Şimdi Ara

Nihayet bilgisayarı aldım.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
931
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizinde tavsiyelerinizi göz önünde bulundurdum birkaç değişiklikle bilgisayarı aldım yarın toplanıcak vatan bilgisayarda.

i5 4670K işlemci
    Z87-A Asus anakart
    gtx770 asus directcu 2 o.c
    gskill 8gb 4x2 raipjawsx
    500 gb caviar blue hdd
    120 gb hyperx 3k serisi 3.0 ssd
    aoc 23.6" e2461fwh monitör
    g300 gaming mouse logitech.
    cooler master haf 912 advance gx 80plus 750w kasa.

sizce nasıl hepsi bana 3500tlye patladı. indirimle birlikte.

kasa xigmatek alıcaktım ama coolermaster'ı daha çok beğendim umarım çok yanılmam.

ayrıca monitörü eve götüreyim dedim geldiğimde ölü piksel vardı geri alırlar ya da değiştirirler mi oda canımı sıktı...

• Hayirli olsun , Monitörün ölü pixel garantisi yoksa , tek bir pixel icin geri almayabilirler . Genelde ( kural degismediyse ) 5 ölü pixelden sonra iade kabul ediyorlar .

Burada biraz sert olman gerek .

Bilgisayarini teslim almadan monitör ile yetkiliye basvur , ölü pixel oldugunu ve degistirmek istedigini söyle . Genelde ( bana öyle yapmaya calistilar ) bunun mümkün olmadigini söylerler . Bu durumda 2 secenek var . Ya satin almadan calisanlarinizdan bunun garantisini sözlü olarak aldim diye diretirsin . Hic bir sekilde yanasmazlarsa , bilgisayari teslim almayacagini , satisin iptal edilmesini istedigini belirtebilirsin . Benim ekrani o zaman degistirdiler , umarim seni bu kadar ugrastirmazlar .
  • Ya monitör açıktı üstü çalışan bana diğer şubelerden geldiği için üstünde bi kaç yapışkan olabileceğini kutunun adres gibi ondan kaynaklandığını söyledi bende son monitör diye sana güveniyorum bak dedim emin ol birşey yok falan dedi, belliydi yani bi hinlik olduğu işin içinde, çalışanla samimi olmuştuk zaten, yarın erkenden monitörle gidip bunda ölü piksel var diyeceğim ve geri vereceğim vermezlerse bende aynı şeyi düşündüm satışın iptalini isteyeceğim, iyi niyetliyiz diye insan enayi yerine konulmaz.
  • Hayırlı olsun seçimleriniz gayet güzel olmuş

Yargıtay karar bozdu diye biliyorum hatta haberleri çıkmıştı 2 ay önce 1 tane bile ölü piksel garanti dahilinde diye.
    http://resim.donanimhaber.com/m_77205591/f_//tm.htm
  • umarım öyledir dostum gerginim biraz onun yerine asus falan almak istiyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün güzel aslında ama son ürün olarak kaldıysa büyük ihtimal ölü piksel kontrol ettirenlerden kalmıştır.

Vatanda denetiyorlardı piksel testi istiyorum diye söyleyince. Diğer ürünü o şekilde alın derim.
  • bu arada olay aslında anlattığım gibi gelişti niye açık diye kutu falan belirttim sonra dedim tamam sana güveniyorum. yarın erkenden gidip vericem zaten. ya monitörün dışı falan çok hoşuma gitti zaten özellikleri asus ile ayı artık asus alıcaz yapıcak birşey yok. bide sanırım asusta 2 tane hdmi çıkışı var.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.