Şimdi Ara

netvarium 100tl nv puan (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
9.656
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben geçenlerde tiger ayakkabı aldım aynı hafta içerisinde gönderdiler, üstelik ayakkabı yaklaşık 66 liraya geldi.
    Bir sıkıntı yaşamadım gayet memnunum. evet çok fazla tanımadık firma isimleri var ama adamlar zorla satmıyor sen bilindik markaları al.
    Bence kullanılabilir.
  • Tanesi 44,99tl olan Tommy Hilfiger t-shirt aldım 4 tane hediye çekini kullandım 150 liradan 96 liraya düştü ve ücretsiz kargo tanesi 24tl ye geldi çokta sıcak bir fırsat oldu. Saat 12.00 gibi sipariş verdim 14.00da kargoladılar ertesi gün sabah 9.00da elimdeydi ve ürünler orjinal sorun yaşamadım. Çekler dursun köşede arada güzel ürünler gelirse kullanmak lazım saçma markaları çok ama nautica, tommy, gant gibi markalarda geliyor bu kadarda öldürmeyin siteyi. Genel olarak memnun kaldım güzel markalar denk gelirse kullanmak lazım şu an toms ve armani var.
  • Bana da 130 tl nvpuan tanımlamışlar. Güvenmediğim için üyeliğimi iptal ettim az önce.
  • quote:

Orijinalden alıntı: serseri26

Öyle zaten ne zattettiniz ki?Böyle siteler ve benzerleri cinde yok pahasına yaptırdıkları ürünleri sanki çok büyük marka indirimleri gibi gösterip insanları dolandırıyorlar.Dolandırmanın dolaylı yoldan yapılması da denebilir.Bu na benzer sürü ile site var.Dikkatli olmak lazım

ÇOÇ çok çok katılıyorum

• üzülürsünüz uzak durun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Qantas

ya bunlar merter de toptancılardan malları toplayıp kafalarına göre marka uydurup satıyorlar galiba....
    mesela şu markaları duyan var mı önceden?
    omar sher
    catch
    matt stewart
    glare
    delicanora
    bogneto
    leonin
    leo bernard
    pop icon chicago
    vs vs vs....

yahu bunlar kafadan atılmış gibi tuhaf uyduruk isimler
    marka mı olmuşlar netvariumda?

bu yazdıklarınızdan bazılarını da mail ismi yapmıştım sanki

demekki netvarium da istanbul/merter de toptancılardan malları toplayıp kafalarına göre marka uydurup satıyorlar buna gerçekten inanıyorum

130 TL var diyor maillerde bir kere olsun bakmadım netvarium mynete
    bıkmışım çektende alışverişten de

kasap kesmeyeceği hayvanın önüne ot atmazmış
    bu netvariumda önce 30 sonra 100 liralık ot atmakta
    aman dikkatli olun netvrymmu ne kafadan kopartmasınlar

• Bu nedir ya delicanora biraz delikanlı olun kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: n0y4n

Tanesi 44,99tl olan Tommy Hilfiger t-shirt aldım 4 tane hediye çekini kullandım 150 liradan 96 liraya düştü ve ücretsiz kargo tanesi 24tl ye geldi çokta sıcak bir fırsat oldu. Saat 12.00 gibi sipariş verdim 14.00da kargoladılar ertesi gün sabah 9.00da elimdeydi ve ürünler orjinal sorun yaşamadım. Çekler dursun köşede arada güzel ürünler gelirse kullanmak lazım saçma markaları çok ama nautica, tommy, gant gibi markalarda geliyor bu kadarda öldürmeyin siteyi. Genel olarak memnun kaldım güzel markalar denk gelirse kullanmak lazım şu an toms ve armani var.

ürünler acaba geçekten orjinal mi ?
    size gönderilen faturada tommy hilfiger t-shirt olarak mı fatura ediliyor ? yoksa sadece t-shirt olarak mı fatura ediliyor ?
    türkiyede çok iyi imitasyon yapan yerler var geçen arkadaşım aldığı imitasyon adidas eşofman altını mağazaya götürdü gerçekmi sahte mi ayırt edemediler sonra fermuar demirinin farklı olması ile imitasyon olabileceğine karar verdiler geri kalan her şeyi aynı idi bunlar da iyi imitasyon satıyor olabilirler

• quote:

Orijinalden alıntı: xantorus

quote:

Orijinalden alıntı: n0y4n

Tanesi 44,99tl olan Tommy Hilfiger t-shirt aldım 4 tane hediye çekini kullandım 150 liradan 96 liraya düştü ve ücretsiz kargo tanesi 24tl ye geldi çokta sıcak bir fırsat oldu. Saat 12.00 gibi sipariş verdim 14.00da kargoladılar ertesi gün sabah 9.00da elimdeydi ve ürünler orjinal sorun yaşamadım. Çekler dursun köşede arada güzel ürünler gelirse kullanmak lazım saçma markaları çok ama nautica, tommy, gant gibi markalarda geliyor bu kadarda öldürmeyin siteyi. Genel olarak memnun kaldım güzel markalar denk gelirse kullanmak lazım şu an toms ve armani var.

