Şimdi Ara

Nintendo Switch Satışları 41.67 Milyonu Aştı (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
837
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Guest-AEF248198

Ne kadar başarılı olmuş olsa da bizim ülkemiz için alınmayacak bir konsoldur kendileri. Fiyat politikaları, oyun fiyatları, yerelleştirme gibi unsurlara bakınca Nintendo'ya kesinlikle para harcamam. Sony'de öyle ama Sony en azından Türkçe ses ve altyazı getiriyor yetetli olmasa da. Burada önemli olan exc oyun falan değil bu çok saçma sapan bir bakış açısı, bir çok ülkeye göre diyat uygulaması yapıp bizim ülkeye geldiğinde pahalı fiyatlara satıyorsan kusura bakmayacaksın ben de senin ürününü almam, alınmasını da tavsiye etmem. Xbox bile ülkemizde yaygın bir konsol olmamasına rağmen sonuçta az da olsa Türkçe yapmaya çalışıp, Gamepass givi güzel servislerle de ucuza oyun oynattırıyor, fiyat avantajından ve servialerinden ötürür alınabilecek en mantıklı konsol Xbox'dır. Gerisi tırı vırı abi yok exc oyunmuş 400 küsür tl'ye 20 saatlik oyun oynasan ne olur oynamasan ne olur hiçbir şey kaybetmezsin.
    Bu kadar yanlış düşünceleri başka birisi savunsa termal macunu mum gibi erimişti şimdiye kadar. Lütfen söyle sırrın ne???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu üye eskiden mesaj atmadan sizden izin alırdı, ne oldu artık serbest mi bıraktınız?

• nintendo için çok iyi bir başarı, özel oyunları olsun, farklı bir eğlence bakış açısıylada oyun sever için güzel bir deneyim oldu.. sonuna kadarda hakediyor.. rakibinden 2 yıl sonra çıkıp satış rakamlarında Xboxı geçmek malumun ilanı oldu.. konsol nedir nasıl yapılırın cevabını Japonlar ,Amerikalılara öğretsin bu saatten sonra...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi William Munny -- 31 Ekim 2019; 13:29:15 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Olay exc değil olay el konsolu olması. elmayla armutu karşılaştırıyorsunuz. Bu gün para sorunu olmayan biri olsam PC alır yanına switch almayı düşünürdüm. Xbox varsa veya PS yine ikinci konsol olarak switch e giderim. İnsanlar sabahtan akşama kadar mobilde oyun oynuyorlar. Kaçı oturup aynı oyunları konsolda PC de oynamayı düşünür? Mevzu aletin mobil tarafı.

• Kusura bakmada resmen artık nereden zorlasam diye uğraşıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The_Rahip

Kusura bakmada resmen artık nereden zorlasam diye uğraşıyorsun.
    Ps4 haftalardır kapalı yatıyor Xbox varken hangi oyunu oynasam diye yarım saat düşünüyordum. Siz kendi cebinizin kıymetini bilmiyorsunuz, kendiniz kazanmıyıorsanız zaten düşünmezsiniz ama parasını kendi kazanan insan cebini düşünerek hareket eder. Ha birde Switch daha düşük yaş gruplarına da hitap ediyor ebevynler alırken çok tedirgin olmuyorlar bunun da etkisi var tabi bu satışlara.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 31 Ekim 2019; 15:33:45 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Berkayselcuk

Olay exc değil olay el konsolu olması. elmayla armutu karşılaştırıyorsunuz. Bu gün para sorunu olmayan biri olsam PC alır yanına switch almayı düşünürdüm. Xbox varsa veya PS yine ikinci konsol olarak switch e giderim. İnsanlar sabahtan akşama kadar mobilde oyun oynuyorlar. Kaçı oturup aynı oyunları konsolda PC de oynamayı düşünür? Mevzu aletin mobil tarafı.

Mobilite işin ayrı bir tarafı. Switch kullanıcısı olmadığın belirtmesen dahi anlaşılırdı. Aynı oyunlar diğer konsol ve pc için çıksa daha bile mutlulukla alırdım. Sunulan oyunlar mobil için göreceğin türden şeyler değil. Artısı sana kullanım opsiyonu sunuyor. Evdeysem görüntüyü televizyona aktarıp kullanıyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Mutlak.Sıfır

Ps4 haftalardır kapalı yatıyor Xbox varken hangi oyunu oynasam diye yarım saat düşünüyordum. Siz kendi cebinizin kıymetini bilmiyorsunuz, kendiniz kazanmıyıorsanız zaten düşünmezsiniz ama parasını kendi kazanan insan cebini düşünerek hareket eder. Ha birde Switch daha düşük yaş gruplarına da hitap ediyor ebevynler alırken çok tedirgin olmuyorlar bunun da etkisi var tabi bu satışlara.

