Şimdi Ara

Net Limitsiz düşen hızım geri arttı.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.716
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 6 aydır net limitsiz kullanıyorum hızı tam alabiliyordum.Torrent de 900 leri görüyordum.Bu ayın 22 sinde birçok kişi benimde hızım düştü.bir hafta bekleyip ayın 30 unda 1 mbit sınırsıza geçtim 2 gündür 1 mbit kullanırken biraz önce neti açtım hızım artmış.TTnet online işlemlere girdim tarifem hala 1Limitsiz olarak görünüyor.Bilmiyorum bi hata falan mı oldu kısa süreli bir şey galiba bakalım kaç gün gidecek.

• Boşver kurcalama, kullan gitsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: samed.yıldırım

Boşver kurcalama, kullan gitsin

Modemi kapatmaya korkuyorum. :D
  • Bende de var aynı durum. Ankaradayım smile adsl kullanıyorum. 22'sinde benim de hızım düşürüldü. 5gün önce 1mbit sınırsıza geçmiştim. Dışardaydım yeni geldim eve. Oturdum pc başına nette acayip bir hızlanma olduğunu farkettim. Modem arayüzüne baktım 8mbit olmuş. Normalde smileadsl tarife değişikliği olduğunda cebime mesaj gelirdi. Hiç ses yok. Bakalım 15gb geçince ne olacak.
  • Banada olmuştu 5 ay önce.
  • Bende de durum aynı. Hızım düşünce 1M limitsize geri dönmüştüm.Şimdi hız testinde ve modem arayüzünde 6.6Mb görüyorum.Ne iş anlamadım. Online işlemlerde tarifem 1Limitsiz gözüküyor.Adamlar kafaya göre 8Mb yapamıyacaklarına göre ilginç bir durum.
  • Netlimitsiz hız düştükten sonra 1mb limitsize geçmiştim. şimdi farkettim bendede durum aynı hızı ölçtüm 6.70 mbps cıkıor
  • Vay canına yeni bir açık mı doğuyur ?

Bir bakmışım netlimitsizlerin % 80'i 1 mbite geçmiş ttnet şaşırır artık ve önemlini alır
  • 3 aydır o şekilde kullanıyorum düşme falan yok

Tarifem 1LİMİTSİZ ama hızım 8mbit
  • quote:

Orijinalden alıntı: .AnasoN.

3 aydır o şekilde kullanıyorum düşme falan yok

Tarifem 1LİMİTSİZ ama hızım 8mbit

Çok iyimiş.Konuyu açtıktan sonra kapattım neti.Merak ettim şimdi açayım dedim hala hız düşmemiş.
  • Sizde zaten hız düşme olayı yok şuan ben olsam varya öyle bir sömürürüm ki indir indir sil benim içinde indir kardeşim vallaha indir ne varsa.
  • quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Banada olmuştu 5 ay önce.

Peki hala aynı mı yoksa farkedip düzelttiler mi ?
  • Olan bizim gibi 8Mbit sınırsıza 99 TL verenlerin cebindeki deliğin büyümesinden başka birşey değil.
  • Ben de hızım düşerse 1Limitsiz'e döneceğim.Ayın 30'unda mı dönmeliyim?Bazıları çift faturadan falan bahsetmiş de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .AnasoN.

quote:

Orijinalden alıntı: donanımcı123

Banada olmuştu 5 ay önce.

Peki hala aynı mı yoksa farkedip düzelttiler mi ?

2 ay öyle kaldı kotayı bağırta bağırta geçtim, 3.ayda hat kaldırmamaya başladı arıza kaydı bıraktım 1 mbite geri çevirdiler
  • 1 seneyi gecti her ay 50 60 gb downloada rağmen hızım hep 8mbit..
  • arkadaşlar 1haftaya kadar 1.2 mb hız ile torrent indirebiliyordum ancak hızım speedtestde ve modemin anasayfasında hala 12mb gözükmesine ragmen 400kbtan yukarı çıkamıyorum..bilgisi olan??
  • quote:

Orijinalden alıntı: murathellac

arkadaşlar 1haftaya kadar 1.2 mb hız ile torrent indirebiliyordum ancak hızım speedtestde ve modemin anasayfasında hala 12mb gözükmesine ragmen 400kbtan yukarı çıkamıyorum..bilgisi olan??

bir 4mbit vak'asi daha.... bir cok kisinin hatti 4 mbite sabitlenmis durumda. bu basliga bir goz atin derim,http://forum.donanimhaber.com/m_57589414/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: ipodlover

quote:

Orijinalden alıntı: murathellac

arkadaşlar 1haftaya kadar 1.2 mb hız ile torrent indirebiliyordum ancak hızım speedtestde ve modemin anasayfasında hala 12mb gözükmesine ragmen 400kbtan yukarı çıkamıyorum..bilgisi olan??

bir 4mbit vak'asi daha.... bir cok kisinin hatti 4 mbite sabitlenmis durumda. bu basliga bir goz atin derim,http://forum.donanimhaber.com/m_57589414/tm.htm

teşekkürler hocam konuyu takipteyim bundan sonra

• Artık alt hız 8 mb Aksaray'da çoğu yerde böyle oldu 1 mb lar otomatik 8 mb oldu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.