Şimdi Ara

net var ama bağlantı yok diyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
706
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar laptopumda internet var gözüküyor ama bazen internet sitelerinde bağlantı kurulamıyor hatası alıyorum sonra kendiliğinden tekrar bağlanıyor? Birde connectfy programını kurdum akıllı telefonumdan wifi ile bağlantı kurduğumda yine aynı şekilde wifi simgesi sürekli aktif gözküyor ama bağlantı sürekli gelip gidiyor sebebi ne olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nurileflef -- 6 Ocak 2014; 10:45:30 >

• arkadaşlar hatalı yapılandırılmış ağdan kaynaklandığını söylediler...ben şimdi eski ağı nasıl kaldırılıp yerine düzgün yapılandırılmışını ekleyeceğim? Birileri cevap vereydi iyiydi artık....
  • Şayet ağ yapılandırman hatalı olsa , internete hiç bağlanamazdın.. Buradan anlaşılacağı üzere ağ yapılandırman hatasız...

O zaman sorun ne olabilir. ?

1. Wireless'in frekans aralığı fazlaca parazitlidir.. Bu sebeple kanal değiştir..

2. DNS ayarlrında sorun vardır... DNS önbelleğini temizle ... elle dns sunucusu atayabilirsin... Google dna Dns sunucularına bak..

3. İnternet sağlayıcında ya da modem de sorun olabilir , gözden geçir...

4.. Bunlardan kynaklanmıyorsa ..

Combofix'i çalıştır...

Combofix , zararlı yazılımları temizlediği gibi , gizli yönlendirmeleri de ortadan kaldırıyor... dahası ayarları sizin yerinize en iyi şekilde uyguluyor..

kolay geldin..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.