Şimdi Ara

Netflix, hesap paylaşımını önlemek için harekete geçti (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
3
Favori
16.207
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
95 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Önce okkalı zam (Hadi kur, enflasyon eyvallah) sonra da bu. Sanırım Netflix de canım cicim aylarını bitirme arifesinde. Fark etmez, kimse vazgeçilmez değil. Platform çok. Hiçbiri olmadıysa da torrent var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Batuhangover01 B kullanıcısına yanıt
    Telefondan çok fazla dizi izlerim bu yüzden netflix kullanıyorum torrent ile uğraşmak uğraştırıcı oluyor bu konuda
  • 3 kişi kullanıyorduk ben çıktım izleyecek düzgün film yok. Zaten vizyon filmleri netflixte çıkmadan aylar önce nete düşüyor. Netflix te ilk diye reklam yapıyor ben o filmi aylar önce izlemişim zaten

• vintique kullanıcısına yanıt
    Torrente ne gerek var hocam. Stremio tek tıkla netflix.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gameon0908 kullanıcısına yanıt
    Dostum amaç zaten o hesabı kullanmayan ve ya ana hesabın haberi olmadan kullananları engellemek senin dediğinle alakası yok
  • Sansa Magna kullanıcısına yanıt

Hocam popcorn time dersin anlarım da streamioda kasıla kasıla film mi izleyeceğiz

• Yaşasın Amazon, az ama öz içerik. Neye tıklasan kalite akıyor, fiyatı da belli :)

• netflixin olayi zaten grup, uye sayisi aninda %80 duser. bir de gecen sene actigim hesapta bu bahsi gecen uyari cikti hala sorun olmadi yani haber sitelerinin abartmasi bence. netflixten resmi aciklama gelmedigi surece inanmayin, netflix daha zamli ucreti almaya korkuyor uye kaybi olacak diye, bu ay yine 55 yerine 42 cekmis, siz dusunun:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: formgonder2055

netflixin olayi zaten grup, uye sayisi aninda %80 duser. bir de gecen sene actigim hesapta bu bahsi gecen uyari cikti hala sorun olmadi yani haber sitelerinin abartmasi bence. netflixten resmi aciklama gelmedigi surece inanmayin, netflix daha zamli ucreti almaya korkuyor uye kaybi olacak diye, bu ay yine 55 yerine 42 cekmis, siz dusunun:)
    Benim de bugün 29,99 lira çekti (papara 15 lirasını ödedi, benden 14,99 çıktı). Nisan'dan itibaren 40,99 lira çekilecek diye uyarı ekranı belirdi, aşağıdaki sayfa da güncellendi. Diğer mevcut üyelerin de Nisan'da başlıyor sanırım.

Netflix, hesap paylaşımını önlemek için harekete geçti

Bu hesap paylaşımı haberi abartılıyor olabilir. Zaman zaman böyle haberler çıkıyor. Hatırlayan olur bir dönem Netflix'e reklam gelecekmiş diye yaygara kopmuştu. Reklam meklam gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 12 Mart 2021; 19:5:42 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• torrent akar para ödeyenler bakar...

• MrCaner kullanıcısına yanıt

Türkiyenin matematiksel hafızasının özeti olmuş bu mesaj ve beğenenler :D

• Ribas0 kullanıcısına yanıt
    Hesaplardakj profillerin her biri abonelik sayılmıyor mu o yüzden dedim ben
  • Bir yıla yakındır 2 kişi kullandığımız 4 ekranı ödüyorum. Çok afedersiniz netflixde içerik yok, Türkiye kütüphanesi çok kötü. Kaç yıl önce izlediğim şeyleri tekrar izlemekten başka bir işe yaramadı. Türk yapımı 3-5 filmden öteye gitmiyor. Bilim kurgu namına nerdeyse hiçbirşey yok. Alt yazılarının leş olduğundan bahsetmişmiydim ?

Fight Club filminin ilk çıktığında çakma çevirilerde dövüş sopası diye çevrilmesinden sonra gördüğüm en kötü alt yazılar netflixde. Bu sadece bir örnek. Matrix izleyin, "seçilmiş" kişi (Choosen one) değil "seçkin" kişi diye çevirmişler. Hızlı ve öfkelide savaş yarışları gibi basit çeviriyi katletmişler. LoTR eklediler, kısa versiyonu eklemişler. Alt yazılar yine gözlerinizi kanatıyor. Bunlar sadece aklıma gelenler.

Şimdi bana ordan kalkıp dublajlı izle felan demeyin, ben orjinal sesle izlemeyi seviyorum. İngilizcem yeterli altyazısız da izleyebilirim ancak yatarken seyretmeyi sevdiğimden evde gürültü olsun istemiyorum o yüzden alt yazı tercih ediyorum.

Az önce amazon prime indirdim. Bakalım onlar nasıl. Netflix kütüphanesi bu kadar kötüyken, halen buna para bayılmamış olanlar için tavsiyem, şöyle bikaç yıl daha bekleyin.

• MrCaner kullanıcısına yanıt

Yok be hocam.. Faturalanan hesap sayısı, abone sayısı..

• 4 ekran hesabım var 6 profil var. Profil ve ekran aynı şey değil. Tanıdığım 10 kişiden 4'ü netflix'i 2 ekranlı kullanıyor. Abone sayısını 4 le çarpmakta bence yanlış.

• Doğru karar. Çok önceden tedbir almaları lazımdı. Geç bile kaldılar.

• neftflix bitti artık bende bugün iptal ettim hem pahalı adam gibi dizi yok hepsi ergen dizi...

• Hiçbir şey olmaz Netflix'e, herkes paşa paşa alır. Adamlar risk analizini yapmadı mı sanıyorsunuz? Vazgeçilmez oldu çoğu kullanıcı için.
  • Ölücüler ve mezarcılar için kötü haber.

• Üzdün netflix

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.