Şimdi Ara

nezaman ekran kartı alınır?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
874
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 200 ytlik bütcem var fiyatları düşer mi nezaman hangi kartı alayım ?

• Eğer güncel kartları günü gününe takip etmek gibi bir amacınız yoksa genelde yeni seri kartlar geldiğinde eski serinin fiyatları düşüyor. (Mesela HD 4xxx serisi gelince HD 3xxx serisinin fiyatları düştü ki zaten düşüyordu). Eğer ATI HD 5xxx serisini bekleyecekseni çıkmasına yakın indirimler başlar. Şu günlerde de indirim var aslında ama o zamanlar iyice düşüyor fiyatları...
  • Ekran kartı için çok acelen yoksa ust serinin çıkması beklemek her zaman için daha uygun fiyatla bulma fırsatı sunar. Tabii ki ihtiyaç ve bütçe ile doğru orantılı bir şey. Bence yılbaşına az kaldı biraz daha bekle. Firmaların yılbaşı indirimleri olabilir, en azından daha uygun fiyatlara bulabilirsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: j.c ferhat

200 ytlik bütcem var fiyatları düşer mi nezaman hangi kartı alayım ?

Nasıl kullancağına bağlı veryhigh performans kartı olcak dersen hiçbir zaman alınmaz fiyatı düşer alırsın 3gün sonra yeni oyunlar çıkar yeni kartlar çıkar hönk der kalırsın işin yoksa sat yeni al zarar hep ama dersem ben 2 sene kullancam oyunlar yüksek çözünürlükte açsın yeter ozaman şuan tam zamanı ATİ 3800 serisi ucuz Nvidia nın 9600-8800 leri bayağı ucuzladı o kartlar seni dx11 yayılana kadar götürür. 256bit olsun yeter
  • video vs izleyeceksen hd diyosan Hd 4670
    video edit , işlemler vs diyorsan Palit 8800GT
    oyunun oynanışının zevk vermesi önemli diyosan HD4830
    oyunda grafik oynanıştan önce diyosan 9800GX2>GTX280>HD4870OC ED 1GB>GTX280>4850 İCEQ4+ = 9800GTX > 4830 >9800GT VS VS.... (tam sırası tutmamış olabilir)

bilgisayar çalışsın ben downloadçıyım diyosan Asus silent x1550

bana şimdi param olsa hangi ekran kartını alacağımı sorarsanda 4870 OC ED 1 GB
  • Üstteki sıralamada ufak bir yanlış var bence. Ben hemen doğrusunu yazayım;

GTX280 > 9800GX2 > HD 4870 > GTX260 > HD 4850 = 9800GTX+ > 9800GTX

şeklinde olmalı.

Tom's Hardware - Genel Kıyas
  • 9800 gt alsam 2 yıl oyun oynatırmı ? orta seviede
  • oynatırda 2 yıl sonra bakem nasıl oyunlar çıkacak
  • 2 yıl rahat oynatır.oyunları son kalitede very high oynucam demezsen oynatır
  • Seneye krizde hepsi aşağıya çekecek seve seve
  • quote:

Orjinalden alıntı: hikmet41

oynatırda 2 yıl sonra bakem nasıl oyunlar çıkacak

Sana PM atamıyorum. Sorunun cevabını yazdım ama yollamadı. Kusura bakma n'olur...
  • Öğrenciysen haziranda değilsen aralıkta alınır ekran kartı
  • ati mi nvidia mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: j.c ferhat

200 ytlik bütcem var fiyatları düşer mi nezaman hangi kartı alayım ?

PM atıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_runo -- 24 Aralık 2008; 12:40:47 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.