Şimdi Ara

Nedir bu otobüste başıma gelenler? CSB

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Her şey arabama mazot koyacak paramın kalmamasıyla başladı. Aldım kent kartımı, tıpış tıpış minibüse biniyorum artık.

Olay bir: Özellikle kot pantolonumun popomun arasına girmesinden nefret ederim. Hele uğraşırsın, kotu çıkartırsın ama boxer kalmaz mı.. Gittiğim psikolog şunu söylemişti, seni rahatsız eden olayları çözerken utanma. Ben de bunu uygulayayım dedim. İnsanlar o günden itibaren bana farklı bakıyordu artık. Yine psikologun söylediği söz, seni bu yoldan vazgeçirmeye çalışanlar olacak, onlara takılma. Takılmadım ben de. Sonraki görüşmede şunları söyledim, artık rahatım ama başka insanların da benim gibi olmasını istiyorum. Cevaben, tamam sen de onlara göster gerçeği dedi. Tamam dedim, çıktım otobüse bindim. Oturdum, yanıma kızın biri geldi. Baktım poposunun arasına girmiş kotu, insanlıktır dedim attım elimi. Attığım gibi döndü, napıyorsun sen manyak şey .ss dedi. O .ss olayını sormayın ben de anlamadım. Dedim herhalde donu kaldı, tekrar elimi attım, yapıştım çekiyorum, bu sefer şoför minibüsü durdurdu. Elinde sopa geldi, abi dedim bu fazla gelir ince bir şey varsa donu rahat çıkartırız araya sokarak, gerçi tanga da olabilir neyse. Kafamda patlayan o sopa, hastaneden ayrılınca karakolda verilen ifade ve ardından psikologu dövüp tekrar karakola düşme sonucu buradayım.

Beğeni olması durumunda gelecektir devamı.

Not: Devrik yazmayı seviyorum.

• İnş tutmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonra uyandim ve baktim ki cam acik yorgan yerde.

• Olmamış.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.