına yanıt
    Bol başka sitede cracklisi var. Ama l# free değil. Aylık 15 dolar. l# free sürümü sadece günde 2 normal oyuna izin veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Requizm

Bol başka sitede cracklisi var. Ama l# free değil. Aylık 15 dolar. l# free sürümü sadece günde 2 normal oyuna izin veriyor.

• JarLewiS kullanıcısına yanıt
    Zamanında az kullanmadım
    (Ban yiyene kadar)

• Oyunda öyle herifler var ki, genelde Vayne olurlar. Laneden 0-5 0-6 çıkıp oyun sonu gosu kesilenler. Boost yaparken silverda ve goldda çok fazla denk geliyorsunuz. Sorsanız 1XXK VAYNE'İM VAR KARDEŞ tipleri hep.

İnsanlarda olur olmadık bi algı oluşuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: merttumer

Oyunda öyle herifler var ki, genelde Vayne olurlar. Laneden 0-5 0-6 çıkıp oyun sonu gosu kesilenler. Boost yaparken silverda ve goldda çok fazla denk geliyorsunuz. Sorsanız 1XXK VAYNE'İM VAR KARDEŞ tipleri hep.

Belki oda boost yapıyor :D Laneden 0 5 çıkan adam scriptsede maldır oyun bilginle ezersin. Script beyin olmadan çok işler yaptirmiyor yine oyun bilgisi lazim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SauRoys

Niye herkes oyunu oynayamayinca yada rakipte biri iyi oynayınca hemen script script diye ağlıyor bide tr gold plat Full script diyosunuz Trde herkesin kotü mu oynaması lazım adam iyi oynasa script kötü oynasa tr serveri böyle söyle westte bronz adam script açsa gelir buraya Westin bronzlari bile cok iyi diye konu acarsiniz
    Ne bu cekemezlik

İmla çok hatalı biliyorum kusura bakmayın mobildeyim

Çünki Tr'nin %70i script.
  • Bu sezon plat 1 e kadar geldim sadece 2kez Scripte rastladım 2Side xerath dı

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalasso

quote:

Oyunda öyle herifler var ki, genelde Vayne olurlar. Laneden 0-5 0-6 çıkıp oyun sonu gosu kesilenler. Boost yaparken silverda ve goldda çok fazla denk geliyorsunuz. Sorsanız 1XXK VAYNE'İM VAR KARDEŞ tipleri hep.

Belki oda boost yapıyor :D Laneden 0 5 çıkan adam scriptsede maldır oyun bilginle ezersin. Script beyin olmadan çok işler yaptirmiyor yine oyun bilgisi lazim.

Dakika 30'dan sonra emin ol beyin olmadan bile script iş yapıyor.

İşin zor ve beyin isteyen yanı şampiyonların kesin zayıflıkları ve güçleri varken onu düzgün kontrol etmek. O da boost yapıyor olsa 25 30 dakika niye o elo gibi oynasın? Hatta o elodan da aşağı biçimde?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Kalasso

quote:

Dakika 30'dan sonra emin ol beyin olmadan bile script iş yapıyor.

İşin zor ve beyin isteyen yanı şampiyonların kesin zayıflıkları ve güçleri varken onu düzgün kontrol etmek. O da boost yapıyor olsa 25 30 dakika niye o elo gibi oynasın? Hatta o elodan da aşağı biçimde?

17-6 bitirmek 30-0 bitirmeye tercih ediliyor. Ama siz bilirsiniz zaten oyunun hali ortada diyecek bişey yok. Özellikle eb gibi platformlarin free servis vermesi. L#'ın mobilden bile ödeme kabul etmesi Bol'ün cracked halinin malum sitede servis edilmesi nedeniyle oyuna müthiş ötede bi anti cheat lazim. Gerekirse hesaplar telefon numarası onayı istemeli bir telefon multi olabilmeli ama biri ban yerse hepsi yemeli vs. Yapilabilecek çok şey var ama şu an oyunu oynanış bakimindan geliştirmeye çalışıyorlar maalesef. Ben pbede oynuyorum script yok bişey yok eğlen çık.

• Hep bu Ziggs yüzünden cehennem botları da neymiş?

• TR de cidden herkes script,adam aramda bile vayne script açmış çok belli oluyordu hesabına baktım gold5,vayne ile ranked girip yenilmiş (scriptle bile kazanamıyor) vayne oyunlari çok azdı hemen şikayet ettim riot inceler umarım

Eğlenmek için aram girdigimiz maçlarda bile script kullanıyorlar oyundan zevk alıyorlar mi acaba bunlar.

• Evet aram maçlarda fark ediyorum milimetrik farklarla(hep) koreli gibi oynuyorlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.