Şimdi Ara

Neden abartıyorsunuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
704
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Koyu akp karşıtıyım ve Türkçüyüm ve chp ye oy atıyorum ama yok simit yemeye bile parası yok diyorsunuz 5 kişilik aile 1350 tl yapıyor 3 öğün simit diyor saçmalıyor düzgün muhalefet yapalım lütfen ayrımcı,hırsız akp diyeceğine 3 öğün simit yesen paran yetmiyor diyor saçmalamayın aç kalan %1 değildir eminim sadece lüksü yok norveç gibi gidişat kötü norveçle falan sürekli kıyaslıyoruz .. Hangi okul mezunusun,100 kitap okuyor musun yıllık japonya gibi gelişeceksin ülkedeki gençlik boş muhalefet.. Kaç kitap yazdın,hangi kurslara gittin de geliştirdin kendini de japonya gibi olmayı kendine layık görüyorsun ? Şeriatçı arap özentilerini saymıyorum bakın onları katmıyorum,Suriyelileri veya kürtleri de katmıyorum bakın..Bizden bahsediyorum.

• Omo bozde akp gobo bor porti vor!

Yersen, ben yemiyorum sahsen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çünkü ülkenin durumu değil derdi.

Buraya Ego mastürbasyonu yapmaya geliyor adam. Malzemeler bahane. Baba parası ile yaşayan liselinin ekonomi neden umurunda olsun ki.
  • Treth kullanıcısına yanıt
    kyk erkek öğrenci yurdunda kalıyorum ve marmaradayım ne lisesi ?
  • Kör bir zihniyet var. Ben burda çomarrrlarrr gelmişşş yine, oooo çapulcu, pre vatan hainisiniz sizzzz diye YAZMAYACAĞIM.

Ülkemizde parti tutma zihniyeti yok! Eleştiri sıfır. İnsanlar sadece diğer zihniyete karşı olmak için birilerini destekliyorlar. Zihinlerini ve gözlerini kapatmış sadece bir tarafı destekliyorlar. At gözlüğü takıyorlar. Takım tutmak ile parti tutmak çok farklı şeylerdir. AKP yanlış yaptığında HOP! böyle olmaz değil REİSTİR ne yapsa yeridir diyorlar eğer böyle yapılmaya devam edilirse bu ülke asla düzelmez.

Ülkenin cumhurbaşkanı bile sadece %50yi vatandaşı olarak görürse bu ülke düzelmez. Kendinden olmayana vatan haini gözü ile bakılırsa bu ülke düzelmez. Şuan ülkedeki vatandaşlar arasında inanılmaz bir nefret var. Ben bundan sonra düzeleceğinide düşünmüyorum sonumuzuda hayırlı bulmuyorum EYYY DH ahalisi.

Dua ile..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-5F6A14216 -- 7 Aralık 2016; 0:49:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Beyin mıncıklaması

kyk erkek öğrenci yurdunda kalıyorum ve marmaradayım ne lisesi ?

Senden söz etmiyorum abartan tiplerden bahsediyorum. Bu forumda siyaset bölümünde 20 yaş üstü kaç kişi var sanıyorsun ki ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: starcloth

İyi de yalan mı ? Sosyal devlet olmanın gereği budur vatandaşına standart bir hayat sürecek kadar ücret vermek zorundasın.

Yoksa devletin bana ne yararı var anca alıyor yıkılsın gitsin o zaman.

İnsanlar devleti bana adalet,güvenlik ve huzur sağlasın diye kurdu yoksa herkes kendi çöplüğünde öter gider , istediklerini kendi yapmaya çalışırdı.

Kitap okuma bilim ve teknoloji konusunda ise haklısın o ülkeler gibi olmamız için kırk fırın ekmek yememiz lazım.

Edit:Herif Türkçüyüm yazmış chp ye oy veriyor ahahha Atatürk ün chp si olsa doğru seçim ama dersim chp sine oy veriyorsun.

Ülkenin böyle olmasının sebeplerinden biri de sizin gibi kimlik bunalımı yaşıyan ilke ve değerlerine yabancılaşmış kimselerdir.

