Şimdi Ara

Neden iTunes'ta Manuel Backup Alamıyorum?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iTunes'ta "Devices" bölümünde cihazımın üstüne sağ tıkladığımda "Backup" ve "Restore from Backup" seçenekleri neden çıkmıyor? iTunes'un otomatik de backup aldığını düşünmüyorum çünkü restore veya update yaptığımda her şey siliniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hakbay -- 1 Mayıs 2011; 22:58:08 >

• Arkadaslar bu konuyla ilgili kimse bir sey bilmiyor mu?
  • Vay be koca donanimhaberde 1 kisi bile bir sey diyemiyor.
  • Valla su anda bende ayni sorunla karsi karsiyayim yok mu bir bilgisi olan su restore from backup sorunun gidermenin
  • Guncelll
  • Bu bir sorun mu yoksa yeni iTunes'lar artik boyle mi? Sorunsa cozumu bilen var mi?
  • itunes'u sil yeniden yükle bakalım :)
  • Yok mudur derdimize care perisan durumdayim butun rehber gitti backup im var ama restore from back up secenegi cikmiyor. Yardimmm
  • quote:

Orijinalden alıntı: SuspectT

itunes'u sil yeniden yükle bakalım :)

Alaksi yok :)
  • Haydi arkadaslar cok var forumda bu sorunda olan eski topiklere baktim hep sorulmus kimse cevap verememis yok mudur bir kral sorunu cozucek
  • quote:

Orijinalden alıntı: pumper

Yok mudur derdimize care perisan durumdayim butun rehber gitti backup im var ama restore from back up secenegi cikmiyor. Yardimmm

Bilgisayarda kullanici klasorunun icindeki "Kisiler" klasorune bi bak bakim, insallah doludur :) ve her zaman bu klasorun yedegini baska bir yere al mutlaka. Kolay gelsin.
  • Atlamış olabilirsiniz diye düşündüm ama acaba üst menülerden ADVANCED altından Authorize Account yaptınızmı. Öncelikle iTunes'a kimliğinizi bildirmelisiniz diye biliyorum. Çünkü cihazınızı tanıdıgında sağ tuşla basarsanız backup çıkacaktır. Umarım sorunu dogru anlamısımdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: freedommaker

Atlamış olabilirsiniz diye düşündüm ama acaba üst menülerden ADVANCED altından Authorize Account yaptınızmı. Öncelikle iTunes'a kimliğinizi bildirmelisiniz diye biliyorum. Çünkü cihazınızı tanıdıgında sağ tuşla basarsanız backup çıkacaktır. Umarım sorunu dogru anlamısımdır.

Hocam oncelikle tesekkurler ancak sorunumuz back up deil, restore. Restore from backup secenegi cikmiyor tiklayinca buna bir cozum var midir.
  • Guncell
  • Yani yüklediğim resimdeki gibi sizde Restore düğmesi gözükmüyor öylemi?

• quote:

Orijinalden alıntı: freedommaker

Yani yüklediğim resimdeki gibi sizde Restore düğmesi gözükmüyor öylemi?

Hayir hocam boyle degil. Hani sol tarafta iphone yaziyor ya ona sag tikladiginizda normalde "restore from back up" yazmasi gerekirken bizde boyle bir secenek yok dolayisiyla daha onceden aldigimiz backup dosyasini kullanamiyoruz.
  • Su sorunumu cozene ciddi 20 tl havale edicem Aninda havale veya eft yapicam hadi artik odul de koyduk o kadar :)
  • Hocam paran sende kalsında bi screenshot falan koysan
  • Normal durumda bahsettiğiniz menü içeriği şöyle:
    ===============================
    Çıkar
    Yedekten Geri Yükle

Normal durum derken, C:\Users\KullanıcıAdı\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup klasörünün içinde bilgisayara bağlı aletinizin yedeği olması lazım.
    Eğer bu klasörde o an bağlı aletinizin yedeği yoksa, menüde de Yedekten Geri Yükle satırı çıkmaz.

Yedeğinizin olduğundan emin misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: turuncum

Normal durumda bahsettiğiniz menü içeriği şöyle:
    ===============================
    Çıkar
    Yedekten Geri Yükle

Normal durum derken, C:\Users\KullanıcıAdı\AppData\Roaming\Apple Computer\MobileSync\Backup klasörünün içinde bilgisayara bağlı aletinizin yedeği olması lazım.
    Eğer bu klasörde o an bağlı aletinizin yedeği yoksa, menüde de Yedekten Geri Yükle satırı çıkmaz.

Yedeğinizin olduğundan emin misiniz?

hocam mac kullaniyorum ben onu nerde bulabilirim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.