Şimdi Ara

Netflix Türkiye 30 günlük deneme süresini iptal etti (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
211
Cevap
3
Favori
16.844
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ücretsiz denemeyi düşünüyordum ama fırsat olmadı. Ama ne yalan söyleyeyim bu duruma sevindim. Müslümanım diye geçinenler her ay bedavaya üyelik alıyorlardı. Size yasal olarak verilen ücretsiz deneme hakkı bir kez iken bunu istismar ederek her ay bedavaya üyelik almak hırsızlıktır kul hakkıdır. Tabi kul hakkı denen şey bu sözde müslümanların umrunda değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Symbianist -- 5 Şubat 2020; 11:25:10 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyi yapmışlar karakterleri hırsızlık üzerine oturmuş bir millete ne yapsalar ne deseler haktır mübahtır.
  • moordillo kullanıcısına yanıt
    Aslinda yazinda haklisin sahsen bende bi kac ay deneme surumunden fazlasiyla yararlandim ama vicdanen hirsizlik yaptigimi dusundugum icin yedi aydan beri ucretli olarak kullaniyorum belki bu sayede hakki gecenlere hakkini vermek icin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • İyi olmuş avantacı beleşçilere.
    Keşke hapiste gelse bunlara.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 😄😄😄😄

• Keyfim acayip yerine geldi ya Bu haberi okuyan donanımhaber ölücülerinin suratını görmek isterdim
    Bizim gibi aylık parasını ödeyenlere aptal gözüyle bakıyorlardı şimdi de hiç utanmadan şifre isterler sağdan soldan..

• bu ölücülerin ölüsünü dirisiniii
    bir ayda parayı duman etmesini biliyolar ama üç kuruşluk şeye ödeme yapmaya acizler
  • Donanım haber ölücüleri şuan ağlıyor.
  • Her ay sanal kart ile deneme hesabı açıp kullanılıyordu.
    Ben yapmıyordum ama benim bir arkadaş yapıyordu :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kadima -- 5 Şubat 2020; 12:4:58 >
  • 2 gün önce deneme sürümü bitmişti şansıma gerçi aradiğim hiçbir şeyi bulamadim bir işime yaramadi

• aklima bu geldi hemen

• o zaman para vermeden içeriği göstersinler, menü de ne var görmeden restorana girmek için para ödüyoruz
  • Denemesini yaptık 2 senelik filmleri koyuyorlar nete düşünce seyrediyoruz onları zaten. kendi yaptırdığı filmler de eh işte denilecek seviyede 2 kişilik alıp 3 kişi kullanıyorduk şimdi teke düşürdük yine 3 kişi kullanmaya devam.

• Iyi haber. Belesciler üzülsün.

• Ayda 2 paket daha az sigara için, parasıyla izleyin
  • İyi olmuş :)

• Chromer kullanıcısına yanıt
    Yilmaz OZDiL cok onceleri ben boyle de yazarim .
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkmaster

Çok iyi yapmış. Beleşçilik de bir yere kadar, hadi denedin, doymadın, para da vermek istemiyorsun 1 tane daha aç, her ay kofti maillerle sıfırdan üyelik açarak hayatını idame ettiriyorsan ikram edilen baklavayı avuçlayarak yiyen insanlara laf etmeyeceksin.
    Gerçi bu sitede ucuz yemekhaneden yararlanmak için üniversite okuyan ölücüleri de gördük ya neyse.
    Edit: bu arada aboneler için birkaç cümle daha eklemek isterim, bu karardan sonra etrafınızda şifre dilencileri türeyecektir. aman vermeyin.
    Şifreyi yakın arkadaşıma vermiştim. 1 ay geçmeden tüm dünyaya yaymış şifreyi. Şifre değiştirdiğimde çok uzun yıllardır görüşmediğim insanlar arayıp şifre sormaya başladı. İnsanlar aşırı karaktersiz ve yüzsüz olmuş.

• Aferin, çok doğru karar.

Kötülüğü akıllılık sananlara selam.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.