Şimdi Ara

Ne yapacağım bi yardım edin.?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
479
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sevgilimle iki yıldır beraberiz arasıra kavgalar olsada iyi gidiyor birbirimizi seviyoruz fakat arasıra benim lafımı dinlemiyor birkaç erkekle kankasıyla takılma olayı oldu herneyse affettim.Tamam bakma olayı bende de var ama o kadar aşırı değil ve o Genel olarak gezerken etrafı insanları çok inceliyor neden erkeklere insanlara bakıyorsun diye sorduğumda bir sebebi yok diyerek geçiştiriyor genel olarak tüm çevreye baktığını söylüyor. neyse iki gün önceydi ben ilgilenmedim özel işlerim vardı 2 saat kadar sonra uyudum. Merak etmediğim için ilgisiz bıraktığım için sinirlendi ve küstü bana. Anlayışsız kaldı. Küstüğü için ona çiçek yollamaya karar vermiştim ama hiç yapmadım Bende o günden beri umursamaz oldum asla konuşmadım onla. Dün de 27. Ayımızdı o kadar aramış beni sayısızca, 27. Ayımız kutlu olsun demiş. hala umursamıyorum. Sizce ben nasıl bir yol izlemeliyim memnun değilim fazla barışmalı mıyım? İşte şu an Çiçek yollayıp iş çıkışına mı gidiyim? Yoksa ayrılık yolunu mu izlemeliyim?

• 27. ay kutlaması mı
  • Einar Solberg kullanıcısına yanıt
    Anlamadım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.