Şimdi Ara

Next 2000 Cıs Super Plus MI, REDLINE CS-100X?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
2.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhabea 200ytl civarı bişey arıyorum ne önerirsiniz? teşekkürler

• next tabiki
  • redline özellikleri daha iyi daha pratik diyorlar direk kendisi güncellem yapıyormuş internet bilgisayar bağlantısı olmadan??
  • redline hdd li modelini kullandım ben tencere gibi ısınıyordu geri verdim donma felan oluyordu tam ucuz bir üretim var malzemesinde
  • ısınma olan modeleri eski CS 100 x modelinde asla ısınma yok 2 aydır kullanıyorum

lütfen eski modellerle bunu karıştırarak insanların aklını karıştırmayın sanki CS 100 x gördünüzde yazıyorsunuz
  • iyi de kimse cs 100 x ısınıyo dememiş ki adam hdd li modelini kullandım ısınıyodu demiş.. doğal olarak bi markanın bi modelinden memnun kalmadıysanız bi diğerine daha temkinli yaklaşırsınız.. Sütten ağzı yanan yoğurdu üfleyerek yer..
  • quote:

Orjinalden alıntı: jacklondon
    ısınma olan modeleri eski CS 100 x modelinde asla ısınma yok 2 aydır kullanıyorum
    lütfen eski modellerle bunu karıştırarak insanların aklını karıştırmayın sanki CS 100 x gördünüzde yazıyorsunuz

Hem fake hem asabi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömer -- 19 Mart 2007; 22:38:49 >
  • Next 2000 Cıs Super Plus
  • teşekkürler arkadaşlar peki bu next 2000 de güncelleme işi nasıl otomatik yapabiliyor mu kolay mı?
  • Redlıne al da basına ıs al. Habıre servıs yolu gozukur.
  • o kadar çürük mü yav? bana aslında kolay güncellenebilen modüllü 300 ytl ye kadar bişey lazım?
  • 1 haftadır redline cs 100x kullanıyorum. next kullanmadım.
    cihaz ısınmıyor ve uydudan güncelleme olayı çok iyi key bulup girmene geke yok yeni keyler çıkınca alt yazı geçiyo güncellyosun yada cihaz kendi stanby dayken güncelliyo.
    keyle falan uraşmıcam diyosan güzel bi cihaz (tabi ayrıca manuel key girebiliyon).
    tavsiye ederim .
  • görünen köy klavuz istemez kanal numarası yazan yere adamlar sert muşamba koymuşlar normalde öyle olmaması lazım kalite sıfırdı o modelde
    quote:

Orjinalden alıntı: jacklondon

ısınma olan modeleri eski CS 100 x modelinde asla ısınma yok 2 aydır kullanıyorum

• NEXT MİŞ HADİ BIRAK YA

REDLİNE DESTEK TAM DESTEK
  •  Next 2000 Cıs Super Plus  MI, REDLINE CS-100X?

