Şimdi Ara

Need for Speed: ProStreet (2007) [ANA KONU] (274. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5.510
Cevap
2
Favori
422.380
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar ben oyunu kurdum açmadı, tıklayınca siyah ekran geliyor sonra tekrar masaüstüne dönüyor hata raporu çıkıyor, sonra netten araştırdım pc deki system32 deki dll dosyasını değiştirin diyodu, indirdim değiştirdim açıldı, ama ertesi gün yine aynı sorunu verdi ve açılmadı , hata raporu veriyor yine, bunun çözümü nedir bilen varmı ??
  • tamam çözdüm, c: den girince oluyomuş
  • Selam
    Arkadaşlar Arabalarında 4. seviye motor olan varmı????
  • quote:

Orjinalden alıntı: hkspecial

Selam
    Arkadaşlar Arabalarında 4. seviye motor olan varmı????

evet yarış günü kazanınca veya domine edince karşına çıkan 5 kapalı kutudan birinde olabiliyor. sadece 4. seviye motor değil, süspansiyon, turbo, lastik,nos falan, hepsi de çıkabiliyor...
  • Valla Ben motor hariç hepsini buldum ama bir motor çıkaramadım..
    yine aynı yerlerde yarışacağız galiba
  • arkadaslar bende asus 9600GT 1GB DDR3 PCI-E VGA HDMI ekran karti 3gb ram 3.4 p4 islemci var.pro street netten bugun cekip kurdum.oyun sistem gereksinimlerine baktim.pc faslasiyla kaldırması lasım.fakat ben oyunun hic bir detayini yukseltemiyorum.en ufak bi yukseltme yapsam oyun takılmaya baslıyor.duraklamalar oluyor.nedenini bilen bi arkadas yardımcı olursa sevinirim.oyunla ilgili bi problem olabilir mi acaba?
  • problem işlemci olabilir..

oyun işlemciye fazla yükleniyor..

Görev yöneticisinden takip edbilirsin... eğer oyun esnasında %100 den aşağı düşmüyorsa işlemcidendir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hkspecial -- 28 Eylül 2008; 21:34:01 >
  • Merhaba arkadaşlar oyunu daha yeni yükledim ve oyunu açtım.Tam video başlıcakken atıyo masaüstüne ve hata raporu diyo.Sizde de böyle duruma rastlayan var mı acaba yardımcı olabilirmisiniz?
  • most wanted ten sonra bu tarz oyunlardan uzak kalmıstım ama bu oyun super gorunuyo lısteye ekledım
  • quote:

Orjinalden alıntı: hkspecial

problem işlemci olabilir..

oyun işlemciye fazla yükleniyor..

Görev yöneticisinden takip edbilirsin... eğer oyun esnasında %100 den aşağı düşmüyorsa işlemcidendir.

yok kontrol ettim islemci gayet rahat calısıyor hic bi sıkıntısı yok.ekran kartında problem var desem diger oyunlarda sorun cıkarırdı.obur oyunlarda hic bi sorun cıkarmıor.hatta pro streeten daha zorlu grafikli oyunlarda bile kasma yasamıyorum.problemi bi turlu cozemedim :/
  • arkadaşlar kafayı yemek uzereyım call of duty4 u full ayarlarda rahatlıkla oynayabılıyorum ama bu pro streette bır hata var oyun akıcı degıl yolda gıderken salıselık donmalar var akıcı degıl her bolumde yapmıyor ama genelınde oluyor dedım ekran kartı kaldırmıyor ondan olsun ayarları en dusuge getırdım gene aynı oyun hem yavas hemde dedıgım gıbı salıselık donma gıbı seyler oluyor sorun nedır p4 3,06ghz sapphire 3870

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onur-d -- 4 Ekim 2008; 21:26:47 >
  • arkadaslar bılmıyorum hangısı etkılı oldu ama artık bu sorunları yasamıyorum oncelıkle servıse pack 3 u kurdum daha sonra atının catalyst 8,9 surumunu yukledım sımdı pro streette tum ayarlar acık oyunuyorum oyun eskısıne gore daha hızlı ve akıcı oh bee en azından bu sekılde anakart ve ıslemcı ıhtıyacım bıkac ay ertelendı suan ıcın pcımde call of duty4,nfs carbon,colın mcrae4 ve pro street var hepsını maxımum ayarlarda oynayabılıorum sapphire 3870 kartımı cok sevdım bosta 39C oyunlardada 50C gecmıyor
  • Oyunun yeni serisi olan Undercover gelmeyecek mi yakin bir zamanda?
  • arkadaşlar uzun zaman oldu oyun gözden düşeli ama yinede sorayım..oyunu High Damage seçeneğinde çalıştıramıyorum oyundan atıyür,ne yapmalı :D
  • Süper bi oyun yeni bilgisayar sipraiş ettim gelir gelmez oynayacağım ellerine sağlık hocam...
  • Merhaba ben Need for Speed Pro Street için hile kodlarını buldum. Ancak bu kodların yazılması gereken yeri bulamadım. Bana kodların nereye yazılması konusunda resim ile yardımda bulunur musunuz? Şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Onur__

Oyunun yeni serisi olan Undercover gelmeyecek mi yakin bir zamanda?

http://forum.donanimhaber.com/m_22682634/mpage_1/tm.htm
  • Arkadaşlar bana Speech dosyasındaki tüm dosyaları upload edebilir misiniz n'olurrrr?????
  • Şu sıralarda bu oyunun oynamaya başladım.grafikler çok guzel ama bu olayı bir konuya bağlasalardı ve şehirde geçseydi süper olurdu bu grafiklerle oyun gerçekten..

.....Sistem panelimdeki pc ile 1080i de (1920*1080) lcd tv de full ayarlarda çok rahat ve süper grafiklerle oynayabiliyorum.yuksek sistemi olanlar ve olumsuz yorumlardan dolayı oynamayı erteleyenler bir gözatsın derim BEN...
  • Arkadşalar LOGITECH MOMO saihib olupta pro street oynamamazlık yapmayın tam bir uyum içinde oyunla direksiyon...
  • 
Sayfa: önceki 272273274275276
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.