Şimdi Ara

nissan note aldım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
748
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • dün forumda 1.4 tekna note bakacağımı sölemiştim.bugün aracın sahibiyle buluştuk.aracı inceledim bana hitap etti.bende 2005 1.4 hdi c2 vardı.bu aracımla takas ettik üstünede belli bi para vererek anlaştık.inşallah iki taraf içinde hayırlı olur kazasız belasız günlerde kullanırız.burada sizlerden aldığım yardımlar ve görüşeler için herkese çok teşekkür ederim.
    sevgiler.

araç aşağıdaki linkteki araçtır.2007 model 9500 km'de

http://www.hurriyetoto.com/oto/otomobil/detay.php?ilan_id=585779

• Hayırlı olsun,kazasız belasız kullanın.
  • Keyifli bir araca benziyor hayırlı olsun, nede olsa nissan kalitesi ve konforu var...
  • Hocam hayırlı olsun..Allah kaza bela ceza nazar vs. gibi şeylerden uzak tutsun.
  • Heralde sizde benim gibisiniz, bugün karar verip yarın araba alanlardan

Piyasayı falan araştırayım, alternatif araçlaara falan bakayım deyip fazla uzatınca insanın kafası karışıyor.

Aracı beğendiyseniz içinizede sindiyse uzatmayıp alacaksınız bu açıdan valla en iyisini yapmışınız.

Hadi hocam hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin güle güle kullanmak nasip etsin.

İlk izlenmimlerinide bizle paylaşırsan seviniriz.Performans,yakıt tüketi,işçilik,donanım konusunda görüşlerini bekliyoruz.

Tekrar hayırlı olsun
  • çok saolun arkadaşlar inanın şu forum sayesinde daha hızlı karar verio insan :) silverstarında dediği gibi yok muadillerine bakiim yok o yok bu demedin gittim gördüm beğendim.en kötü karar karasızlıktan iyidir benim hayattaki düsturumdur.sonuç olarak benim c2 den şikayetim yoktu.araçım tamamen orjinal servis bakımlıydı.ancak bebeğimiz olduktan sora yetmez oldu.değiştirme nedenim tamamen budur.araçların takas satış kasko vs.ıvır zıvır işlemleri bitince seve seve tüm izlenimlerimi tabiki siz değerli arkadaşlarımla paylaşıcam.tekrardan hepinize çok teşekkür ediorum.
  • hayırlı olsun. arkaya da baby on board yazısını taktın mı işlem tamamdır (bebek kızsa "Princess on Board" tak ekstra karizma oluyor)

nissan note aldım

işin aslı ben arabama böyle birşey asmam ama belki asarsın diye söyledim yani nissan note'a gidecek bir yazı.

• hayırlı olsun...
  • Dizelden inip benzinliye binilmezdi bea
  • hayırlısı olsun kazasız belasız kullanmanız dileğiyle
  • hayırlı uğurlu olsun..Kazasız belasız kullanın inşallah..
  • Kazasız sürüşler!
  • hayırlı olsun aynı araçtan bizdede var(note 1.4 tekna) ben çok memnunum umarım sende memnun kalırsın bu arada şunuda bu başlık altında yazıyim izmirde oturuyorum pazar günü oy kullandıktan sonra kuşadasına gittik aydın otobanında 190 gördük ve inanın rahatsız edici bi ses yoktu 165 yazıyo kitapçığında ben kullanmıyodum ama kullanan 200 de görür dedi çok şaşırdım. amortisörleri sanki biraz sesli çalışıyo bozuk yollarda ya da araba çok sessiz amortisörün sesine takıyo insan bence iyi bi seçim yapmışsın kazasız belasız kullanman dileğiyle
  • hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin
  • hayırlı olsun,kazasız belasız günlerde kullanın...
    dizelden sonra benzinliyle keseye biraz daha fazla yükleneceksiniz galiba....
  • hayırlı olsun ufaklıkla mutlu günlerinizde kullanın işallah...
    benzin çok sorun olursa lpg de düşünebilirsiniz
  • oo güzel arabaymış hayırlı uğurlu olsun
  • hayırlı olsun kardeş,biraz anlat aracını ilk izlenimlerini
  • note güzel araba hayırlı uğurlu olsun Allah kaza bela vermesin darısı bana imzamdaki için
  • Dizelden sonra benzin nasıl gelir bilmiyorum. Umarım aradaki fark rahatsız etmez.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.