Şimdi Ara

nedir bu pop müzik sacmalıgı ya :(

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ya bu nasil bisidir yaw.kendini bilmez insanlar basiyor parayi kendisini sanatci yapıor .yaw olamaz böle bisi.hangi ülkede bu sacmalik vardir.tek güzel olan arkadan gelen bas sesleri.sonra bu bas seslerine laga luga ekleniyor al sana pop müzik.zaten bu insanlar Türkiyeyi yedi bitirdi.tam bir igrenclik bu. . bari bu sacmalıklari gencler dinlemeseydi cok iyi olurdu.rock ,rap gibi genclere hitap eden müzik varker.zorla dinletiolar insanlara bu pop müzik denen seyi. zaten soyleyenlerin hic birinde yetenek yok bisi yok.cogu sarkıcılıga özenmis manken su bu...yani ajdar denen herifi bile hiperstar yaptılar ya daha nediyim
    evt arkadaşlar ben sadece burda kendi düsüncelerimi soyledim.kotu bisi yapmıssam af edersiniz

• Artık çığrından çıkan ve toplumumuza uyuşturucu etkisi yapan, ele geçiren, eski değerini de iyice yitiren bir müzik türü.

Kötü adam rolundeki pop müziği yapımcıları ve iyi ama saf insan rolundeki toplumumuz... Durum iyice bundan ibaret olmaya başladı. Zaten önüne gelen de popçu(!). Pop müzik de ülkemizde Arabesk-Fantezi ya da Disco müziğinden farksız oldu.

Adı üstünde POP Müzik. Popüler kültür malzemesi... Daha fazla açıklamaya gerek yok herhalde.

O yüzden ne diyorum; ROCK & METAL FOREVER Hoş artık Rock da Pop gibi oldu ya neyse.

X kişilik bir toplulukta X-1 kişi popçu iken ben (X) Metal dinleyicisi olduğuma ve onların yanında onlara göre muhalefet, marjinal, ters görünsem de şükrediyorum. Çünkü dediğim gibi popüler kültür kurbanlığı ve uyuşturucu...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C1E9C52E6 -- 27 Haziran 2007; 20:29:10 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.