Şimdi Ara

NFS UnderGround2 Yarişlar bitti nabicam ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
132.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • undeground 2 oynuyorum yarişlar bitti sokakta gezen arabarlin peşinede takildim yaklaşık 30
    tane araç geçtim uniq 2-3 tane şey acildi gizli yarişlarin
    bulabildigimi yaptim oyuna bakiyorum daha %47 sini yapmişim lütfen yardim edin gizli yarişlarin yerlerini bilen varsa yazabilirmi ?

• uppppppp
  • tam hatırlamıyorum ama garajında blacklist menusu olmalı orda gorevlere hızlıca gırebılırsın
  • Türkçe çalış.
  • quote:

Orjinalden alıntı: nofear72

tam hatırlamıyorum ama garajında blacklist menusu olmalı orda gorevlere hızlıca gırebılırsın

undergraund 2 ve blacklist ben mi yanlışım yoksa warmıydı böle bişi
  • yani tüm haritayı gezdim görebildigim bütün yarişlari yaptim hiç bişi kalmadi Suan baktigimda %48 ini tamamlamişim oyunun... bu oyunu bitirenlerden 1-2 yardim ederse cok iyi olucak
  • quote:

Orjinalden alıntı: nofear72

tam hatırlamıyorum ama garajında blacklist menusu olmalı orda gorevlere hızlıca gırebılırsın

Sen most wanted ile karıştırmışsın hocam

Arabanı modifiye et,en son açılan parçaları satın al "Visual Rating"ini arttır yeni yarışlar açılacaktır
  • uppp yardim lütfen %48 kaldim yariş yok
  • parçaların hepsi açıkmı bu arada dergi çekimleri bitti mi?
  • arabaanı üst level a gelinceye kadar upgrade et
  • dostum arabanı en son açılan parçalar ile modifiye edip raitingini arttırman lazım
  • quote:

Orjinalden alıntı: cumali44

dostum arabanı en son açılan parçalar ile modifiye edip raitingini arttırman lazım

Efet bu arkadaşim cumali44 dün dediği gibi arabanın en son Çikan modifiye parçalarıyla donatırsan yeni Bölümlere geçip yeni yariş yerlerini açabilirsin
  • UNDERGRAUND DA YÜZDE 91 İNİ YAPTIM BENDE DE O İŞ BAŞIMA GELDİ SONRA BENDE SENİN GİBİ ARADIM YAPTIM BENDE BULAMADIM.
    SEN SUBARU YA KADAR BİTİRDİN Mİ OYUNU.

BİDE ARKADAŞLAR İNTERNETTEN BEDAVA YA OYUN İNDİRİLEN SİTELER VARSA YAZARMISINIZ.
  • banada aynısı oldu ve tüm paramı motor parçaların a harcadım gene açılmadı meğesem arabanın dış görünümünü değiştirmem lazımmış
  • Galiba upgrade parçalarından birisini yapmamıssın. Zamanında oynarken az kafayı yememiştim
  • ooo meşur underground2 acaba kaç kere bitirdim bu oyunu
  • Öncelikle konunun adını değiştirirsen seviniriz Nabıcam değil ne yaapcağım olması gerekir.

Soruna gelelim arabanı en son özelliğe kadar upgrade et kesinlikle yeni yarışlar yerler çıkacaktır.
  • quote:

Orjinalden alıntı: deluhanlu

Öncelikle konunun adını değiştirirsen seviniriz Nabıcam değil ne yaapcağım olması gerekir.

Soruna gelelim arabanı en son özelliğe kadar upgrade et kesinlikle yeni yarışlar yerler çıkacaktır.

hayır ne yapacağım olmalı
    düzeltene bak
  • Ya Kardeşler Bu Oyunu Yüzde Kaç Bitirdiğini Nerden Öğreniyosun Bi Baksanız Bee
  • quote:

Orijinalden alıntı: nofear72

o olay most wantedde vardı naptın sen ya
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.