Şimdi paramızıda kazanmaz olduk bak sen şu işe. Pc de varolan oyunlar için ne halta Xbox alayım. Tamam Switchi çocuklarına alıyor herkes. :D
  • Nintendo oyunlarını, çocuk oyunları seviyesine indiegeyen, en hafif deyimi ile oyundan gram anlamayan kişidir. Bugün oyun diye oynadığınız bir çok yapımın temel mekanikleri bu oyunlar sayesinde oyun dünyasına kazandırıldı.

Açın bakın en yüksek metaya sahip oyunlara ilk beşte Nintendo ve Shigeru Miyamato'dan başkasını göremezsiniz.

Ayila bayıla oynadığınız Batman'ler, Dark Souls'lar, sandık açmalı, dungeon mantıklı aksiyon macera oyunu varsa temeli Zelda, platform oyunlarının alayının da kökünde Mario vardır. Bunu bilmeyen oyuncuyum diye gezmesin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İdrak İstimlak -- 31 Ekim 2019; 16:24:45 >
  • Kırılan serisine sahip olduğum için mutluyum..

• ps4 ve switch varken kim takar şakirtboxı.. zaten mediaplayer diye satılıyor artık.

detroit, heavy rain, death stranding gibi yapımlar artık pcye bile gelirken şakirtboxa gelmiyor bile.
    zaten satış rakamlarını bile rezil olmamak için açıklamıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kim Kitsuragi -- 31 Ekim 2019; 16:32:57 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: d3vstator

Switch in ilk modelleri kırılıyor, şu an deli gibi satan ve geçen ay Amerika da en çok satan konsol olmayı başaran modeller düşündüğünüzün aksine kırılmıyor.

Xbox ile bir sıkıntım şahsen yok, olmaz da. Benim problemim bu marka adı altında oyunculara atılan kaziklarla. DLC, mikro ödeme, paralı online hep bu adamların icadı. Şimdi de Gamepass gibi ucuz oyun oynama arzusunda olan ama uzun vadede bu sistem yüzünden kaliteli oyun göremeyecek kitlenin beynini uyusturuyorlar.

Benim bakış açım bu, görüşlerimizi dile getiriyoruz. Size uygun gelmeyen görüşlerim varsa, buyurun siz de kendi görüşlerinizi dile getirin.

Kaliteli oyun yok mu?Senin çöps4'ünde forza horizon kalitesinde araba yarışı var mı önce ondan haber et, outer worlds geldi gamepass'a o da mı kalitesiz oyun?Metro exodus kalitesiz?Dirt rally 2.0, vampyr, sunset overdrive, shadow of war,rise of the tomb raider.Aylık 14 lira bence gayet makul.

Diğer arkadaşın dediği gibi nintendo başlığı altında xbox'a giydirince xbox ile sıkıntın olmalı.

• Exc oyunla başarıyı marifetten saymam arkadaş ben. Adamın elini ayağını bağlıyorsun bu oyunu oynamak istiyorsan satın alacaksın diye dayatma yapıp zorluyorsun. Adamsan multi platform oyunlar çıkar seni alacak olan zaten alır. Xbox one misali.

• Kesinlikle Nintendoyla yeni tanıştım ve şunu söyleyebilirimki bize oyunun ne olduğunu unutturmuşlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-72F89107A

quote:

Orjinalden alıntı: d3vstator

Switch in ilk modelleri kırılıyor, şu an deli gibi satan ve geçen ay Amerika da en çok satan konsol olmayı başaran modeller düşündüğünüzün aksine kırılmıyor.

Xbox ile bir sıkıntım şahsen yok, olmaz da. Benim problemim bu marka adı altında oyunculara atılan kaziklarla. DLC, mikro ödeme, paralı online hep bu adamların icadı. Şimdi de Gamepass gibi ucuz oyun oynama arzusunda olan ama uzun vadede bu sistem yüzünden kaliteli oyun göremeyecek kitlenin beynini uyusturuyorlar.

Benim bakış açım bu, görüşlerimizi dile getiriyoruz. Size uygun gelmeyen görüşlerim varsa, buyurun siz de kendi görüşlerinizi dile getirin.

Kaliteli oyun yok mu?Senin çöps4'ünde forza horizon kalitesinde araba yarışı var mı önce ondan haber et, outer worlds geldi gamepass'a o da mı kalitesiz oyun?Metro exodus kalitesiz?Dirt rally 2.0, vampyr, sunset overdrive, shadow of war,rise of the tomb raider.Aylık 14 lira bence gayet makul.

Diğer arkadaşın dediği gibi nintendo başlığı altında xbox'a giydirince xbox ile sıkıntın olmalı.
    Peki

• quote:

Orjinalden alıntı: MonacoDoom

Exc oyunla başarıyı marifetten saymam arkadaş ben. Adamın elini ayağını bağlıyorsun bu oyunu oynamak istiyorsan satın alacaksın diye dayatma yapıp zorluyorsun. Adamsan multi platform oyunlar çıkar seni alacak olan zaten alır. Xbox one misali.

