Şimdi Ara

NETLIMITSIZ Paket-24ay - Ind.+ Cezali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
15.373
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar TTnet in Online İşlemler Merkezine girdiğimde geçen ay içinde değiştirdiğim tarife ismi olarak başlıkta olduğu gibi "NETLIMITSIZ Paket-24ay - Ind.+ Cezali" şeklinde yazıyla karşılaştım.Buradaki "cezalı" ibaresi ne anlama geliyor?

• aynısı bende de yazıyor anlamadım bende tam olarak.
  • Aynen bende de aynı. Yakında çıkar kokusu. Sonuçta Ttnet
  • 24ay - Ind.+ Cezali böyle yazıyor bendede
  • Bendede Aynen 16'mbsye kadar limitsiz ADSL2+ 24 ay- ind + cezali
  • Nedir bu olay bilen yok mu ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Shogun -- 9 Eylül 2011; 16:01:27 >
  • aynen bendede aynısı yazıyor
  • bendede var biri açıklasa iyi olucak
  • 24 ay içinde iptal ettirseniz ödeceğiniz tazminat miktarı.Heralde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yeur -- 11 Eylül 2011; 14:31:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Thrax

24 ay içinde iptal ettirseniz ödeceğiniz tazminat miktarı.Heralde.

Belki olabilir ama bu yazı paketiniz kısmında tarifenin hemen yanında ve Paketinizle sunulan servisler kısmında yer alıyor. Herhangi bir miktar yok.
    Ben önceden 24 ay taahhütlü bir pakete girip daha sonradan taahhüt süresi bitmeden paket değişikliği yapmış olanlar için yazmış olabilirler diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Shogun

quote:

Orijinalden alıntı: Thrax

24 ay içinde iptal ettirseniz ödeceğiniz tazminat miktarı.Heralde.

Belki olabilir ama bu yazı paketiniz kısmında tarifenin hemen yanında ve Paketinizle sunulan servisler kısmında yer alıyor. Herhangi bir miktar yok.
    Ben önceden 24 ay taahhütlü bir pakete girip daha sonradan taahhüt süresi bitmeden paket değişikliği yapmış olanlar için yazmış olabilirler diye düşünüyorum.

Alıntıları Göster
    quote:

Aynen ben de böyle düşünüyorum. Benim paket 8Mbps'e kadar 4GB kotalıydı. 1 yıl önce Telefonla aradılar ve 24 ay taahhüt vermemiz durumunda 4GB kotalı paketi 6 ay 19 TL yapabileceklerini söylediler. O zamanlar kabul etmiştim ve 8 ay sonra paketi 8Mbps'e kadar 12GB kotalıya geçirdim. Şuan benim online işlemlerde yazan sizdekiler gibi: "NET12 Paketi-24ay - Ind.+ Cezali"

Bence demek istedikleri: ""Arkadaş sen 24 ay taahhüt vermiştin, tarife değişikliği yaparak bu taahhüdü unutacağımızı sanma. Aa bak buraya da yazıyorum; ADSL kapatma, farklı firmalara kaymalar vs. görürsem çökeriz tepene, alırız cezanı ... Oa göreee""

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Scorp1725 -- 18 Eylül 2011; 11:22:45 >

• net limitsizde 15 gb den sonra 512 kbps durumu var belkide ceza sı o olabilir ama bilmiyorum tabiki
  • taahhüt vermişsiniz biz unutmadık diyolar
  • Aynı şey bendede yazıyo, şimdi neti sınırsıza çeviricem sıkıntı çıkar mı bilgisi olan var mı ?
  • Bendede yazıyor bu. NetLimitsiz 16mbit tarifesine geçeli 8 ay falan oldu, yeni geldi bu yazı.

Ayrıca ben taahhüt falan vermedim. Bilerek tahhüt vermedim çünkü Superonline geldiği anda ona geçeceğim. Bu adamlar kafalarına göre tahhütnamemi koyuyorlar nedir bu?
    Kampanya olarakta şunu yazmışlar: "Aktif Kampanya Adi: 6 AY İNDİRİMLİ ADSL KAMPANYASI" Benim zaten modemim var? Modem kampanyası falan istemediğimden adım gibi eminim.

Yemin ederim hayatımda gördüğüm en çirkef şirket bunlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aristona_ -- 29 Eylül 2011; 11:41:19 >
  • mevcut taahhutunuz var ise onu bildirmek için yazan bir ibaredir. 24 ay taahhut + indirim alınmış + 24 ay taahhut bozulur ise kampanya cezai bedelin ödenmesi gerekir...
  • Önemli birşey değil arkadaşlar bugün tarife değiştirdim sonra kontrol ettim online işlemlerden ve hemen geri döndüm telekom müdürlüğüne dedim ne iş ? Nasıl oluyor ceza? Benim sözleşmemde yazıyor sadece limitliden limitsize geçebilir bende buna göre geçtim ne diye ceza yazıyor orda?

Ordaki yetkilinin söylediği gayet normal olduğu bunun hatırlatma olduğu idi yani bir sıkıntı yok.

Herkese iyi indirmeler
  • Önemli birşey değil arkadaşlar bugün tarife değiştirdim sonra kontrol ettim online işlemlerden ve hemen geri döndüm telekom müdürlüğüne dedim ne iş ? Nasıl oluyor ceza? Benim sözleşmemde yazıyor sadece limitliden limitsize geçebilir bende buna göre geçtim ne diye ceza yazıyor orda?

Ordaki yetkilinin söylediği gayet normal olduğu bunun hatırlatma olduğu idi yani bir sıkıntı yok.

Herkese iyi indirmeler

Herkese iyi indirmeler
  • Netlimitsiz de 25 Gb kota aşımında hızınızı 512ye düşürüyorlar, daha önce hızınız düşürülmüşse yada kotayı aşmışsınız ama düşürülmediyse cezalı yazıyor olabilir.Benimde netlimitsiz bi bakayım ne yazıyor
    edit:Sadece NETLİMİTSİZ Paket yazıyor.Kotayı her ay aşarım bunuda belirteyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aeson01 -- 29 Eylül 2011; 18:48:41 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.