Şimdi Ara

-----NEW FIESTA TEAM-----yeni kasa '''fiesta''' bilgi ve paylaşımlar----- (893. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.748
Cevap
51
Favori
1.951.432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 891892893894895
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ocağın ilk haftası inşallah ben de Ford Fiesta 1.4 TDCİ Titanium XP arabama kavuşacağım. Bayi ocağın ilk haftası araçların teslimine başlanacağını söyledi. İnş. şu bir hafta çabucak geçer ve arabama bir an önce kavuşurum.
  • ocak ilk haftası gelir benim için ne olcak 20 ocak 3-5 gün opsiyon diyorlar... :(
    sanırım bende sapık damgası yiyiceğim her gecen fiestayı süzünce....
  • bende diyorum aracımı sapık sapık süzen kim diye meğersem sarsiciymiş
  • clubfiesta.biz in facebook sayfasında 1.4tdci chipli hızlanma videosu eklenmiş
    1.4 tdci sahipleri izleyip yorum yapabilirler mi
    bana çok zayıf geldi, yada benzinli baya iyi hızlanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: .:GoRaN:.

clubfiesta.biz in facebook sayfasında 1.4tdci chipli hızlanma videosu eklenmiş

bendede 1.4 benzinli var. sanki banada yavaş geldi bu video. benim araçla 5 kişi - bagaj boş 200'ü gördü araç devir saati 5000 ile 6000 araında idi. hani daha biraz yol olsa herhalde 210 felan görecek araç.

ama 1.44 tdci sahipleri daha iyi bilgilendirme yapabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Eoudoxias
    bendede 1.4 benzinli var. sanki banada yavaş geldi bu video. benim araçla 5 kişi - bagaj boş 200'ü gördü araç devir saati 5000 ile 6000 araında idi. hani daha biraz yol olsa herhalde 210 felan görecek araç.

ama 1.4 tdci sahipleri daha iyi bilgilendirme yapabilir.

sizinki baya iyi yeni diye mi yoksa ben mi kötü kullandım motoru bilmiyorum da
    ben 4 kişi 180-185 anca görüyorum
    2 kişi 190-195
    tek başıma da 210a kadar gitti yol yetmedi fazlasına devir müsait
  • quote:

quote:

2 kişi 190-195

bilmiyorum ki niye.
    araç daha 244 km de. motor daha yeni olduğu için ve kurum felan kaplamadığın için olabilir belki.
    bilen arkadaşlar daha iyi cevaplayabilir.
    ama rodaj süresinde sakin kullanırsan ve fazla motora yük bindirmezsen motor ölü motor olurmuş ve 150-160 zor görürsün o motorla diyorlar. bu konuda en ufak bir fikrim yok tabii ki
  • quote:

bende diyorum aracımı sapık sapık süzen kim diye meğersem sarsiciymiş

hay allah demek cok anlasılıyor :)artık idare edin fiestam gelene kadar...
  • quote:

quote:

quote:

2 kişi 190-195

bilmiyorum ki niye.
    araç daha 244 km de. motor daha yeni olduğu için ve kurum felan kaplamadığın için olabilir belki.
    bilen arkadaşlar daha iyi cevaplayabilir.
    ama rodaj süresinde sakin kullanırsan ve fazla motora yük bindirmezsen motor ölü motor olurmuş ve 150-160 zor görürsün o motorla diyorlar. bu konuda en ufak bir fikrim yok tabii ki

boş araç 1.4 tdcı 2006 fiesta adapazarı-istanbul otobanı max hız 175-180 gördüm sonuç: araçta hiç bir şekilde can güvenliği yok yol tutusu neredeyse uçacakmış hissi uyandırıyor. aynı yolu 250 km hızla gittiğimi bilirim bu arada
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarsici
    boş araç 1.4 tdcı 2006 fiesta adapazarı-istanbul otobanı max hız 175-180 gördüm sonuç: araçta hiç bir şekilde can güvenliği yok yol tutusu neredeyse uçacakmış hissi uyandırıyor. aynı yolu 250 km hızla gittiğimi bilirim bu arada
    neyle kıyaslandığı önemli burada
    250 km yapabilen araçla fiestanın arasında 2 sınıf fark vardır en azından
    fiestanın yol tutuşu standart haliyle sınıfındaki araçlardan zaten birkaç adım öndedir, C sınıfında da hatırı sayılır araçlardan daha iyi yol tutar

