Şimdi Ara

Nexus 4 mü İphone mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Nexus 4 kullanıyorum 6 ayı geçti . Telefon çok güzel memnunum fakat sıkıldım açıkçası.

İphone 4s veya Note 2 ye geçmeyi düşünüyorum. Tek sebep başka telefonları denemek istiyor olmam. Tavsiye edermisiniz ?

• iphone 4s ios 7 güncellemesinden sonra çok hantallaştı. Note 2 ise hem takılıyor zaman zaman hem de çok büyük ve kullanımı zor.
  • 4s alırsan yine sıkılırsın. Iphone kısıtlı. Note 2 al derim çok eğlenceli telefon. Evet büyü olabilir ama alıstıktan sonra size küçük gelebiliyor diğer cihazlara bakınca büyük olduğunu anlıyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note 2 takılıyormu gerçekten ?

Ayrıca iphone u birazda io7 için istiyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lexonest -- 10 Ekim 2013; 14:37:53 >
  • İphone 4s in ekranı nexus 4 ten sonra küçük gelir. Note 2 ye gelince samsung cihazlarından uzak durmak gerekir diye düşünüyorum. Arayüz ciddi mana da sıkıntılı samsungların

• Ekran çok sorun olmaz diye düşünüyorum . Yanılıyor muyum ?
  • Note 3

• Nexus 4'ten Note 2'ye geçip ne yapacaksın?
  • Sıkıldiysan root at ve androidin tadini cikar. Miui falan yukle ios oyuncak gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: umtyrr

Note 3

Note 4 çıkınca almayı düşünüyorum

Note 2 işte ne bileyim videolarını falan izledim hoşuma gitti
  • note 2 ile n4 arasındaki tek fark bence boyut
  • quote:

Orijinalden alıntı: portege g900

iphone 4s ios 7 güncellemesinden sonra çok hantallaştı. Note 2 ise hem takılıyor zaman zaman hem de çok büyük ve kullanımı zor.

Samsungun şu son güncellemelerinde performans çok arttı takılıyor denilemez benim S3 uçuyor.
  • Bence iPhone alma çok sıkılırsın alıcaksan N4 veya Note2 arasında karar ver ikiside aynı tek boyut farkı var ben olsam Nexus 4 seçerim güncellleme desteği çok uzun sürecek.
  • Samsung bir zamanlar amiral gemisi olan Note 2 'ye güncelleme desteği vermeyi kesmez bence . En azından belli bir süre için. Bu konuda Note2 için sorun olmaz sanırım.
    Ya aslında değiştirmek istiyorum.Ama sadece birisi bana geçerli bir sebep vermeli :)
  • Nexus 4 den SIKILAN birisi :D baska telefonuda cok kulllanacagini dusunmuyorum :D bence nexus 4 u satma ve git oylesine bir 4s al (bende ipad mini ve itouch 5 var ayni ozellikteler ip4s ile ve az kasma var internette ve appstore da biraz kasmalar var o kadar )

• Nexus 4ten sıkıldıysan yapacak bir şey yok kardeşim. Zaten iosun daha eğlenceli olduğunu düşünüyorsan android hakkında hiçbir şey bilmiyorsundur çünkü ios sadeliktir.

Bence romlarla yeterince uğraşmamışsın, 2.2den beri kullanıyorum androidi her hafta başka bir rom çıkıyor ve denemeden duramıyorum
  • N4 harika bir telefon satman yanlış olur, telefon değişimine vereceğin parayla iPad mini alabilirsin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.