Şimdi Ara

Nexus 7'nin ön sipariş rakamları çok iyi (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
1
Favori
5.198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6 ay sonra hd kameralı kart girişli modeli çıkar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cihaz resmi olarak abd de ne zaman satisa cikacak ? Su an amerikadayim alip bir inceleme yaparim herkes icin faydali olur.

• almaya değermi değmezmi bilmiyorum.değmez herhalde
  • quote:

Orijinalden alıntı: kadirekinci

quote:

Orijinalden alıntı: isyankar_emre

Acaba Türkiye giriş ve satış fiyatı ne olucak 500Tl altı olsa çok iyi olur..

Sanmıyorum500ve 750 arası olursa iyi bir rabet göreceğine inanıyorum.

700TL ve altında olsun birtanede ben alırım, İşlemcisi ve arayüzü ikna edici .
  • quote:

Orijinalden alıntı: hell line

quote:

Orijinalden alıntı: pxcnsRy

sakın almayın , boş boş takılırsınız android markette çoğu şey ücretli olacak.

Ne alaka bu şimdi?

apk diye bişey var.

Yoksa benim kaçırdığım bir koruma lisans sistemi falan mı geliştirdi google...

Merakla bekliyorum bu Nexus 7'nin Türkiye'ye gelmesini.Tablet patlaması yaşanır bu sene artık.

0 kâr markajı ile satıyor sence boşu boşunamı satıyor ? Hayır tabikide marketten para kazanacak , senin gibi düşünenler olduğu için iPhone'da nasıl JB Yapınca sürüm yükseltemiyorsan bundada sürüm yükseltme vb. şeyler yapamıycaksın , büyük ihtimalde Wİ-Fİ gibi özellikleri kısacaklardır , koskoca şirket onu düşünemezmi ? Kafan hiç mi çalışmıyor ?

• Türkiye fiyatı düşünüldüğü kadar pahalı olmayacak, vergiler ve KDVnin üzerinde ekstra bir bedel eklenmeyecek, İngiltere fiyatına yakın bir şey olacaktır. Sadece çıkış tarihi olarak sonlara kalabiliriz.

Kısıtlama vb. şeyler yok bu cihazda, istediğinizi yapar, istediğiniz programı istediğiniz yerden yüklersiniz. Google'ın Apple aksine cihazı ana amacının dışında kullanan nadir üst seviye kullanıcılarla bir derdi yok, yazılım ve medya dağıtım tabanlarını mümkün olduğunca yayma derdindeler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runic -- 1 Temmuz 2012; 22:52:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: runic

Türkiye fiyatı düşünüldüğü kadar pahalı olmayacak, vergiler ve KDVnin üzerinde ekstra bir bedel eklenmeyecek, İngiltere fiyatına yakın bir şey olacaktır. Sadece çıkış tarihi olarak sonlara kalabiliriz.

Kısıtlama vb. şeyler yok bu cihazda, istediğinizi yapar, istediğiniz programı istediğiniz yerden yüklersiniz. Google'ın Apple aksine cihazı ana amacının dışında kullanan nadir üst seviye kullanıcılarla bir derdi yok, yazılım ve medya dağıtım tabanlarını mümkün olduğunca yayma derdindeler.

hocam peki belli bir tarihi varmı türkiye için?

suan tam aldı alacağım bir tableti

• Nexus abd yasaklaniyormuş buda google avrupa pazariba itecek ve tr ye de erken gelecektir dlye ùmit ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: nebioglu

Nexus abd yasaklaniyormuş buda google avrupa pazariba itecek ve tr ye de erken gelecektir dlye ùmit ediyorum.

o galaxy nexus değil miydi
  • bize kdv girdikden sonra ne anlami varki
  • quote:

Orijinalden alıntı: reDsbLacKSK

bize kdv girdikden sonra ne anlami varki

• Yav millet ne kadar taktı şu fiyata.iPad 2 Amerikada 399 dolar bizde 1000 lira bu tablet nasıl 199 dolar oluyorda 1000 lira diyorsunuz hiç anlamıyorum.

• Bu tableti direk google mı üretecek yoksa samsung htc gibi bir firmaya mı ürettirecek ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: -mehmet-

Bu tableti direk google mı üretecek yoksa samsung htc gibi bir firmaya mı ürettirecek ?

Motorola Mobility olması muhtemel diye düşünüyorum.
  • quote:

Bu tableti direk google mı üretecek yoksa samsung htc gibi bir firmaya mı ürettirecek ?

asus
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*

quote:

Orijinalden alıntı: Amedra

Bu konferansa katılmak isterdim şahsen. Alamayacağımı bilsemde yarım saatten az bir sürede biletlerin tükenmesi bir hayli şaşırttı beni http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=29161116

Bilet fiyatlarından çıkarmışlardır zaten o aletlerin parasını , normal 900$ öğrenci 300$

Katılanlara bedava galaxy nexus verdiler 4.1 yüklü...

• Fiyatı uygun kalitesi süper.
  • Çok güzel inşallah 600 TL gibi bir fiyatla gelir de bizde elleriz biraz :ı
  • Bu ürünü ülkemizde kazık değer vergisi ile satsalar bile alınır.Tek merak ettiğim hafıza kartı takılıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: LawLess437

Bu ürünü ülkemizde kazık değer vergisi ile satsalar bile alınır.Tek merak ettiğim hafıza kartı takılıyor mu?

Hayır. Zaten Google'ın Nexus serisinde (eski bir istisna haricinde) cihazlarda hafıza kartı yok.

Cihazda USB host desteği var, hard disk ve flash belleklerle ne kadar iyi çalıştığıyla ilgili bilgi bekliyoruz. Dün baktığımda somut deneyim sonucu yazan henüz olmamıştı.

quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Motorola Mobility olması muhtemel diye düşünüyorum.

Özellikle Motorola'ya iltimas yaptıkları düşünülmesin diye Asus'a ürettirdiler. O konuda zaten sıkı denetim altındalar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi runic -- 2 Temmuz 2012; 1:24:22 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.