"Yoksa devletin bana ne yararı var anca alıyor yıkılsın gitsin o zaman. "

En kötü devlet bile devletsizlikten iyidir. Bu kadar ağır bir sözü ettiren sebep nedir bilmiyorum.

Şu anda bir devletin olmasa, afedersin ama sokak hayvanlarının yerinde bile olmak isterdin. Çünkü kötü insanlarin insana yapabileceğini, hayvanlar bile birbirine yapmaz.

• starcloth kullanıcısına yanıt
    Atatürkçüyüm ve senden daha iyi bildiğimi söyleyebilirim ayrıca senin gibi küfürbaz ve ne dediğini bilmeyen tiplerden bahsediyordum bende tam hoşgeldin
    Okuduğun okulun berbat olduğuna eminim
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: halil altın

quote:

İyi de yalan mı ? Sosyal devlet olmanın gereği budur vatandaşına standart bir hayat sürecek kadar ücret vermek zorundasın.

Yoksa devletin bana ne yararı var anca alıyor yıkılsın gitsin o zaman.

İnsanlar devleti bana adalet,güvenlik ve huzur sağlasın diye kurdu yoksa herkes kendi çöplüğünde öter gider , istediklerini kendi yapmaya çalışırdı.

Kitap okuma bilim ve teknoloji konusunda ise haklısın o ülkeler gibi olmamız için kırk fırın ekmek yememiz lazım.

Edit:Herif Türkçüyüm yazmış chp ye oy veriyor ahahha Atatürk ün chp si olsa doğru seçim ama dersim chp sine oy veriyorsun.

Ülkenin böyle olmasının sebeplerinden biri de sizin gibi kimlik bunalımı yaşıyan ilke ve değerlerine yabancılaşmış kimselerdir.

En kötü devlet bile devletsizlikten iyidir. Bu kadar ağır bir sözü ettiren sebep nedir bilmiyorum.

Şu anda bir devletin olmasa, afedersin ama sokak hayvanlarının yerinde bile olmak isterdin. Çünkü kötü insanlarin insana yapabileceğini, hayvanlar bile birbirine yapmaz.

İşte onu diyorum devlet kurulma amacını gerçekleştirmeyekse varlığı yokluğuyla benzer sonuçları yaratacaktır.

Devlet olmazsa insanlar birbirini boğazlar,kaos olur,güçlü güçsüzü ezer vs.

Peki iyi yönetilmeyen bir devlette neler olur.

Adaletsizlik,adam kayırma,yoksulluk,modern kölelik olarak sıralayabilir ve çoğaltalabiliriz.

Hatta ölümü de ekleyebiriz malum hergün 1 er 2 şer canlarımız gidiyor.

Şu ülkeye baktıkça her geçen gün daha fazla tiksiniyorum.

İnsanlar gün geçtikçe kendi ülkesinden soğuyor.

Bir vatandaş düşünelim devletinin adaletine güvenmiyorsa yöneticilerin ülke menfaati için çalıştıklarına inanmıyorsa o devlet fiilen var olsa bile halk nezdin de yıkılmışmıdır yıkılmamışmıdır ?

Çok üzücü gerçekten ama maalesef durum bu.

18 yaşında ki saglikli bir delikanliya sorsan gencliginin kıymetini ne kadar biliyorsun diye. Bilmez çünkü henüz yaslanmamistir. Hatta yasindan dolayi şikayetlerini sıralar.

Cok zengin ama sağlığını yitirmiş yaşlı birine sorsan gençliğine dönmek istermiydin diye. Mümkün olsa tüm varlığını verir.

Yani insanlar elindekinin kıymetini kaybedince anlar.

Devleti elestirebilirsin. Hakli olduğun konularda olabilir. Fakat hiç bir şey yazdığın şu sözü haklı çıkarmaz

Bu söz senin normal düşünecek kapasitede olmadigin yada vatan sevgin hakkında şüphe uyandırır.

• Akp ye oy vermiyorum ama cümleleri samimi değil
    Vermeyen birisi zaten biliyordur ne halde olduğumuzu

• abartan tipler mi? 3 senede paramız dolar karşısında iki kat değersizleşti. git gide saçma sapan vergiler ve gıda ürünlerine küçük küçük zamlar geliyor. bağdat caddesi'nde taksim'de dükkan sahipleri dükkanlarını kapatıyor bu mu abartı?

kusura bakma unutmuşum,sana göre senin desteklediğin parti başta olsun da,ülke isterse batsın. yoksa camiler kapanır,türban yasaklanır.

