Şimdi Ara

Need For Speed : World Online (90. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.524
Cevap
9
Favori
309.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Need For Speed : World Online

nfs worldun clientini indirdim suan 1.4 gb indiriyor fakat 1 saattir 56MB indirdi duraklaya duraklaya indiriyor sorun bendemi yoksa bu durum normalmi
  • bende şu anda nfs world online oyununu indiriyorum ama kafam karıştı şimdi indirdiğim oyun ücretlimi?? oyunun boyutu 1.47 gb. yaklaşık bir saat sonra biter... :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yalnızaslan -- 29 Ocak 2011; 18:11:52 >
  • oykki her güncelleme bende öyle sürüyodu. Oyundaki ışınlanma olaylarıda bu yüzden bizde çok. Daha yaygınlaşmadı bide bizim ülkeye düşük serverlar geliyor.
  • bend e 1 hafta takilacam bu oyuna .boost aldım, su card pack ler var gold,silver bronze onlar tam olarak ne oluyr
  • Oyunda çoğu kişinin arabasında Bjk amblemi Türk bayrağı fln var.Bunlar arabaya nasıl ekleniyor.Yarışlarda herkez tarafından görülebiliyormu.Cevaplarsanız sevinirim.Artık gidip support a mail çekecem bu konuyla ilgili.Herkez istediği şeyi arabasına koyuyor biz saf gibi dolanıyoruz.Madem böyle bir şey var biz neden kullanamıyoruz...
  • Onu vinlyler ile yapıyorlar
  • 10.seviyeye gelince ay ve yıldızın oldugu bölümün kilidi açılıyor onları boyutlandırıp yapabilirsin
  • Merhaba oyuna yeni basladim bir sure oynadiktan sonra 10 - 15 dk kadar "ERROR FATALERROR 7" seklinde bir uyari aliyorum ve oyun kapaniyor. Sistem win 7 bu sorunu yasayan varmi?
  • O şu an oyunda 5.08 Patch'i var o yüzden,
  • şu anda açıkmı oyun bende serverror_fatal_errorcode_5 diye bi hata veriyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHBSC55 -- 3 Şubat 2011; 18:14:38 >
  • hep sonuncu oluyorum ya t2 dodge araba var olabilecek herşeyin en iyisini taktım ama aracın kontrolü çok zor ..neden acaba ? virajları iyi dönemiyor

top speed 332 acceleration 374 handling 354 bu degerler kötü mü ?

oyundaki ismim AEGEANSEAGULL
  • Charger yarışta iyi değildir,pursuit için vazgeçilmezdir ama tabii ben 1-2 hafta kullanıp satmıştım.
  • bende aranıza yeni katıldım arkadaşlar 5 lvim oyundakine nickim YASAKRAL55 tanışmak isterim sizlerle nicklerinizi verirseniz ekliyim arkadaş olarak
  • anlasilan oynayan yok.bende pro parca bulamıyorum ondan sarmıyor oyun.herkesin arabası benden iyi.silver card aldım güya her silverde 5de3 parca var. 50 kere actım 1 inde parca cıktı.
  • benim nickde ASİ61 ekleyebilirsiniz arkadaşlar
  • arkadaşlar ben boostla araba almayı düşünüyorum r8 almayı düşünüyorum ama bi sorum var cop edition mı daha iyi normal olan mı? yoksa porsche 911 turbo mu alayım ? birde boost'la alınan arabalar sürelimi yoksa sınırsız mı ?

düşündüğüm araba r8 cop edition 5500 boost'a ama porsche 911 turbo da iyi geldi o da 5500 hangisini alayım
  • Arkadaşlar bir sorum var.

Eskiden 6 mıydı 9 muydu leveli geçmek münkün degildi anca para verirsen geçebiliyordun şuan öyle bir durum varmı? Hiç para vermeden oynayabilirmiyim bu oyunu kısıtlamalar nelerdir?

Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaLkenAuGe

Arkadaşlar bir sorum var.

Eskiden 6 mıydı 9 muydu leveli geçmek münkün degildi anca para verirsen geçebiliyordun şuan öyle bir durum varmı? Hiç para vermeden oynayabilirmiyim bu oyunu kısıtlamalar nelerdir?

Teşekkürler.

50 lwle kadar ücretsiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asal16

arkadaşlar ben boostla araba almayı düşünüyorum r8 almayı düşünüyorum ama bi sorum var cop edition mı daha iyi normal olan mı? yoksa porsche 911 turbo mu alayım ? birde boost'la alınan arabalar sürelimi yoksa sınırsız mı ?

düşündüğüm araba r8 cop edition 5500 boost'a ama porsche 911 turbo da iyi geldi o da 5500 hangisini alayım

Boostla araba kalıcı olarak senin oluyorda,boostla araba alınmaz gereksiz,hele r8 tam bir gereksiz
    r8de ısrarcıysan cop edition,
  • 
Sayfa: önceki 8889909192
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.