Şimdi Ara

Nikon'dan 26x optik zum ve Full HD video kaydı yapabilen CMOS sensörlü kamera; P100 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
0
Favori
20.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bakalım Panasonic ne yapacak ? Şimdilik Fuji HS10 cazip geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BARIŞA ÖZLEM -- 13 Şubat 2010; 12:19:48 >
  • Kullanıcı yorumları okuyabilsek keşke.
  • Fuji inanılmaz bi iş yapmış gibi duruyor bu segmentte
    Ama bi S6500fd olamayacağı bir gerçek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bodyguard_26 -- 20 Mart 2010; 3:19:43 >
  • Neden ISO 160 tan başlıyor acaba ? Bir açıklaması var mıdır ?
  • hs10 yalan oldu..bakalım p100 de iş var mı?
  • bencede fuji hs10 manuel zoom ile bir adım önde hala
  • quote:

Orijinalden alıntı: necipali

bencede fuji hs10 manuel zoom ile bir adım önde hala

HS10 un sample image lerini görünce bu fikrinden vazgeçeceksin kesin :)
  • ben nikon p100 aldım,berbat bir makina.canon dan şaşmayın arkadaşlar,vallahi şaşmayın.en kötü canon nikona 10 çeker
  • dh misafiri örnek foto yollarsan bakrız nasıl çekiyor diye
  • yorumları baştan aşağı okudum ama hiç bir tane makul yada mantıklı bir yorum yok neredeyse, herkes marka fanatiği olmuş.

• Makineyi ters tutmuşsundur.

quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

ben nikon p100 aldım,berbat bir makina.canon dan şaşmayın arkadaşlar,vallahi şaşmayın.en kötü canon nikona 10 çeker
  • quote:

ben nikon p100 aldım,berbat bir makina.canon dan şaşmayın arkadaşlar,vallahi şaşmayın.en kötü canon nikona 10 çeker

DSLR Like makineler için kabul edilebilir bir cümle ama DSLR makinelerini takdir etmek lazım Nikon'un.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozgboy

quote:

DSLR Like makineler için kabul edilebilir bir cümle ama DSLR makinelerini takdir etmek lazım Nikon'un.
  • arkadaslar bugun Nikon p100 u aldim. yaklasik olarak 315euro verdim(danimarkada) yakinda incelemelerimi sizlerle paylasirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi king58 -- 11 Nisan 2010; 11:40:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: king58

arkadaslar bugun nokia p100 u aldim. yaklasik olarak 315euro verdim(danimarkada) yakinda incelemelerimi sizlerle paylasirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: king58

arkadaslar bugun nokia p100 u aldim. yaklasik olarak 315euro verdim(danimarkada) yakinda incelemelerimi sizlerle paylasirim.

Neyse biz yinede Nikon P100 incelemesini bekliyoruz.
  • 3G si var mı
  • hs10 gibi bu da patlayabilir :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

hs10 gibi bu da patlayabilir :)

Öyle olacak gibi duruyor.
  • sabırsızlıkla nikon p 100 ün inceleme sini bekliyorum her an sipariş verdim verecem ama bari alan arkadaşların birisi değerlendirme yapsaydı çok daha iyi olurudu.......

hayırlısı bekliycez bakalım..:)
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.