Şimdi Ara

Nissan Orijinal Parça ve Aksesuar Fiyatları (18. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
495
Cevap
21
Favori
91.326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vallla sayın manager79 herkese sabırla tek tek cevap vermenizi takdir ediyorum..

Vaktiniz olunca bu sorularım hakkında beni aydınlatırsanız sevinirim.

Sizin yazdığınız bu fiyatlar bayii fiyatları herhalde..Şimdi ben mesela QQ'a krom egsoz ucu taktırmak istiyorum..Bu ürün orjinali diye bir şey var mı? Varsa fiyatı nedir? Yoksa nerde taktırabilirim..

Altunizade Gülan Otomotiv'e bugün ön park sensörü için sordum ama bana tavsiye etmediklerini söylediler..Araç bir cisme yaklaşınca ötüyor dediler..Ben internette bir sürü ön park sensörü görüyorum,arada mesafe gösteren modeller de var..Acaba içerden bir düğme ile aktifleşen bir model var mıdır? Varsa bunu kim takar? İlla yetkili servise mi götürmem lazım? Bana sorunsuz kullanacağım bir model önerebilir misiniz?

Orjinal kauçuk paspas,ayna kapama modülü ile iç aydınlatma hakkında fiyat ve bunları birkaç saat içerisinde taktırabileceğim bir yer bilgisi verebilir misiniz(İstanbul'dayım)

Cevaplarınız için iimdiden çok teşekkür ediyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: besiktas

Vallla sayın manager79 herkese sabırla tek tek cevap vermenizi takdir ediyorum..

Vaktiniz olunca bu sorularım hakkında beni aydınlatırsanız sevinirim.

Sizin yazdığınız bu fiyatlar bayii fiyatları herhalde..Şimdi ben mesela QQ'a krom egsoz ucu taktırmak istiyorum..Bu ürün orjinali diye bir şey var mı? Varsa fiyatı nedir? Yoksa nerde taktırabilirim..

Altunizade Gülan Otomotiv'e bugün ön park sensörü için sordum ama bana tavsiye etmediklerini söylediler..Araç bir cisme yaklaşınca ötüyor dediler..Ben internette bir sürü ön park sensörü görüyorum,arada mesafe gösteren modeller de var..Acaba içerden bir düğme ile aktifleşen bir model var mıdır? Varsa bunu kim takar? İlla yetkili servise mi götürmem lazım? Bana sorunsuz kullanacağım bir model önerebilir misiniz?

Orjinal kauçuk paspas,ayna kapama modülü ile iç aydınlatma hakkında fiyat ve bunları birkaç saat içerisinde taktırabileceğim bir yer bilgisi verebilir misiniz(İstanbul'dayım)

Cevaplarınız için iimdiden çok teşekkür ediyorum..

Merhaba

Benim verdiğim fiyatlar, KDV dahil yetkili servis önerilen fiyatlarıdır.

Krom egzoz ucu orijinal olarak satılmıyor, egzozculara yaptırabilirsiniz diye düşünüyorum.. örnek

Park sensörü için, kendi aracımda da kullandığım Cenmax 4305 ön arka park sensörünü öneriyorum. Bu modelde içeriden düğme ile ön sensörleri kapatabiliyorsunuz.
    Nissan servisleri bu ürünü KE511-YCE4305 kodu ile 401 TL e satıyor.

Ayna kapama mödülü 151TL, Kauçuk paspas 88 TL

İç aydınlatmayı anlayamadım.

• Merhaba,

Juke için ayrımsız bagaj bölmesinin fiyatını öğrenebilir miyim?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Harpoon58 H kullanıcısına yanıt
    413 TL
  • Bende,navigasyon ekranına bağlı geri görüş kamerası haliyle arka park sensörü zaten mevcut..Bunu da Gülan Otomotiv'deki servis takmıştı..Aslında aradığım şey sadece öne takılacak ve on off olarak içerden kontrol edebileceğim bir park sensörü..Sizin dediğiniz ürünü almak için komple arka sensörü de mi değiştirmem lazım?

İç aydınlatma derken bu borüşürün 14. sayfasındaki ürünü kastettim..

http://www.nissan.com.tr/content/pdf/14102013103019.pdf
  • besiktas kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Sizin aracınızda geri görüş kamerası + arka park sensörü mü var?

İç aydınlatma Türkiye de kayıtlı değil, ortalama fiyatı 1050 TL..
  • manager79 kullanıcısına yanıt
    Günaydın..Evet bende geri görüş kamerası ve arka park sensörü var..Sadece öne taktırmak için uygun bir model arıyordum..
    Merhaba

Araştırdım ama ön için sorunsuz diyebileceğim bir ürün bulamadım.
  • manager79 kullanıcısına yanıt
    Hay Allah..Neyse,bu kadar bilgi ve tecrübe ile siz bunu diyorsanız ben de ön park sensörü taktırmayacağım..
    2012 QQ için sonradan taktırılabilen kol dayama var mıdır? Varsa fiyatı nedir ve acaba bunu yetkili serviste bulabilir miyimı?
  • 2011 micra k13 için uygun polen filtresi varsa fiyat alabilir miyim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba

Orijinal kol dayama yok.
  • 27277-1HE0EY Polen filitresi 32TL
  • Merhaba 1994 Nissan Bluebird 2.0 SSS

1-Sağ ön amortisör
    2-Amortisör takozu
    3-Motor takozları(kulak)

fiyalarını öğrenmem mümkünmüdür?
  • Merhaba;
    Yeni Nissan Note için
    1- Motor alt Koruma Tablası
    2- Arka Spoiler
    3- Park Sensörü
    Fiyatları için yardımınızı rica ederim. Teşekkürler.
  • Merhaba,

2007 Nissan Almera Tekna Hatchback için port bagaj ve gerekli aksesuvarları lazım, İzmit'te oturuyorum.
  • degazor35 kullanıcısına yanıt
    1-Sağ ön amortisör Fiyat yok
    2-Amortisör takozu 247 TL
    3-Motor takozları(kulak) sağ 483 TL arka 175 TL
  • jedibjk J kullanıcısına yanıt
    Motor alt koruma ??
    Arka spoiler 1134 TL + Boya
    Park sensörü 100 TL
  • http://www.thule.com.tr/

Bu siteye bakabilirsiniz..
  • Juke'a port bagaj takılmıyor lafı doğru mu?
  • Merhaba;

almera için iç kapı kolları kromajlı olan
    vites topuzu ve körük fiyatlarını öğrenebilirmiyim
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.