Şimdi Ara

NİYE HEP FRİENDZONE GİRİYORUM?!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
645
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hep böyle oluyor Önceden tanıdığım kızlardan ümit yok zaten onları tamamen pas geçiyorum da yeni bi kızla tanışıyorum diyorum oyş ne güzel ben bununla sevgili olurum ki sonra aradan zaman geçiyor kız bana ''ay sen çok tatlısın yaaee'' diyor hop friendzone alıyor diyorlar ''sen diğerleri gibi cool olmaya çalışmıyorsun kendinsin kız tavlama peşinde değilsin'' lan top muyum lan ben tabi ki kız tavlama peşindeyim Bir iki kere cool olmayı denedim yok arkadaş o zaman da ben rahat olamıyom ağzım laf yapmıyor Hayatımda hiç bir kızdan telefon numarası istemedim neden?

Çünkü o aşamaya gelmeden kız çoktan arkadaş olarak görmüş oluyor ve kendi istiyor En son dün oldu böyle bi olay kız direk tüm kapıları kapattı ''arada aşkım maşkım diyorsun ama bu tolere edilebilir'' dedi napıcam ben nereye kadar böyle olacak

• Ilk basta yazi rengini degistir...
  • Sen bu yazi rengiyle gayzoned a giriyosundur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ingilizcede büyük i yoktur
  • işe yazı rengini değiştirmekle başla o arkadaşların seni kız arkadaş olarak görüyor galiba
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heimdallr

Sen bu yazi rengiyle gayzoned a giriyosundur

Bak seni döverim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tax2me -- 17 Nisan 2012; 12:26:04 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Šahin K

işe yazı rengini değiştirmekle başla o arkadaşların seni kız arkadaş olarak görüyor galiba

Niye pembe kiz rengi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tax2me

quote:

Orijinalden alıntı: Šahin K

işe yazı rengini değiştirmekle başla o arkadaşların seni kız arkadaş olarak görüyor galiba

Niye pembe kiz rengi mi

valla onu bilmemde bana göre hafif bi ılıklık var sende pembe yazıyosun tablet aldım çok zenginim diyosun
  • sen tanıştığın her kıza aşkım mı diyorsun?

ben hafiften bir ılıklık sezdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

sen tanıştığın her kıza aşkım mı diyorsun?

Hayir ya hic demem normalde az sebeklik olsun diye hediyenin ustune yazmistim askim degil zaten askum du
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tax2me

quote:

Orijinalden alıntı: 4hm3t.#

sen tanıştığın her kıza aşkım mı diyorsun?

Hayir ya hic demem normalde az sebeklik olsun diye hediyenin ustune yazmistim askim degil zaten askum du

ooov daha fena...
  • Forumda ılık dakikalar
  • Gunun trollu
  • Sukredin la ben friendzonea bile giremiyorum ;-;
  • Tipinin ss sini at ona gore bi karar verelim tatli sey
  • Ateş bastı burayı.
  • Hey Allah'im demeden duramazdim.
  • Kardeş kusura bakmada sen farketmeden ılımışın
  • Az önce ben de girdim. Değişik bir ortammış burası.
  • maviden pembeye doğru ılımışın işte.kestirince de kırmızı yaparsın yazı rengini.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.