Şimdi Ara

Nikon D3200 mü Canon D550 mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
671
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Benim İlk makinem olucak öncelikli olarak kolay kullanım, menülerin kolaylığı ve kendimi daha çok geliştirebilmem benim için önemli tavsiyelerinizi bekliyorum

Şimdiden Teşekkür Ederim...

• D3200 yüksek mp nedeniyle çok iyi bulmuyorum doğrusu.Canon 600D yada Nikon D5100 modellerine bakın derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sh@rKs-PoWeR

D3200 yüksek mp nedeniyle çok iyi bulmuyorum doğrusu.Canon 600D yada Nikon D5100 modellerine bakın derim

Aynı fikirdeyim..Ayrıca D3200 gibi çok yüksek MP'li gövdelerden iyi sonuçlar alabilmek için sensörün oldukça kaliteli lenslerle beslenmesi gerekir..
  • İkisi arasında kaldıysanız fiyat performans açısından Canon D 550 + Canon 18-135 mm. Her konuya uygun ekonomik kombinasyon olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jetranger

İkisi arasında kaldıysanız fiyat performans açısından Canon D 550 + Canon 18-135 mm. Her konuya uygun ekonomik kombinasyon olur..

Merhaba,
    18-135 "Tag-gez" kullanım için ideal bir lens olsa da, yakın fiyat seviyelerinde listelenen 18-55 IS + 55-250 IS gibi set şeklindeki alternatifleri düşünmek bence daha mantıklı olabilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi c.james -- 5 Kasım 2012; 16:07:34 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.