Şimdi Ara

Need for Speed Payback (2017) [PC ANA KONU] (11. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
280
Cevap
6
Favori
27.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Belgeler'de save dosyası ne zaman oluşuyor? 2 saate yakın oynadım ama save dosyası oluşmadı. NFS payback klasörü bile yok. Oyundan çıksam yine en baştan oynatıyor save dosyası yok diye. Şuan kendi 2 arabamı seçtim yarış yaptım ama hala klasör yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Akbell

Belgeler'de save dosyası ne zaman oluşuyor? 2 saate yakın oynadım ama save dosyası oluşmadı. NFS payback klasörü bile yok. Oyundan çıksam yine en baştan oynatıyor save dosyası yok diye. Şuan kendi 2 arabamı seçtim yarış yaptım ama hala klasör yok.

Çoktan oluşması lazımdı oyununuzda bir hata var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Herkese iyi akşamlar. Tune stange bölümü ile ilgili bilgi verebilir misiniz? Sprint'de, Drag'da hangi kombinasyonları kullanmalıyım?
  • oyun rusça beyler ingilizce dil dosyası nerden bulabilirim? biraz araştırdım ama bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://ibb.co/hDOJx7

İşaretli yarışları yapmama rağmen haritadan kaybolmuyor. Bunun sebebi nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anestezicik -- 24 Mart 2018; 23:47:22 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anestezicik

https://ibb.co/hDOJx7

İşaretli yarışları yapmama rağmen haritadan kaybolmuyor. Bunun sebebi nedir?

Aynı yarışlarda tekrar para kasman için hocam, sorun yok oynamaya devam

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ewarrr kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam :)
  • Oyunu mevcut sistemim ile High ayarlarda oynuyorum. 35-50 arası FPS almaktayım. Genelde araba ile kendi etrafımda dönerken arka planda(Çevresel unsurlarda...) takılmalar,atlamalar? mevcut. "Low" ayarlarda bile olan bu takılmalar normal midir?
    https://www.youtube.com/watch?v=bwJdkoFQs6o&feature=youtu.be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anestezicik -- 26 Mart 2018; 2:57:37 >
  • sürücü problemi dostum..önceki sürücülerle test edin..oyunlar konsol port olduğundan pc platformuna özenmiyorlar..konsolda gayet akıcı..pc kullanıcıları onlar için artık sadece madenci..nvidia ve ea forumlarında bir çok şikayet okuyorum..adam yazmış..1080ti ve i7 8700k ile neden akıcı oynanmıyor bu diye :)

• awaqado kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim. :)
  • Bu oyunu alacagim kutulu olarak fakat bir sorum olacak. Serial 3 defadan sonra ise yaramiyor diye biliyorum dogrumu. Mesela donanim degistiginde veya format attiktan sonra. Acil cevap bekliyorum arkadaslar. Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Need for Speed Payback (2017) [PC ANA KONU]Need for Speed Payback (2017) [PC ANA KONU]
    Need for Speed Payback (2017) [PC ANA KONU]Need for Speed Payback (2017) [PC ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EXios -- 4 Nisan 2018; 0:52:8 >

• Oyunu ne zamandır oynamıyordum. Geçen gireyim dedim. Harbiden asphalt serisinin Pc versiyonu olduğunu hatırladım birkez daha. Ama modifiye kısmı çok zevkli orası ayrı.

• Bu zamana kadar ki nadir pişmanlıklarımdan birisidir bu oyuna harcadığım vakit ve para.
  • En son 399 level gösteriyo arabalar.ama çok fark oluyor mu bu arabalar arasındada ? Mesela biri 450 gibi falan aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 24 Nisan 2018; 8:26:15 >
  • Forza Horizon varken NFS alanında en iyi falan olmaz

Ya da Rockstar'ın Midnight Club'ı PC'ye çıkarmaması da kötü oldu. Kaç senelik Midnight Club 3 bile şu NFS serisine geçirir katlar herhalde

Origin veya EA Access'in vermesini bekliyorum ya da ilaçlı falan oynarım anca oynarsam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ormanci -- 13 Nisan 2018; 10:27:47 >
  • Arkadaşlar i3 8100 1050 ti ile akici bir oyun elde edemiyorum ya.oyun kasiyor gibi fps 45 lerde.surekli takiliyor gibi nedir bunun cozumu

• quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimcan34

Arkadaşlar i3 8100 1050 ti ile akici bir oyun elde edemiyorum ya.oyun kasiyor gibi fps 45 lerde.surekli takiliyor gibi nedir bunun cozumu
    hdd darboğazı var oyunda
  • Samsung 850 evo var hocam 250 gb

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibrahimcan34

Samsung 850 evo var hocam 250 gb
  • 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.