• halil altın H kullanıcısına yanıt
    Her gun olecegine bir gun olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeopol -- 6 Aralık 2016; 19:34:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Olivier17

abartan tipler mi? 3 senede paramız dolar karşısında iki kat değersizleşti. git gide saçma sapan vergiler ve gıda ürünlerine küçük küçük zamlar geliyor. bağdat caddesi'nde taksim'de dükkan sahipleri dükkanlarını kapatıyor bu mu abartı?

kusura bakma unutmuşum,sana göre senin desteklediğin parti başta olsun da,ülke isterse batsın. yoksa camiler kapanır,türban yasaklanır.

Allah Allah sizinde bir dediğiniz diğerini tutmuyor. Bu gün ekonomi ile ilgili bir konuda batışımıza seviniyorsunuz dediğimde bana bir alıntı gösterip biz dolar artışına bu sebepten seviniyoruz demişti.

Alıntının içeriği dalga kurda dolar artışının ekonominin sağlıklı olduğunun göstergesi olarak açıklanmış ve ülkeye bir zararı olmadığı anlatılıyordu. Tabi ki bir gaz alma açıklaması olduğu için ciddiye bile alamadım ama.. Benim için önemli olan muhalif üyenin tavrı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

quote:

Orijinalden alıntı: Olivier17

abartan tipler mi? 3 senede paramız dolar karşısında iki kat değersizleşti. git gide saçma sapan vergiler ve gıda ürünlerine küçük küçük zamlar geliyor. bağdat caddesi'nde taksim'de dükkan sahipleri dükkanlarını kapatıyor bu mu abartı?

Allah Allah sizinde bir dediğiniz diğerini tutmuyor. Bu gün ekonomi ile ilgili bir konuda batışımıza seviniyorsunuz dediğimde bana bir alıntı gösterip biz dolar artışına bu sebepten seviniyoruz demişti.

Alıntının içeriği dalga kurda dolar artışının ekonominin sağlıklı olduğunun göstergesi olarak açıklanmış ve ülkeye bir zararı olmadığı anlatılıyordu. Tabi ki bir gaz alma açıklaması olduğu için ciddiye bile alamadım ama.. Benim için önemli olan muhalif üyenin tavrı.

dolar neden yükseldi,niçin yükseldi,kimin politikaları sayesinde yükseldi hiç sorguladın mı? yoksa koyun gibi ''CHP'li elitler,bizden nefret ediyor,aşağılıyor'' mu dedin? böyle devam ettiğiniz sürece sürekli aşağılanacaksınız. bütün olaylar gözünüzün önünde ama siz gözünüzü kapatıyorsunuz,görmemiş gibi yapıyorsunuz,üstüne üstlük mağdur edebiyatı da yapıyorsunuz. gerçi diğer konu da 2002'de sosyal medya kullanılıyor gibi birşeyler zırvalamışsın,ne laf anlatsam boşuna sana.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Olivier17 -- 7 Aralık 2016; 6:14:37 >

• Son zamanlarda kurt avatarlı Mhpli imajı verilmeye çalışılan Akpliler görülmeye başlandı burada. Sanırım amaç Bahçeli karşıtlarının aklını karıştırmak. Gerçekten ülkücü adamlar akpnin yanında yer almaz. Ben de milliyetçiyim.

Ülkeyi bölen, hırsız ve namussuzlara oy verelim. Tabi tabi, paralı ve salyalı kuduz köpekler gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Jeopol

Her gun olecegine bir gun olur.

Sende her gün olenlerdenmisin?

Şimdiye kadar kaç kez oldun?

• halil altın H kullanıcısına yanıt
    5148 kez olmusum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Çünkü ülkenin durumu değil derdi.

Buraya Ego mastürbasyonu yapmaya geliyor adam. Malzemeler bahane. Baba parası ile yaşayan liselinin ekonomi neden umurunda olsun ki.

Ben yaklaşık 10 yıldır çalışıyorum, ekonomi umurumda olabilir mi?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.