örnek vermek gerekirse
    peugeot 206la spor amortisör + spor yay ile desteklenmesine rağmen (zaten standart haliyle 100 yaparken ölüm korkusu yaşanan bir araç) 130-140larda verdiği hissi fiestam standart haliyle 200de bile hissettirmiyor
    ama vw passatla karşılaştırırsak da onunla 260la giderken hala huzurluysam, bırakın da sınıf farkı kendini hissettirsin
  • quote:

Videoyu bulamadım link atarsan bi bakayım merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: feyk123

quote:

Videoyu bulamadım link atarsan bi bakayım merak ettim

http://www.facebook.com/video/video.php?v=127687147294205&oid=154537474584529&comments
  • herkese selam 1.senemi doldurdgm su gunlerde yeni yil ile ilk bakimimi yaptiricam ayrintiyi sizlerle paylasicam
  • Yeni kasa fiestalara sonradan güvenlik paketi ekletilebiliyor mu servislerinden? Takılabiliyorsa ayni fiyata mı yoksa sonradan ekletildiği için fiyat değişiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kazein -- 27 Aralık 2010; 15:05:22 >
  • Selam arkadaşlar..

Şu pedallardaki sarı ışıkları kırmızı yapmak için gezmediğim aksesuarcı kalmadı. Hiçbirinde SMD dipsiz kırmız led ampul yok.Delireceğim... İzmir de nerede satıldığını bilen var mı? Yardımcı olursanız sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: borauzun

Selam arkadaşlar..

Şu pedallardaki sarı ışıkları kırmızı yapmak için gezmediğim aksesuarcı kalmadı. Hiçbirinde SMD dipsiz kırmız led ampul yok.Delireceğim... İzmir de nerede satıldığını bilen var mı? Yardımcı olursanız sevinirim..

Çift kat kırmızı oje sür süper oluyor, ama kapıları fazla açık bırakma ısınmada erime yapabilir ;)
  • quote:

Orijinalden alıntı: borauzun

Selam arkadaşlar..

hepsiburada.com gibi sitelerden sipariş verin ayağınıza gelsin
    bu tarz ufak şeyler için sanayide dükkan dükkan dolaşmaya değmiyor
  • ILK BEN YAptım oldu DEDİĞİNİZ DİPSİZ PARK AMPULLERI YASAKLANDIGI ICIN BULUNAMIYOR BEN BULMUSTUM TEK LED AMPUL O DA ISIK VERMEDIGI ICIN YEDEKDE DURUYOR EN IYISI IKI UC KAT OJE SURMEK ILK BENN YAPTIM OLDU HEMDE COK SUPER OLDU ISININCADA AKMA FALANDA YAPMIYOR BEN ARKALRADA LED ŞERIT CEKMISTIM VIDEO VE FOTO KOYDUM GECMIS SAYFALARDA BAKARSANIZ ADIMDDAN TARATIN BULURSUNUZ
  • 348 sayfada acıklamalı koymustum oradan bakınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: sarsici

quote:

bende diyorum aracımı sapık sapık süzen kim diye meğersem sarsiciymiş

hay allah demek cok anlasılıyor :)artık idare edin fiestam gelene kadar...

idare edelim artık napalım.

arkadaşlar bugün birşey fark ettim. araç rolantide veya giderken, 15 - 20 saniyede bir tak diye bir ses geliyor. sanki ön kısımdan bişey bir yerlere çarpıyormuş gibi. bunun nedeni ne olabilir yarın servise göstereceğim hemde su mtv işini soracağım daha ödenmemiş gözüküyor
  • 
Sayfa: önceki 891892893894895
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.