Şimdi Ara

Nexus 5 Almak istiyorum ama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
327
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar. Uzun zamandır telefon almak için araştırma yapmaktayım. Son olarak LG Nexus 5' e karar verdim. Donanımı, performansı, fiyatı ve google çıkışlı oluşu onu seçmemde etkili oldu fakat bataryası bana az gelirmi diye korkuyorum. Nexus dan önce G2 almak istiyordum fakat Nexus'daki hız ve donanım beni direk kendisine çekti. Samsung'a falan bulaşmak istemiyorum. İphone da o kadar para veremeyeceğim açıkcası. İnternette geniş çaplı bir araştırma yaptım fakat aklımda kesin bir sonuç oluşamadı.

Batarya konusunda şöyle bir test buldum;

LG G2 6h 48 min
    HTC ONE 5h 45 min
    APPLE IPHONE 5S 5h 2 min
    SAMSUNG GALAXY S4 4h 59 min
    GOOGLE NEXUS 5 4h 50 min
    SONY XPERIA Z1 4h 43 min

Telefonda şunları yaparım;
    - Az müzik dinlerim
    - Az sayıda fotoğraf/video çekerim.
    - Sosyal ağlarda dolaşırım
    - Her türlü oyun oynarım.

Yani gün içerisinde ağırlıklı olarak oyun ve sosyal ağlarda takılırım. Şarjı beni en azından o gün aralıksız idare etsin isterim. Sizce Nexus'un bataryası bana yetermi? Doğru bir seçim olurmu?
    Şimdiden yardımlarınız için sağolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrGrafi -- 8 Aralık 2013; 10:56:10 >

• akşama kadar şarjın dayanacağını düşünmüyorum en fazla 7-8 saat idare eder sizi
  • Peki siz hangi telefonu önerirsiniz? Yada bu durum çoğu telefon için geçerlimi?

Ayrıca Sosyal ağlara facebook v.s bakarım ama oyunu sürekli oynamam. Yani 7 8 saat aralıksız tam performans kullanacağımı zannetmem. En fazla yolculuklarda bir kaç saat oyun kullanırım haricinde müzik dinlerim. Ama günlük hayatta ders aralarında v.s oyun için kullanırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrGrafi -- 8 Aralık 2013; 11:24:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrGrafi

Peki siz hangi telefonu önerirsiniz? Yada bu durum çoğu telefon için geçerlimi?

Ayrıca Sosyal ağlara facebook v.s bakarım ama oyunu sürekli oynamam. Yani 7 8 saat aralıksız tam performans kullanacağımı zannetmem. En fazla yolculuklarda bir kaç saat oyun kullanırım haricinde müzik dinlerim. Ama günlük hayatta ders aralarında v.s oyun için kullanırım.

Nexus 5 çıkana kadar G2 1000 Lira olur.
    Tasarım, donanım, fiyat olarak G2 diyorum ben
  • G2 al derim.
  • 1 günü çıkarmaz gibi duruyor, şarjlı kılıf kullanırsan olur, olmazsa g2 derim
  • Bence G2

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.