Şimdi Ara

NETTE ÇOCUK VAR MIŞ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kyk devlet yurdunda kalıyorum ve mecburen yurdun internetini kullanıyorum. Ancak TTnetin bu nette çocuk var servisi yüzünden facebooka dahi giremiyorum. Bunun bir çözümü yok mudur? DNS değiştirme filan işe yaramıyor. Proxy değiştirme sitelerinin hiçbirine girmiyor. :( Yardımlarınızı bekliyorum.. Şimdiden teşekkürler.

• TTNET tarafından doğrudan doğruya yapılan bir engelleme olduğu için hiçbir şey yapamazsın. Bir dönem TTNET dns değişimi ile youtube girmeyi bile engellemişti. Yani herşey TTNET'in elinde istese olur ama sırf buna yönelik servis vermiş ve para alıyorlar. O yüzden bu yöntemlerle bu tür sitelere giriş yapamazsın.
  • ultrasürf...hotshield..freegate..google amcaya söyle sana bilgileri versin...yalnız bu programlar interneti yavaşlatmakta fakat işgörmektedirler.
  • arkadaşın söylediği programlar sadece proxy değiştirmeye yarayan programlar olduğu için Bu sitelere geçişin proxy değişimi ile olmadığını söyleyen zaten sensin o yüzden bu programlar da işe yaramaz.
  • Ayrıca devlet kurumları kapalı devre internet hizmeti vermekte olup engellediği sitelere erişim imkanı "Admin" yetkisi olmadan verilmemekte.
  • Anlaşılan kaldık yine çocukla başbaşa Neyse yine de teşekkürler cevaplarınız için.

edit: Az önce hotshield adlı programı indirdim ve sonuç olumlu. tzobu hocam çok teşekkürler sayende kurtulduk şu beladan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ArGentum#47 -- 21 Aralık 2009; 13:56:14 >
  • u95 adlı bir program kullanıyorum ben okulda sorunsuz olarak tüm siteleri açıyor . MEB ' yasakladı yazısı çıkkıyor normalde , + olarak hızıda arttırıyor
  • ultrasurf gerçekten de kullanışlı aynı şekilde bende okul da bu programla girebiliyorum. dns filan değiştime işe yaramıyo yalnız norton bu programı kullandığında çılan sayfada hep sorun buluyo
  • Arkadaşlar Ben Metin2 oynuorum benim bilgisayarımda 'nette çocuk var' die bi koruma kalkanı var hiç bir siteye girmior face e bile metin2 oyununa bile girimorum bunun sebebi netteçocukvarmıdr acaba ya tmm nette çocuk varda insandada sabır var yani
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.