Şimdi Ara

Nickimle hiçbir bağlantımın kalmaması için ne yapabilirim ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar meraba. Sorum şöyle. Biliyorsunuz nickimi arama motolarından filan yazınca yada donanımda aratınca açtığım konulara yada attığım mesajlara ulaşılabiliniyor.

Ben nickimle tamamen bağlantımın kesilmesini istiyorum. Ama nick değişimi yaptığımda altta eski kullanıcı adım yazacak ve yeni nickime yine ulaşılabilinecek.

Yeni bir hesap açmak dışında, kullanıcı adımla tamamen bağlantımın kesilmesi için ne yapabilirim ? Yani öyle birşey yapmalıyım ki niquel in kullanıcı adım olduğunu bilen biri yeni mesajlarıma yada açtığım konulara hiçbir şekilde ulaşamamalı. Yeni kullanıcı adımı öğrenmemeli. Varmı bi yöntemi ?

• Sen direk öl bence
  • Tarihi silemezsin dostum.
    Adolf Hitler ve Joseph Stalin bile bunu yapamadı.
    Arat google'dan ne zalimlikler yaptıklarını görebileceksin.
    Yani maalesef dostum.
  • tek çare premium
  • Naptın fail mi oldun bir yerde?

Ciddiye alırsın diye;
    Nickini değiştirirsen mentionda bile yeni nickin gözükür, ama mention atmayıp direk nickin üzerine yazan elemanlar olabileceğinden sana aie olduğu anlaşılır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Leonidas

Sen direk öl bence

Forumda geçmişine baktım da ne gereksiz bi adammışsın sen la. Leonidas tanda mı ibret almadın hiç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kaan955

Naptın fail mi oldun bir yerde?

Ciddiye alırsın diye;
    Nickini değiştirirsen mentionda bile yeni nickin gözükür, ama mention atmayıp direk nickin üzerine yazan elemanlar olabileceğinden sana aie olduğu anlaşılır.

Yok fail değilde bi kişi tarafından takip edildiğimi biliyorum sadece onun ulaşabileceği bütün bağlantılarımı kesmek istiyorum.

Yani yeni bi üyelik açmak dışında başka bi seçeneğim yok galiba
  • nick değiştirdiğinde bi süre sonra avatarının altından eski nick uyarısı gidiyor değiştir o gidene kadar aktif kullanma çok önemliyse
  • niquel N kullanıcısına yanıt
    Yeni bir üyelik açarsan konu dışı için yeni bir telefon numarası bulman lazım biliyorsun değil mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.