Şimdi Ara

next pandora receiver

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
2.422
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • araştırmalarım sonrası bu marka ve modelde karar kıldım internette bulabildiğim minimum fiyat 437 tl kargo dahil. elektro marketlerde bu cihazı gören fiyatını bilen varmıdır arkadaşlar belki bi rastlayanınız vardır ona gider alırız bunu soruyorum çünkü gecen yıl bi elektronik evaleti almaya karar kıldım netteki en düşük fiyat 800 dü rastgele bi mağazaya sordum 600 bulmuştum aynı ürünü

• senolas S kullanıcısına yanıt
    Daha ucuza görmedim ama bu cihazla ttnet kampanya yapmış. Tivibu+Pandora: 19,90 TL x 24 ay. Daha pahalıya geliyor ama 24 taksit ve Tivibu ile beraber... İncele istersen
  • o kampanyadan haberim var bana gelmez saol fikrin için
  • gigablue dostum gerisi hikaye
  • quote:

Orijinalden alıntı: senolas

araştırmalarım sonrası bu marka ve modelde karar kıldım internette bulabildiğim minimum fiyat 437 tl kargo dahil. elektro marketlerde bu cihazı gören fiyatını bilen varmıdır arkadaşlar belki bi rastlayanınız vardır ona gider alırız bunu soruyorum çünkü gecen yıl bi elektronik evaleti almaya karar kıldım netteki en düşük fiyat 800 dü rastgele bi mağazaya sordum 600 bulmuştum aynı ürünü

selam cıhaz alıcaksınız

herseyı gectınız
    fıyatı düşük dıye cıhazmı alıcaksınız ??!!

atlanta smart g4 tavsiye ederim

http://www.sanalpazar.com/Atlanta-Smart-Android-G4__isp18464208

• quote:

Orijinalden alıntı: fatihmc

quote:

araştırmalarım sonrası bu marka ve modelde karar kıldım internette bulabildiğim minimum fiyat 437 tl kargo dahil. elektro marketlerde bu cihazı gören fiyatını bilen varmıdır arkadaşlar belki bi rastlayanınız vardır ona gider alırız bunu soruyorum çünkü gecen yıl bi elektronik evaleti almaya karar kıldım netteki en düşük fiyat 800 dü rastgele bi mağazaya sordum 600 bulmuştum aynı ürünü

selam cıhaz alıcaksınız

herseyı gectınız

hemen hemen özellikler aynı fiyatı ucuz diye değil aynı ürün kimiyerde 520 kimi yerde 440 o yüzden buradan soruyorum

• quote:

quote:

quote:

selam cıhaz alıcaksınız

herseyı gectınız

hemen hemen özellikler aynı fiyatı ucuz diye değil aynı ürün kimiyerde 520 kimi yerde 440 o yüzden buradan soruyorum

kagıt uzerınde aynı gb ama modul gırısı yok teknık destek yok daha uydu kısımı ıcın kanal duzenlemesı yok
    dıger forumda serverlerını coktugu yazılmıs vsvs ayrıca forumda cıhazı kullanan olmadıgını gorursunuz

• quote:

quote:

quote:

quote:

selam cıhaz alıcaksınız

herseyı gectınız

kagıt uzerınde aynı gb ama modul gırısı yok teknık destek yok daha uydu kısımı ıcın kanal duzenlemesı yok
    dıger forumda serverlerını coktugu yazılmıs vsvs ayrıca forumda cıhazı kullanan olmadıgını gorursunuz

başkasının malını kötülemeyin lütfen server çöktüyse düzeltirler koskoca firma bu bukadar müşteriyi mağdur edecek değiller ya

• senolas S kullanıcısına yanıt
    kotulememe gerek yok cıhazın neresıne tutsan hatalı zaten benı bılen bılır kendın hata yapacaksan bırsey dıyemem para senın gıt harca ama

daha almadıgın cıhazı kalkıp bu ucuzmus hadı bunu alalım yuruyun dıyerek ınsanlarıda yanlıs yere yonlendırmeyın !
  • fatihmc kullanıcısına yanıt
    :) kimseyi yanlış yönlendirdiğim yok sen baştan beri yazılanları okumamışsın heralde ben indirimlisini aramak için buraya konu açtım bu malı övmek için değil sen kendi malını övüyorsun
  • arkadaşlar...next pandora uydu alıcı sahipiyim...evimizde şuan internete bağlı şekilde makinamı kullanıyorum...avantajlarını açıklıyorum...470 lira para verip satın aldığım dükkan tarafından üzerinde altı aylık server ile birlikte aldım...gayet memnunum üstelik bedava iptv listesinde şimdilik 178 kanal yayın yapıyor ve sayı gün geçtikçe sürekli artıyor...dünya üzerinden çeşitli avrupa televizyonlarını card sharing ve iptv üzerinden seyrediyorum...stabil server yayını gerçekleşiyor...makinamın birtek dezavantajı malesef modül girişi yoktur ve kart girişi vardır...cihaz sahipi olacak forumdaşlarıma tavsiye edebilirim...bilgilerinize sunarım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartilkisi -- 9 Nisan 2014; 14:23:47 >
  • cihaz elime geçti biraz keşif yaptım öncelikle flymouse sistemi yaramaz işlevi az amatörce yapılmış bişey ve kumanda üstündeki klavye sistemi düzgün çalışmıyor adam akıllı 2 satır yazamadım ara ara kendi kendine uzun harfler yazıyor beni deli etti güncelledim sonrasında denemedim internet hızı güzel görüntü kalitesi çok iyi 1080 hd flash player özelliğini bulamadım hala aramalardayım
  • quote:

cihaz elime geçti biraz keşif yaptım öncelikle flymouse sistemi yaramaz işlevi az amatörce yapılmış bişey ve kumanda üstündeki klavye sistemi düzgün çalışmıyor adam akıllı 2 satır yazamadım ara ara kendi kendine uzun harfler yazıyor beni deli etti güncelledim sonrasında denemedim internet hızı güzel görüntü kalitesi çok iyi 1080 hd flash player özelliğini bulamadım hala aramalardayım

cihazdan yazilim bahcesine girin ordan flash playeri ve daha baska programlari yukleye bilirsiniz yada google playdan kumandanin tuslari takili kaliyor gibi ayni harfi surekli yaziyor onun haricinde cihazda yazilim saglam cokme gibi durumla karsilasmadim nerdeyse 1 sene oldu alali yazilim konusunda kafaniza takilmasin yazilim destegi olcakmis kolay gelsin gule gule kullanin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende bu cihaz ve atlanta Smart G4 ü inceledim dış görünüş bence önemli pandora çok kaba zaten yakın zamanda slim modeli çıkacak hariciwifiarkasına takılıyor atlantada ise gömülü modül girişi yok sd kart girişi yok atlanta işe çok ufak modül ve sd kart girişi var Teknik destek kesinlikle atlanta daha iyi bende ttnet abonesiyim atlanta yı görünce pandoradan soğudum iki cihazın da işlemci rem yeterli iptv ccam da sorun yok ama bence atlanta g4

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 0534

quote:

cihaz elime geçti biraz keşif yaptım öncelikle flymouse sistemi yaramaz işlevi az amatörce yapılmış bişey ve kumanda üstündeki klavye sistemi düzgün çalışmıyor adam akıllı 2 satır yazamadım ara ara kendi kendine uzun harfler yazıyor beni deli etti güncelledim sonrasında denemedim internet hızı güzel görüntü kalitesi çok iyi 1080 hd flash player özelliğini bulamadım hala aramalardayım

cihazdan yazilim bahcesine girin ordan flash playeri ve daha baska programlari yukleye bilirsiniz yada google playdan kumandanin tuslari takili kaliyor gibi ayni harfi surekli yaziyor onun haricinde cihazda yazilim saglam cokme gibi durumla karsilasmadim nerdeyse 1 sene oldu alali yazilim konusunda kafaniza takilmasin yazilim destegi olcakmis kolay gelsin gule gule kullanin

saol hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmet 0534

quote:

hocam bu aleti birazda dijiturkplayden macları izlemek için aldım sen denedinmi hiç izleniyormu

• ben izlemedim ama forumlarda izleyenler var yorumlari iyi yonde

• arkadaşlar...şahane makina pandora tavsiye ederim...
  • dün akşam bjk macında denedim ve 2 seçenek ekran görüntüsünde dona dona bi süre gösterdi sonrasındaysa durdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartilkisi

arkadaşlar...next pandora uydu alıcı sahipiyim...evimizde şuan internete bağlı şekilde makinamı kullanıyorum...avantajlarını açıklıyorum...470 lira para verip satın aldığım dükkan tarafından üzerinde altı aylık server ile birlikte aldım...gayet memnunum üstelik bedava iptv listesinde şimdilik 178 kanal yayın yapıyor ve sayı gün geçtikçe sürekli artıyor...dünya üzerinden çeşitli avrupa televizyonlarını card sharing ve iptv üzerinden seyrediyorum...stabil server yayını gerçekleşiyor...makinamın birtek dezavantajı malesef modül girişi yoktur ve kart girişi vardır...cihaz sahipi olacak forumdaşlarıma tavsiye edebilirim...bilgilerinize sunarım...

digiturk veya dsmart kartlarını taksak cihazda çalışırmı acaba?

ben daha çok ttnet kampanyası için düşünüyorum.Tanıtımında harici hard diske kayıtta yaptıgı söyleniyor. Hiç deneyen oldu mu?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.