Microsoft her oyunu multi platform çıkarıyor tabi :D Ps4ümde Forza, Halo, Gears varda ben oynamıyorum. Hangi multi platform bu bahsettiğin. Pc platformu microsoftun kazanç kapılarından biri değil mi ? Bari bizi yemeyin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

quote:

Olay exc değil olay el konsolu olması. elmayla armutu karşılaştırıyorsunuz. Bu gün para sorunu olmayan biri olsam PC alır yanına switch almayı düşünürdüm. Xbox varsa veya PS yine ikinci konsol olarak switch e giderim. İnsanlar sabahtan akşama kadar mobilde oyun oynuyorlar. Kaçı oturup aynı oyunları konsolda PC de oynamayı düşünür? Mevzu aletin mobil tarafı.

Mobilite işin ayrı bir tarafı. Switch kullanıcısı olmadığın belirtmesen dahi anlaşılırdı. Aynı oyunlar diğer konsol ve pc için çıksa daha bile mutlulukla alırdım. Sunulan oyunlar mobil için göreceğin türden şeyler değil. Artısı sana kullanım opsiyonu sunuyor. Evdeysem görüntüyü televizyona aktarıp kullanıyorum.
    Mevzuyu exc e daraltip baktığın için anlatmak istediğimi iskaliyorsun. Ds e kadar hatta 3ds de çıkmıştır belki tüm oyunları emulatorle açıp oynayabiliyorsun PC de, hatta telefonda. İnsanlar yine de gidip cihazı satın alıyorlar çünkü her yerde rahatlıkla oynamak istiyorlar bu oyunları. Aynı adamlar Skyrim witcher i da tekrar tekrar alıyorlar bu konsol için, daha düşük grafiklerde oynuyorlar. Sebep yine yolda metroda zaman öldürmek. Mobil oyun tarafında konsol piyasasını katlayacak paralar dönüyor. Çok mu iyi oyunlar çıkıyor mobile? Exc oyun da değiller? Kim açıp PC de oynuyor bu oyunlari?
    Switch i karşılaştıracaksan al ios Android le karşılaştır Xbox başka kulvarda. Eğer mevzu exc ise mobilde oyun oynamak isteyen herkes gider switch alırdı. Sen begensen de beğenmesen de iş exc oyundan ibaret değil.

• Bu tip konularda akıl tutulması yaşayan üyeleri görmek beni şaşırtmıyor artık. XBox ne yaparsa bu tiplerin doğrusu o oluyor, yahu azıcık omurganız olsun, kıbleniz neresi bilelim?

Bir de insanda azıcık olayları değerlendirme, tahlil etme, bundan sonuç çıkartma gibi bir gayret olur, bunlarda o da yok. Dillerine dolamışlar, gamepass, gamepass, oyunlar 5 yetale, multiplatform süper, exc oyunlara ölüm, 4K minecraft. Allah aşkına biraz kendinizi yenileyin, yanlış saat bile günde iki defa zamanı doğru gösteriyor ama siz bunu bile beceremiyorsunuz.
  • quote:

Mevzuyu exc e daraltip baktığın için anlatmak istediğimi iskaliyorsun. Ds e kadar hatta 3ds de çıkmıştır belki tüm oyunları emulatorle açıp oynayabiliyorsun PC de, hatta telefonda. İnsanlar yine de gidip cihazı satın alıyorlar çünkü her yerde rahatlıkla oynamak istiyorlar bu oyunları. Aynı adamlar Skyrim witcher i da tekrar tekrar alıyorlar bu konsol için, daha düşük grafiklerde oynuyorlar. Sebep yine yolda metroda zaman öldürmek. Mobil oyun tarafında konsol piyasasını katlayacak paralar dönüyor. Çok mu iyi oyunlar çıkıyor mobile? Exc oyun da değiller? Kim açıp PC de oynuyor bu oyunlari?
    Switch i karşılaştıracaksan al ios Android le karşılaştır Xbox başka kulvarda. Eğer mevzu exc ise mobilde oyun oynamak isteyen herkes gider switch alırdı. Sen begensen de beğenmesen de iş exc oyundan ibaret değil.

Bundan sonra argüman sunmaya ihtiyaç bile yok. Ne dediğinin farkında değilsin. Xbox'ın kulvarı belli evet ne yazık ki bu nesil toplama pc lakabının en çok yakıştığı cihaz. iyi akşamlar.

• Lan oglim. Exc oyundan ibaret degil diyorsunuz da adam simdi atiyorum bilincli bir kullanici evinde pc si var gidiyor mediamark a bi xbox one x e bakiyor bi oyunlarina birde ps4 e bakiyor birde oyunlarina. Kendince diyor ki xbox alirsam bi karim yok ama ps4 alirsam extra exc oyunlari da oynayabilicem diyip tercihini ps4 den yana kullaniyor. Yani bunu anlamak bu kadar mi zor. Millet bir oyun icin konsol alabiliyor avrupada her ogrencinin kendi butcesi var ve bir oyundan etkilenip cihaz aliyor ki etkilendigi de genelde iki exc de iyi olan firma. SONY ve NINTENDO.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.