Şimdi Ara

Nissan Micra fiyat önerisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Nissan Micra 2006 model 1.2 passion otomatik benzinli araç. Araçta çamurluk ağzında bir boya var onun dışında bir yerinde bir sorunda yok kazası da yok.Bu aracın ederi ne kadar? Ona göre pazarlık yapacağım. Araç sahibinin önerisi 27.750

• Ve son olarak araç 60bin kilometrede.
  • Bana biraz çok geldi. Gerçekten sadece dediğiniz yerde boya var ise 24.000 TL ye falan alınabilir gibi.
  • hboluk H kullanıcısına yanıt
    Aynen banada öyle geldi.Ağır hasarlı micralarıda 27binlere sattıkları için bu araca yöneldim.Artık bir 2bin indirmeye çalışırız.Teşekkürler
  • Aslinda hakki hadi en fazla 24.5 olsun. Sacma sapan arabalara yuksek yazmaya baslayinca arabasi temiz olanlar da haliyle o boyle yazarsa benim arabamda bu kadar eder diye yaziyor da yaziyor bence 24 ten fazla etmez ama araba temizse ve illa micra ariyor iseniz kirabildiginiz kadar fiyat kirmaya calisin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aslinda hakki hadi en fazla 24.5 olsun. Sacma sapan arabalara yuksek yazmaya baslayinca arabasi temiz olanlar da haliyle o boyle yazarsa benim arabamda bu kadar eder diye yaziyor da yaziyor bence 24 ten fazla etmez ama araba temizse ve illa micra ariyor iseniz kirabildiginiz kadar fiyat kirmaya calisin.

• Sıfırı kaçparalık araba sanki, okadar para verilmez bence.

• O paraya tatil yaparım yinede o araca vermem. Hak etmiyor . Bol şans.
  • bence micra asla o para etmez. 2006 model araba 60.000 km çok da inandırıcı gelmiyor zaten. golf öneririm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerkesMemnun

O paraya tatil yaparım yinede o araca vermem. Hak etmiyor . Bol şans.

yorumlara bakma sen . fiyat en az 1500 lira civarı düşer. ayrıca micra özellikle bir önceki kasada iç mekan kalitesi olarak çok iyidir.o paralara getz satılan yerde micra her zaman candır. 4 ileri otomatik olmasından dolayı sağlamdır.yakıtıda fena değildir. sorsan krank mili nerede diye cevap veremeyecek herkes yorum yapıyor.
  • selim82 S kullanıcısına yanıt
    Micra ? 4 ileri ? Kendi imzanda bile yazıyor CVT diye.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hboluk

Micra ? 4 ileri ? Kendi imzanda bile yazıyor CVT diye.

k13 benim micra . önceki kasa k12 onlarda cvt yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selim82 -- 11 Şubat 2015; 7:50:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HerkesMemnun

O paraya tatil yaparım yinede o araca vermem. Hak etmiyor . Bol şans.

Bi arkadaş 2008 linea dizel otomatik 25 e almıştı, bunlardaki mantığı çözemedim, sıfırı bile ucuz zaten o arabanın.

• aynen öyle usta
  • Benim istedigim arac micra. Km 60bin ama zaten araci kontrolden gecirecegim tabiki. Guvenligi riskli olan hyundai getzler bile 29bine satiliyorsa bu rakama bir sey diyemiyorum kusura bakmayin ama

• Bu aracin ederi ilk cevap veren arkadasin dedigi gibi 24bin ama gidip de agir hasarli araci 25bine alacagima biraz fazla verip saglam araci almayi tercih ederim

• Ki agir hasarlilarda ne yazikki 27bine satiliyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.