Şimdi Ara

Nexus 4 cihazları için Android 5.1 güncellemesi yayınlandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
982
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Cyanogenmod olmasın o? İnşallah 5 gelir en azından mini' ye. Yoksa Samsung halihazırda kullanıcısı olanları hiç memnun etmedi bugüne kadar kolay kolay.
  • biz 5.0.1 2500tl lik cihaza aylarca beklerken kac senelik nexus 5.1 aldi olacak is degil.

• Sadece LG nexuslaramı gelecek, bende samsung nexus 4 var bu cihazlarada gelecekmi? Bilgisi olan ??
  • snndgny kullanıcısına yanıt
    nexus 4 ve üzerine geliyor lolipop 5.1 güncellemesi
  • semih37 kullanıcısına yanıt
    Semih kardeşim tamam nexus 4 lere geliyorda. Sadece LG Nexus a mı gelecek. Yoksa Samsung Galaxy nexus a da gelecekmi, ben image sitesine baktığımda lg için var ama samsung için yoktu image, sonrasında gelecekmidir acaba ??
    Samsung Galaxy Nexus yaklaşık 2 senedir resmi olarak güncelleme almıyor zaten Custom ROM'la yükleyebilirsiniz 5.1
  • Yapı numarasına bakılırsa 5.1.1 i de içeren bir güncelleme olabilir. Zaten resmi olarak alacağımız son güncelleme sanırım.
    Samsung Nexus 4 diye bir telefon yok samsung Nexus var o ne alemde bilmiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shadowtr

Yapı numarasına bakılırsa 5.1.1 i de içeren bir güncelleme olabilir. Zaten resmi olarak alacağımız son güncelleme sanırım.

bütün lolipop sürümlerini alacak çünkü daha yeni çekirdek güncellemeleri (binary) deniyor galiba yayınlandı google de mevcut
  • Ya beyler bu güncelleme benim telefona gelmedi? Bazı arkadaşlar bi yöntemler deniyip getirmişler ama bende gelmesi yokmu bunun başka bi cozumu?
    Ota güncelleme ile yapmak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler nexus 4 de cihazı sıfırlayınca ilk açılışta dil seçme yeri direkt türkçe olmuyor welcome yazıyor bu normalmi yoksa romuyla mı oynanmış sim kartımızdan dili tanıyıp otomatik türkçe başlaması gerekmiyormu?Birde açılışta uçuşan noktalardan sonra büyükçe Android yazıyor acaba yazılımı custommu orjinalmi?
  • Merhaba; Dün bu güncelleme benim NExus 4 cihazıma da geldi ancak yükleme ekranında (recovery mod) yarıya gelmeden Hata diyor ve güncellenmiyor. Root kaynaklı bir sorun olabili mi? Çözümü bilen var mi acaba?
  • nexus4 5.1 sürüm geldi 3 saattir güncelleniyor hala güncellenemedi bukadar fazla uzun sürermi bi sıkıntımı oldu acaba bilgi verirmisinz

• güncellemeden sonra nexus5 cihazımın şarj olma süresi 12 saati geçti bu nasıl güncelleme

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.