Şimdi Ara

Nexus 5 root denemesi epic fail

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
546
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, nexus 5 cihazıma netten adımları izleyerek root attım. cynogenmodun en güncel sürümü. Sonrasında androidden chainfire 3d geliştirmesi gibi isimli bir program yükledim. uygulama içerisinden aktif etme tuşu vardı, tamamlamak içn restart istedi fakat tel bir daha açılmadı. google simgesi gelip kalıyor. Çözüm fikri olan varsa minnettar kalırım, teşekkürler

• Telefon brick olmuş. Chainfire denen program sistem dosyalarını değiştiriyor ve bazı telefonlarda çökmeye sebrp oluyor. Telefona tekrardan rom atmanız gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beraycho B kullanıcısına yanıt
    Chainfire 3D, sadece Android 2.3'de çalışan bir uygulamaydı, açıklamayı okusaysınız keşke.

Sorunun çözümüne gelirsek, fastboot'dan sistem imajını yeniden flashlamanız gerek.

• Zaten cynogenmod yüklediyseniz bir daha root etmenize gerek yoktu ki. O custom rom root edilmiş olarak geliyor.
    Sadece aktif edilmesi gerekiyor. Video'da nasıl yapılacağı var.
    http://www.youtube.com/watch?v=PVFy48gEcJ8
  • quote:

Orijinalden alıntı: beraycho

Merhabalar, nexus 5 cihazıma netten adımları izleyerek root attım. cynogenmodun en güncel sürümü. Sonrasında androidden chainfire 3d geliştirmesi gibi isimli bir program yükledim. uygulama içerisinden aktif etme tuşu vardı, tamamlamak içn restart istedi fakat tel bir daha açılmadı. google simgesi gelip kalıyor. Çözüm fikri olan varsa minnettar kalırım, teşekkürler

ben de aynısını yaptım elite Half life oynamak için :(
    Güç tusu ve ses acmaya basılı tutarak recoverye girip eskı tedegi yükledim
    siz rom atmalısınız Geçmiş olsun

• o gece 2 saat daha uğraşıp çözdüm :)) başlarda korkmuştum ama youtube da herşeyin çözümü mevcut iyiki :D

yanıtlar için teşekkürler :)
  • Candar77 C kullanıcısına yanıt
    Elite 4.2 degilmi yahu ??

• quote:

Orijinalden alıntı: 28kerem28

Elite 4.2 degilmi yahu ??

evet half life da deil ya :D uber strike var bi denii mdedim pcde oynuodum half lifeı da ilerde oynarı mdedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Candar77 -- 25 Haziran 2014; 14:35:47 >
  • İyiymis :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.