Şimdi Ara

Next Minix HD (74. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.468
Cevap
31
Favori
359.057
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kaç yıldır kullanıyoruz 2 defa arıza verip yaptırdık şimdi biraz emekliye ayırdık az kullanmak için mutfakda monitör bağladım az çalıyor az ısınıyor galiba artık arıza vermez şimdi 2053 aldık ısınma hiç yok ve internet iptv falan var güzel birazda hızlı fark pek yok geri kalanda
  • next minix hd mavi cihazım için hangi wi-fi usb adaptor almalıyım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanbjk43

next minix hd mavi cihazım için hangi wi-fi usb adaptor almalıyım?
    Ralink MT 7601 chipset'i olan herhangi bir USB wi-fi anten alabilirsiniz

Adaptörün markası önemsiz
  • Bizde de var bunlardan bir tane reset atıyor sık sık. Zaten Kanky falan dedikleri 100 lira 64 lira olanları 110 lira falan gidiyor, yaptırmakla uğraşmaya değmez herhalde.
    Yine de başka tavsiye varsa açığım o açıdan yazıyorum. Hani 20 liralık adaptör alırsın bu kullanılır ya da 200 liraya şu cihaz daha iyi onu alın falan gibi.
    Ama valide mutfakta kullanıyor mutlaka küçük ve gözlü olması gerekiyor. yine bunlardan alınır herhalde.
  • Merhaba arkadaşlar. Next 2053 mini uydu alıcısı aldım. Vestel 22PF5045 Tv ye HDMI kablo ile bağladım. Görüntü alıyorum ama ses alamadım. Diğer Tv ye aynı HDMI kablo ile bağladım ses ve görüntü aldım. Vestel tv ye aynı HDMI kablo ile başka bir cihaz ve laptopu bağladım ses ve görüntü aldım. Uydu alıcısını güncelledim olmadı, çözünürlüğü değiştirdim olmadı, Vestel servis ve next servis nedenini bilmiyor. Sorunu nasıl çözebilirim? Yardımlarınız için teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba,

Next 2000 HD FTA kumandam çalışmamaya başladı yeni orjinal kumanda aldım o da çalışmadı.
    Sebep ne olabilir?

Alıcı göz ışığı yanıyor numaralar gözüküyor yine de arızalı olma durumu varmıdır?

Ya da başka bir arızası olabilirmi?
  • Beyler, Minix Hd Cool Mavi renk cihazda tkgs desteği mevcut değil mi? Cihaz ve kutu üzerinde belirtilmemiş de  Next Minix HD Alım kararımı direkt etkileyecek.

Bir de bu ürünü kullananlarınız var mı bir kaç detay sorum olacaktı

• quote:

Orijinalden alıntı: Blur

Beyler, Minix Hd Cool Mavi renk cihazda tkgs desteği mevcut değil mi? Cihaz ve kutu üzerinde belirtilmemiş de  Alım kararımı direkt etkileyecek.

Bir de bu ürünü kullananlarınız var mı bir kaç detay sorum olacaktı

Hayır yok

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.