Şimdi Ara

NetLimitsiz Hızım 1mbit

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.081
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

yaklaşık 2-3 saat önce netlimitsiz 8 mbit tarifesine geçtim. modemimden gördüğüm kadarıyla

Downstream Hat Zayıflaması 29

ilk geçtiğim dakikalarda 15-20dk internet geri gelmedi ve hemen ttneti aradım. bir ayar yaptılar ve modemimdeki adsl ışığının yanınca haber vermemi istediler ve halloldu. fakat hızım 4096 olarak gözüküyordu modemde ve 15dkda bir kopuyordu. bunun üzerine tekrar aradım bu sefer tekrar ayar yaptılar ve hızım 1mbit e sabitlendi ...

Acayip sinirliyim şu an. Benim tarifem zaten 1mbit sınırsızdı hat zayıflamam da 29b olduğu için netlimitsize geçtim fakat rezalete bakın. hızım artçağına düştü şu an hız testinde 860 download 140 upload gözüküyor.

Kimsenin başına bööyle birşey geldi mi?

• bende 1mb. sınırsız kullanıyordum. net limitsize geçtim ilk 2 gün 8mb. kullandım dibine kadar sonrada 2.5mb. düştü. defalarca aradım şerefsizleri her defasınızda birşey yapamayız hattınız neyi destekliyorsa o dediler. G....' lere izah ettim ne oldu da 8 mb. ten 2.5'e düştü diye hiç birşey demiyorlar acak f...hişelerin dediği hattınız desteklemiyor. Herkezde durum aynı hatta 8mb. kullanan arkadaşlarda bile bu sorun var. Yapacak birşey yok şu an için malesef dünyanın en b..tan telefon ve internet alt yapısı. benzinde olduğu gibi en pahalı internet türkiyede üstelik çağ dışı kalmış alt yapı ile ve en pahalısı dünyada ve bu o......... ç...........ları herdefasında çıkığp fiyatlar makul seviyede deme yüzsüzlüğünüde yapıyorlar. Bir ümudimiz vardı 3g diye oda bu durumdan çıkar sağlama durumuna gitti abuk subuk fiyatlar sundu bizlere. Şu an en iyi fiyatlar quick nette ama adım gibi eminim onlarda bir süre sonra aynı yola girecekler ki zaten forumdan izlediğim kadarıyla da başaldıler. Ne yazıkki türkiye diye bir ülkede yaşıyoruz yapabileceğimiz birşeyler yok gibi malesef insanlar bu zihniyette gittiği sürece. kalın sağlıcakla

• ya 2.5 falan olsa yine iyi.. Resmen 45 liralık 1 mbit sınırsız yerine 49 liralık 1mbit 15gb sonrası 512kbps ye geçtim. yazıktır günahtır. madem daha yükseğini veremiyorsun baştan uyar senin hattın desteklemiyor diye. rezillik
  • eğwr netlimitsiz değilde normal limitsiz paketletden birine geçersen meral etme netlimitsizden çok daha fazlasını alırsın. istersen bi dene bak limitsiz 8mb.' e geç bir ay boyunca bak gör bakalım hattın 8mb. destekliyormu yoksa desteklemiyormu. Benden sana garanti en az 6.5 yada 7mb download hızın.biri 49TL diğeri 99TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemyy

ya 2.5 falan olsa yine iyi.. Resmen 45 liralık 1 mbit sınırsız yerine 49 liralık 1mbit 15gb sonrası 512kbps ye geçtim. yazıktır günahtır. madem daha yükseğini veremiyorsun baştan uyar senin hattın desteklemiyor diye. rezillik

onu söyleseler zaten ölürler.ben baştan beri diyorum ttnet tarife adı altında alt yapısını test ediyor parada harcamıyor aksine kazanıyor.maç yayınlarını alsınlar bakın nasıl herkese 8 değil 10 mbt veriyorlar.malum ıp tv en az 8 mbt ile çalışıyor ttneteama seçme şansımız yok maalesef

• tabii ki de zaten sınırsıza geçersem hattımdaki sorun düzelir değil mi dedim cevap vermedi geçiştirdi konuyu. sinir oluyorum sinir fiber internet yaygınlaşsa da ona geçsek...
  • tamamen katılıyorum. 15gb ı geçince 512kbps e düşürmemelerinin sebebi de benim gibileri kandırmak olsa gerek...

quote:

Orijinalden alıntı: emo5313

quote:

Orijinalden alıntı: cemyy

ya 2.5 falan olsa yine iyi.. Resmen 45 liralık 1 mbit sınırsız yerine 49 liralık 1mbit 15gb sonrası 512kbps ye geçtim. yazıktır günahtır. madem daha yükseğini veremiyorsun baştan uyar senin hattın desteklemiyor diye. rezillik

onu söyleseler zaten ölürler.ben baştan beri diyorum ttnet tarife adı altında alt yapısını test ediyor parada harcamıyor aksine kazanıyor.maç yayınlarını alsınlar bakın nasıl herkese 8 değil 10 mbt veriyorlar.malum ıp tv en az 8 mbt ile çalışıyor ttneteama seçme şansımız yok maalesef

• ya siz halinize şükredin 1mb arayanlarda var benim net şuanda 60Kb yi geçmiyor daha 15 GB ı geçmediğim halde nereden biliyorsun diyiceksiniz belki 15 gb geçmediğini çünkü 1 aralıkdan beri evde değilim :D daha 2 gün önce geldim internet kaplumbağ gbi yavaşında yavaşı bazen 40 Kb ye düşüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: gorkem0707

ya siz halinize şükredin 1mb arayanlarda var benim net şuanda 60Kb yi geçmiyor daha 15 GB ı geçmediğim halde nereden biliyorsun diyiceksiniz belki 15 gb geçmediğini çünkü 1 aralıkdan beri evde değilim :D daha 2 gün önce geldim internet kaplumbağ gbi yavaşında yavaşı bazen 40 Kb ye düşüyor

size tavsiyem 444 0 375 i arayıp aynen şunları söylemeniz:

merhaba

bu ay netlimitsiz i kullanıyorum fakat hızım bir türlü 1mbit i geçmiyor. sorunu bir kontrol edebilirmiyiz?

muhtemelen santraliniz desteklemiyor diyeceklerdir hemen

olabilir fakat bir bakabilirmisiniz çünkü eğer güzel hız alabilirsem önümüzdeki ay sınırsız 8mbit e geçmeyi planlıyorum

bunun üzerine hemen rapor hazırlayıp telekom müdürlüğüne gönderiyorlar 24 saat içinde sizi arayıp sorunu söylüyorlar ya oradan çözüyorlar ya da ev içindeki hattınızın gücünü deneyip ona göre sizi bilgilendiriyorlar

şahsen ben böyle yaptım hata gerçekten de bendeymiş telefon kablom uzun ve eklemeliydi tek takın dediler tek taktım tamam şu an güzel dediler şimdi kabloyu yeniden çektim 6mbit hız alıyorum

• vay be harbiden güzel taktikmiş ya bunu uygulamam lazım hemen
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.