Şimdi Ara

Nexus 5 alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar biliyorsunuz bir süre önce Nexus 6 tanıtıldı. Ben 6 'yı sistem özellikleri bakımından beğendim fakat boyut olarak benim için biraz fazla büyük. Bende bunun üzerine 5 alsam mı almasam mı diye tereddütte kaldım. Sizce şuan ve ilerisi için 5 alınır mı ? Vede 5 'e nereye kadar güncelleme verecekler ?

Şimdiden teşekkürler arkadaşlar

• Telefon mükemmel inanılmaz hızlı ancak bataryası beni bıktırdı değişmeyi düşünüyorum batarya önemliyse alma derim.
  • Alınır tabiki hala hızlı ve yeterli bir telefon ne kadar güncelleme geleceğini şu anda kimse bilemez ama bence Android 6 yı resmi olarak alır. Bütçen varda Nexus 6 al boyutu o kadar büyük değil yani 5.5 inç iphone 6 plus ile aynı boyutta

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alınır mı da ne demek?
    Şahsen ben hala Nexus 5 in alınabilecek en iyi bir kaç cihaz arasında olduğunu düşünüyorum.
  • G2 varken alinmaz batarya ve kamera daha zayif cunku onun haricinde alinir gayet iyi cihaz.

• G2den daha iyi bir cihaz. Saf android ve daha uzun sure guncelleme alacak olmasi avantaji. Saygin teknoloji kurumlari nexus 5 in kamerasinin g2den daha iyj oldugunu soyluyor. G2 kronik sorunlu bir cihaz. Nexus 5 den pisman insan yok gibi birsey. Bence alinir. 2012 nexus 7 nexus 4 android 5 i tum cihazlardan once almisken kronik sorunli g2 g3 fiyatlarina alinmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi prydzsnare -- 1 Şubat 2015; 6:16:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

G2 varken alinmaz batarya ve kamera daha zayif cunku onun haricinde alinir gayet iyi cihaz.

G2 eğer N5ten 400 lira falan ucuzsa G2 alınır, fark daha azsa gözüm kapalı N5 derim ben.

• quote:

Orijinalden alıntı: ManoMachine

quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

G2 varken alinmaz batarya ve kamera daha zayif cunku onun haricinde alinir gayet iyi cihaz.

G2 eğer N5ten 400 lira falan ucuzsa G2 alınır, fark daha azsa gözüm kapalı N5 derim ben.

Olabilir tabi bende ole dusunuyorum ucuz olan nexussa alirim ancqk,birde poeerbank masrqfi çıkartır bana

• Batarya yüzünden değiştirdim bence bulaşmamak lazım hoparlör ses kalitesi çok kötü şimdi z2 aldım hem stereo hem 3200 mah :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batarya sorun değilse gayette alınabilir bir cihaz bence

• Bataryası o kadar kötü MÜ ya ? iPhone 5 den geçilir mi nexus 5 e

• quote:

Orijinalden alıntı: Lucyy

Bataryası o kadar kötü MÜ ya ? iPhone 5 den geçilir mi nexus 5 e

iphone 5 kullanmadım bir karşılaştırma yapamam ama 5S ten geçip pil konusunda "oh be" diyenler var forumda.
  • stevejones kullanıcısına yanıt
    G2 kamerasi rezalet

• aslanozi55 kullanıcısına yanıt
    Nexus 5 ile g2 eşit cihazlar benim gozumde aldigimd yni paraydilar fakat nexus 5 ankarada hicbir avm de bulamayinca g2 aldim jameraya felan takilma g2 nin kamerasindan da bir cacık olmaz
    Not:
    G2 kullaniyorum 7 temmuzdan beri kamera isiksz ortamlarda fena . onun disinda hicbir sorunum yok belirtmek isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DtMt7 -- 2 Şubat 2015; 23:22:06 >
  • Nexus 5 kullanıcısıyım ve memnunum eğer ekstra özelliklerde gözün yoksa (samsung,sony gibi üreticilerin yaptıkları gibi) nexus 5'i alabilirsin.
  • bence her sey senin telefondan ne bekledigine bagli yani ben samsung s4un kasmalarindan dolayi ikinci el nexus5 e gectim bugune kadar yariyolda birakmadi birde ben 32gb aldim ondan dolayi kapasite sikintim da yok sonra dedim ki samsung gerekli gereksiz cok dolduruyordu su anda samsungtayken su rahatti dedigim bir sey hatirlamiyorum bana sorarsan sahsen cok memnunum her isimi goruyor zaten bilmiyorum sen telefonu nasil kullaniyorsun ancak ben torrentten film indirir film izlerim sosyal aglari kullanirim e-posta kullanirim whatsapp kullanirim bunlari telefon yaptiriyor ve batarya konusunda da ben sikinti cekmiyorum universite ogrencisiyim genelde cantali gezerim ondan dolayi gunde bi ekstradan bi 40 dakika sarj olsa gunu kurtariyor yani sarj aleti tasimak benim icin dert degil gerci burda da yine senin beklentine bagli ancak g2 batarya konusunda nexus 5ten daha iyi ancak sonuc olarak kasmayan takilmayan guncelleme derdi olmayan bir cihaz ki sadeligi seviyorsan hemen gec
  • Çoğu kullanici hala bu gibi soruları soruyor özellikle de telefondan yada az čok donanimdan anlayanlar veya takip edenler.
    Nexus 5 hala alinirmi diye düsünmeyin bulabilirseniz gidip direk alin.. Hala Huawei ascend P6 zenfone 5 casper via v8 gibi teneke telefonlari millet kapis kapis alirken nexus 5 1000 tl gibi bir rakama yekpare kasasi,tasarimi ve sadeligi seven birisiyseniz hic kacirmayin. Snapdragon 800 2 gb ram adreno 330 ve android 6 ya kadar güncelleme desteğini de unutmayin.stabilite ve akıcılık dendiğinde akla ilk nexus lar gelir...en azindan 6 ay sonra niye donuyor niye kasiyor o kadar para verdik deyip ağlayip sizlamazsiniz
    Nexus 5 Pazarlama stratejileri yüzünden ve kapitalist rejimin ısırılmış elmasi yada diğer markalarin ışıltılı ve pahali reklamasyon harcamalari yapilmadan sadece basit bir duyuru ile ben çıktım diyerek yeteri kadar tanitilamamis öksüz bir telefondur.. Nexus 5 kullanmanin en güzel tarafi da herkeste olmayan bir telefona sahip olmaktir.

• Nexus 5 ile i5 arasında ahım şahım bi batarya farkı olmaz. G2,Z2,G7,Mx4 aşağı yukarı fiyat olarak bunlara yakın cihaz Nexus 5 ve en kötü batarya performansı Nexus 5'de bu telefonlar arasında. Ben Nexus 4 kullanan biri olarak telefon alsam Nexus 5 almam. Benim önerim Z2 olacaktır by konuda sana. 3G çok kullanan birinin bana batarya yetiyor demesi hiç inandırıcı gelmiyor tabi telefonu kullanıyor ise.

• Şuanda donanım ve Yazılım olarak en uygun cihaz bence fakat batarya için aynı şeyi söyleyemeyeceğim gün içinde aktif olarak kulanılırsa günü kesinlikle çıkarmıyor günde 2 bazen 3 kere bile şarj ettiğim oluyor.Telefonun en büyük kusuru bu.Birde malzeme kalitesinde bir sorun var onun dışında alınır.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.