Şimdi Ara

nissan note

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
609
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sevgili arkadaşlar 2005 model c2 dizel sahibiyim.çocuğumuz olmadan önce bu araç eşim ve bana çok rahat yetiodu.ancak bebeğimiz olduktan sora araca sığmaza hale geldik.takdir edersiniz ki bebeğin arabası ana kucağı mama çantası vs.vs.arabamızdan memnunuz ama bagaj ciddi problem.nette 2007 model 9500 km'de 1.4 tekna note buldum.araç sahibiyle görüştük.yüzyüze görüşeceğiz.aynı semtte oturuyormuşuz.takas edicez galiba ??? note için bilgi sahibi yada kullanan arkadaşlardan herhangi bir şikayeti olan var mı bu araçla ilgili? malzeme kalitesi yol tutuş ve sağlamlık açısından iyi bir araçmıdır.yakıt tüketimi nasıldır? dizelden inip benzinliye binmek beni üzermi biz uzun yıllar kullanmayı düşünüyoruz.
    sevgiler.

• İşçiliğinin oldukça başarılı olduğunu tüketim konusunda da otomatiğinin bile cimri olduğunu bir dergide okumuştum.

tam anlamıyla çekirdek aile otomobili.

citroen den sonra belki yakıt konusunda biraz sizi üzebilir her benzinli gibi ama fiyat konusunda anlaştıysanız ve yetkilis servisten onay aldıktan sonra içinizede sindiyse alınabilir bir araç.

Şimdiden hayırlı olsun diyelim
  • hmm anladım değerli arkadaşım.
    ben note lar daha ilk çıktığında test sürüşü yapmıştım valla ne yalan söliyim pek bişey anlamamıştım ama şimdi alıcı gözüyle bakınca daha başka düşünüo insan.aracı avcılar görkem' de 1.6 otomatik teknasını kullanmıştım.baktığım araç için sahibi c2+8000 küsür ytl istedi bakalım yarın kendisiyle yüzyüze görüşcez ???? hayırlısı diyelim ?
    sevgiler
  • Aracınızın piyasa değeri 18-19 bin ytl civarında

2007 note 1,4 ler ise 25-26 arası temizliğine göre değişiyor.

Karşı taraf sizin aracı minimum kendi aracını max. değerde tutup 8000 ytl fark istemiş.

Ne indirseniz kardır bence hemen 8000 ytl yi kabul etmeyin. Biraz pazarlık yapın

Buarada 1000. mesajımda size nasipmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arifomer -- 25 Temmuz 2007; 0:56:20 >
  • daha nice mesajlar diliorum sn.binbaşım.
    burdan sora emeklilikmi ? yoksa kurmaysanız paşalığa kadar devammı
    sevgiler
  • http://www.hurriyetoto.com/oto/otomobil/detay.php?ilan_id=585779

bu arada araç bu ?
    bilgilerinize
    sevgiler

• quote:

Orjinalden alıntı: cetinm1

http://www.hurriyetoto.com/oto/otomobil/detay.php?ilan_id=585779

bu arada araç bu ?
    bilgilerinize
    sevgiler

donanım olarak oldukça iyi park pilotuna kadar herşey var.

fotoğraflarda gördüğüm kadarı ile arkaz diz mesafesi de oldukça iyi.

Isofix çocuk koltuğu bağlantısı noktasıda varmış tam size göre bir araç gerçekten beğendim.

kmsine bakınca sıfırdan farksız.

Mutlaka yetkili bir servise gösterin almadan önce.

• yarın akşam kısmetse araca bakmaya gidicem.araç sahibide bende beylikdüzünde oturuoruz.5 dk.mesafede c2'yi götürcem o benim arabamı görsün bende note bakıcam.belki change yapıp teste çıkarız ? sorasında da pazarlığımızı yaparız.sizden aldığım bilgiler benim için çok kıymetli tabiri caizse elma armut almıoruz ki beğenmecince amaaannn diip yenisini alasın.o yüzden sizin gibi diğer arkadaşlarında paylaşımıda oldukça ben o doneler doğrultusunda incelerim.bundan önce 2 arabam daha oldu hepsi sıfırdı.hiç ikinci ele girmemiştim.ama dediğiniz gibi servise götürme konusunda hem fikiriz.mutlaka götürürüm.hatta note sahibi beyefendide c2'yi götürsün baktırsın.kimsenin aklında soru işareti kalmasın.ama telefonla yaptığımız konuşmada iki tarafta aracına temiz bakmış ve sorunsuz olacak gibime gelio ???
    tekrardan değerli yorumlarınız ve paylaşımlarınız için teşekkür ederim.

• 1.4 Note manueli test etmiştim, tip olarak hoşuma gidiyor zira. Oldukça fazla motor gürültüsü alıyor içeri, ayrıca 1.4 performansı iyi değil (kullandığım diğer 1.4'lere göre). Note'da 1.6 düşünün bence.

Yolda test etmeden almayın!
  • bir aracı en iyi kullananlar bilir mottosundan yola çıkarsak eğer aradığınız cevapları şu linkten bulabilirsiniz:http://forum.donanimhaber.com/m_6763469/tm.htm

kullananları genel olarak çok memnunlar. yakıt tüketimlerinin de gayet düşük olduğunu sürekli dile getiriyorlar. benim şahsi düşüncem çok güzel bir araç. tam aileye gidecek bir otomobil. test etmiştim gayet başarılı bir araç
  • nissan qahqai yi test etmeye gittiğimde içine falan binmiştim note nin gayet güzel bi tasarım bence kalite olarakta güzel ama test etmedim rahat geldi araba ve geniş baya tam aile arabası yani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.