ürünler acaba geçekten orjinal mi ?
    size gönderilen faturada tommy hilfiger t-shirt olarak mı fatura ediliyor ? yoksa sadece t-shirt olarak mı fatura ediliyor ?
    türkiyede çok iyi imitasyon yapan yerler var geçen arkadaşım aldığı imitasyon adidas eşofman altını mağazaya götürdü gerçekmi sahte mi ayırt edemediler sonra fermuar demirinin farklı olması ile imitasyon olabileceğine karar verdiler geri kalan her şeyi aynı idi bunlar da iyi imitasyon satıyor olabilirler

faturada tommy hilfiger knit polo yaka t-shirt bej olarak yazıyordu bende.ürüne gelince orjinal fakat 5 yada 6 sene önceki modeller poloların etiketleri felan orjinal richgroup mağazalarında satılmamış ve depoya kaldırılmış ürünler sanırım.

• Tanıdığım bir iki avukat arkadaş var onların demesine göre nette reklamlarla bağra bağra çakma mal kimse satamaz en babaları trendyol onun bile ensesinde boza pişiriyolarmış marka avukatları.Ama bir şey daha söylediler eger markanın o modeli piyasaya çıkarmasının üzerinden bir sezon geçmişse i her isteyen sata bilirmiş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi terotti -- 26 Temmuz 2012; 17:15:35 >
  • oraya yazdıkları şu fiyattan düşme falana külliyen yalan o satış parasına en az %40 kar ediyolar mallar çok ktü yemeyin oradan hiç birşey satın alınmaz
  • netvariumu da bünyesinde bulunduran bir şirkette çalıştım süre önce bizzat netvarium reklamı girmişliğim bile var ama yiğidi öldür hakkını yeme o kredikartı şiflerini çalar falan onların geçiniz ciddi bir sermaye var tmm işi bırakıyorum deseler 100 tirilyon çıkartırlar .ama gel gelelim sattıkları şeyler çok dandik bu konuda katılıyorum
  • ben alışveriş yaptım. Çok da hızlı gönderdiler. Facebook sayfalarında kargo takip numarasını vermemelerini eleştirdim. 15 dk sonra telefon edip takip nosunu verdiler. 29 TLye %100 deri adidas çocuk ayakkabısı, 59 TL'ye adidas erkek ayakkabısı aldım. Çok da sıcak bir fırsat oldu.

https://www.netvarium.com/Urun/ADIDAS-G17072-BEYAZ

http://www.netvarium.com/Urun/ADIDAS-E91F0974-632-BEYAZ-PEMBE

• inanılmaz bir marka üretme departmanı var sanırım, birisi bi marka uyduruyor, ötekisi bilmem ne markası netvariumda hem de %90 a varan indirimlerleeee deyip sağa sola reklam veriyor, bir diğeri hemen bir domain alıp basmakalıp bir internet sitesi oluşturuyor, o kadar baştan savma bir site ki, warning:invalid argument ları çözmeye bile tenezzül etmiyorlar, iletişim bilgisi adına hiç bir şey yok sitede

adebas marka ayakkabı üretmenin biraz zekicesi
  • bende ilk önce bedava saat diye almıştım kargo 9,90 ödettiler ve saat tam bir ay sonra geldi.saati iyi bişey sanıyorsum bir geldi çin malı hatta zencilerde satılanlardan daha da dandik bişey şimdi ise 130 tl yüklemişler ayakkabı alayım dedim adidasın 139 tl ytazıyor misal 50 tl sini 130luk nv puanınızdan kalan 89 tl yide kartınızla ödeyeceksiniz diyor aman sakın kanmayın zaten ayakkabının piyasası 79-89 arası bişeydi.üstüne birde fahiş kargo parası istiyorlar %50 zarar ediyorsunuz yemişim verdikleri paraları puanları bunlar sahtekar dolandırıcıdır kimse itimat etmesin.1 milyon saat hediye deyip sattılar en az 3 milyon kar ettiler.
    git mağazadan dokunarak inceleyerek pazarlık et al daha ucuza alırsın.insana kartla alınca daha ucuzmuş gibi geliyor amma ekstre bir gelince vay vaya vay...

• bu siteden bir daha hiçbir şey almam kimseye de tavsiye etmem.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.