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
    · CS 100X den Sürpriz Özellikler
    · Uydudan yazılım güncellemeye devam...
    · CS 100X’te uydudan güncelleme özelliği çok geliştirildi.
    · Artık yazılım almak için beklemeye gerek yok. Yazılımı kendinize özel hemen oluşturabiliyorsunuz. Yazılım çok kısa sürede aramasını bitirip güncelleşmeyi gerçekleştiriyor. Böylece zaman kaybı minimum süreye iniyor.
    · Yeni Bir Sistem Uydudan Frekans Yükleme
    · Redline CS100X’le birlikte ayaklarınızı uzatıp Tv izlemeye hazır olun. Çünkü yeni Redline herşeyi siz yorulmadan yapacak..
    · Örneğin Show Tv’nin frekansı değişmiş olabilir.Önceden yapmanız gereken frekans listesi aramak ya da ‘easy promo’ya gelmek,network açmak veya bilgisayardan kanal listesi atmak vs. veya servise götürüp yeni kanalın frekansını frekansını ücret karşılığında ekletmekti.
    · Yani işiniz çok zordu.
    · Redline CS100X’te bunların hiç birine gerek kalmayacak. CS100X yeni frekansı uydudan kendisi yükler , eski frekansı siler , kanal sıralamasını bozmadan yeni kanalı eski yerine ekler ve keyifli seyirler diler...
    · CS100X Sürprizi
    · Redline CS100X ile internet dünyasına adım atacaksınız...
    · Gecenizi Renklendirecek Sürpriz Özellikler
    · Redline CS100X sizlere sabit bir kanal ve sabit bir süre vermek yerine sizin için birçok seçenek sunuyor. İstediğiniz Tv kanalı varsa onu Redline CS100X için çok özel fiyatlara alabileceksiniz. Her cihaz alana 1 adet indirimli kart alabileceksiniz.
    · Sizlere sunulan kart seçeneklerinden her hangi birini seçerek istediğiniz Tv Kanallarını izleyebileceksiniz.
    · Uydudan Kanal Listesi Güncelleme
    · Dakikalarca uyduları taratmak Diseg ayarlarını yapmak, tek tek kanal sıralamak şifrelemek, haberleri yan yana almak istenmeyen kanalları silmek vb... saatlerce süren bir iş idi.
    · Redline CS100X bunların hepsine ‘SON’ veriyor. Sadece beş dakika gibi bir zamanda bütün bu bahsettiğimiz şeyleri CS100X uydudan otomatik yapabiliyor…
    · Siz ayaklarınızı uzatın ve sadece Tv seyretmenin keyfini yaşayın.
    · Kanal Sıralama, Kanal Taşıma, Kanal Şifreleme, Kanal Silme Derdine Son
    · Eski modellerde kanal taşıma ve kanal sıralama tek tek yapılıyordu. Bu da tüketicilerin zaman kaybını arttırıyordu. CS100X’te bu durum ortadan kaldırıldı...
    · Hızlı toplu kolay olarak tüm fonksiyonlar düzenlendi... Artık kanal sıralamak çok kolay ve çok hızlı.
    · 2 modül çakılı+2 modül yeriniz daha var
    · Redline CS100X’te iki tane All Cam modül çakılı olarak bulunmaktadır. Bu da satın aldığınız kartlar için modül alma zorunluluğunuzu ortadan kaldırıp size maddi avantaj sağlıyor.Bugün en hesaplı modülün bile 50 USD civarında olduğunu düşünürsek Redline CS100X’in ne kadar avantajlı olduğu daha iyi anlayabilirsiniz.....
    · Ayrıca modül almak isteyen müşterilerimizi de düşündük ve 2 boş modül yuvası ekledik. İstediğiniz modülü alıp takabiliceksiniz...
    · Kolay kullanımlı menü yenilendi
    · Bazı kişilerin alışkanlıklarını değiştirmek çok zordur. Eski Redline menülerine alışamayanlar için CS100X ideal... Redline menüsünü sizin alışkanlıklarınıza göre yeniden düzenledi. Şimdi her şey sizin rahatınız için…
    · Oyunlar çocuklar için
    · Redline CS100X’e keyif alacağınız oyunlar eklendi. Eğlenceli oyunlar sizleri bekliyor...
    · Ekranı 4/6/8/16 ya bölme
    · Redline CS100X’te ekranı istediğiniz kadar karelere bölebilirsiniz. Farklı kanalların görüntülerini kesitler halinde izleyebileceksiniz.
    · Pip ekran içinde ekranı
    · Redline CS100X ‘te bir tv kanalını izlerken aynı bantta olması koşuluyla, başka bir Tv kanalını canlı olarak aynı anda izleyebilirsiniz...
    · Ekran zoom
    · Daha yakından istediğiniz ekranı 3 kat zoom yapma özelliğine sahipsiniz.. Redline CS100X uzağı size yaklaştırıyor.
    · Ekran dondurma pause
    · Redline CS100X ekrandaki görüntüyü sizin için dondurur, siz tekrar başla dediğinizde ise devam eder.
    · Teletext
    · Teletex ile Tv keyfiniz bilgi ile daha da artacak Tv izlerken bilgileneceksiniz.
    · 2 yıl garanti

• quote:

Orjinalden alıntı: kenger

o kadar çürük mü yav? bana aslında kolay güncellenebilen modüllü 300 ytl ye kadar bişey lazım?

sayın arkadaşım bu forumda bir çok yere yazdım sizede anlatayım ,bu uydu işinde yazılım devri bitti artık asıl kart paylaşımdır bu cihazda redline CS 100 x olarak hem uygun fiyat hemde çok güzel cihaz ,eski redline cihazlar cidden ısınıyordu ama firma çogunu degiştirdi ,izmirde bir çok arkadaşa aldık ve memnun şekilde kulanıyorla kimi uydudan gelen yazılımla kimi kart paylaşımı yapıyor
    ama inanın alınabilecek bu fiyata en iyi ci,hazlardan biri next'te bu kadar özellik yok ve sonu ne olacagı belli degil(2000 modeli için) çünkü RS 232 kart paylaşımı yapıyor sordugumuzda bu ne kadar devam eder belli degil diyorlar yani normalde kart paylaşımı ethernetten olur buna acaba ek parçakı çıkaracaklar diyoruz bilmiyoruz diyorlar ama yeni ethernetli 2000 çıkarırlarsa bu 2000 serisi insanların elinde kalır

siz şimdilik redline alabilirsiniz bakın şimdilik diyorum bu illegal işin garantisi olmaz ama redline bunu yaklaşık 3 senedir yapıyor

iyi geceler

• kart paylaşımının rs 232 den veya ethernetten yapılıyo olması olayın devamlılığı açısından ne değiştirir anlayamadım..

kart paylaşımına uygun yazılımlar bi defa çıktı artık onun üzerinden devam ediliyor.. aslında rs 232 den kart paylaşımı da değil yapılan.. rs 232 ile bilgisayara bağlanıp bilgisayarın etherneti kullanılıyor.. tabii ki cihazın kendi ethernet girişi olması çok daha iyi, diğer türlü(next 2000 de) cihaz sürekli bilgisayara bağlı olmalı.. redline da ise (ethernet aparatı çıktıysa tabi) sadece modeme bağlamak yeterli..
  • sayın -osmanyagan-

next'in kendisi anlamamışki biz nasıl anlayalım herbiri başka cevap veriyor
  • Redline dan uzak dur,başkada birşey demiyorum,netten teknik desteğini araştır,komedi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Albatros

Redline dan uzak dur,başkada birşey demiyorum,netten teknik desteğini araştır,komedi.

Geçmiş geleceğin pusulasıdır.
    13500 turbo'ları olanlar ne güzelde izliyorlar F..1 ve 2 yi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.