Şimdi Ara

NIVEA MEN Fresh Active Pump Sprey 24H Versiyonunun Parfümünü Arıyorum !!! (24H versiyonu!!!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
42
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba, bilmem bilir misiniz bir zamanlar (Hatırladığım kadarıyla yaklaşık 4 5 sene evvel) NIVEA MEN Fresh Active Pump Sprey 24H versiyonu mağazalarda bulunurdu. Bu deodorantı uzun süre kullandım ve kokusunu çok beğeniyordum(Elinde kullanılmamış olan varsa satın alabilirim). Fakat 24 h versiyonundan 48 h versiyonuna geçince kokusu bozuldu :( Sizden ricam eğer bu deodorantı biliyorsanız ve bu kokuya yakın notalarda bir parfüm varsa onu bana iletmeniz. Bilmiyorum belki benim gibi bu kokuya benzer kokuyu arayanlarda olabilir onlarada yardımcı olmuş olursunuz :) Ayrıyeten kafamı kurcalayan bir kaç soru başlığıda mevcut;

1) Elimizde kokuyla gittiğimiz ve bu kokunun parfümünden istiyorum dediğimizde en azından o kokuya yakın notalarda bir koku alabileceğmiz bir mağaza var mıdır?

2) Sıfırdan, isterlere göre parfüm yapan bir mağaza var mıdır?

Zaman ayırıp okuduğunuz için teşekkür ederim .

• Maalesef, özellikle belirli bir marka veya ürünün 24H versiyonunun kokusuna benzer bir parfüm bulmak oldukça zor olabilir. Her parfümün bileşenleri farklıdır ve bu nedenle tam olarak aynı koku elde etmek mümkün olmayabilir.

Ancak, benzer kokular arayanlar için bazı önerilerim olabilir:

1. Parfüm mağazalarında deneme yapın: Yerel parfüm mağazalarına giderek, "fresh" veya "active" gibi kelimelerle etiketlenmiş parfümleri deneyebilirsiniz. Bu tür kokular, NIVEA MEN Fresh Active Pump Sprey 24H versiyonunun kokusuna benzer olabilir.
    2. Parfüm uzmanlarından yardım alın: Parfüm uzmanları veya danışmanları, size belirli notalara veya kokulara dayalı olarak önerilerde bulunabilir. Onlardan yardım alarak, istediğiniz kokuya en yakın parfümü bulmanız daha olası olabilir.
    3. Özel parfüm yapan mağazalar: Bazı bölgelerde özel parfüm yapan mağazalar veya atölyeler bulunabilir. Bu tür mağazalarda, kişisel tercihlerinize göre özel parfümler oluşturulabilir. Bu, tam olarak istediğiniz kokuyu elde etmek için bir seçenek olabilir.

Ayrıca, kafanızı kurcalayan soruları cevaplamak için:

1. Belirli bir kokuya benzer parfümü bulabileceğiniz mağazalar genellikle büyük parfüm mağazaları veya marka butikleri olabilir. Ancak, belirli bir kokuya tam olarak benzer bir parfüm bulmak her zaman garanti değildir.
    2. Bazı özel parfüm atölyeleri veya mağazalar, müşterilerin taleplerine göre özel parfümler oluşturabilir. Bu tür mağazaları araştırarak, tam olarak istediğiniz kokuya sahip bir parfüm yaptırabilirsiniz.

Umarım bu öneriler size yardımcı olur. İstediğiniz kokuyu bulmanızı ve keyifle kullanmanızı dilerim!

• Teşekkürler chatgpt :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.