Şimdi Ara

Ne Kadarı Yeterli?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
575
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yeni laptop almayı düşünüyorum. Bu laptopun autocad gibi programları kaldırmasını istiyorum. Minumum düzeyde değilde rahat kullanabileceğim gereksinimler nelerdir? Ayrıca marka ve model önerilerinizi de bekliyorum.

• Bütçeniz nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sipahi68

Bütçeniz nedir?

Minumum bütçeyle bu tarz programları sıkıntı çıkarmadan kullanacağım bir laptop almak istiyorum. Umarım şimdi ne demek istediğimi anlatabilmişimdir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurbak0

Arkadaşlar yeni laptop almayı düşünüyorum. Bu laptopun autocad gibi programları kaldırmasını istiyorum. Minumum düzeyde değilde rahat kullanabileceğim gereksinimler nelerdir? Ayrıca marka ve model önerilerinizi de bekliyorum.

Lenovo G580 serisini inceleyebilirsiniz.

https://www.notebookadresi.com/27436lenovo_essential_g580_59360951_notebook?keyword=951
  • kurbak0 K kullanıcısına yanıt
    i3 işlemci ve giriş seviyesi bir ekran kartı barındıran cihazlar da işinizi görür ama siz minimum değil de rahatlıkla iş görebilecek bir konfigürasyon diye belirtmişsiniz! Bir de en düşük veya en yüksek bütçeni belirleyeceksin ki ona göre öneri yapılsın! Yani biraz tutarsız ve kapalı olmuş, cümleniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Etrüsk -- 6 Eylül 2013; 14:50:41 >
  • quote:

i3 işlemci ve giriş seviyesi bir ekran kartı barındıran cihazlar da işinizi görür ama siz minimum değil de rahatlıkla iş görebilecek bir konfigürasyon diye belirtmişsiniz! Bir de en düşük veya en yüksek bütçeni belirleyeceksin ki ona göre öneri yapılsın! Yani biraz tutarsız ve kapalı olmuş, cümleniz.

Bugün Samsung ATIV Book NP270E5E-X01TR aldım. Sizce nasıl? İşimi görür diye düşünüyorum ama sizin de görüşünüzü almak isterim.
  • quote:

quote:

Bugün Samsung ATIV Book NP270E5E-X01TR aldım. Sizce nasıl? İşimi görür diye düşünüyorum ama sizin de görüşünüzü almak isterim.

Hayırlı olsun.Moralinizi bozmak istemem ama lenovo z500 gt645m ekran kartıyla baya bir fark yapar onun dışında pek bi fark yok.Keşke bütçenizi belirtseydiniz de iyi bişey önerebilseydik.

• quote:

Orijinalden alıntı: isadevil

quote:

quote:

Hayırlı olsun.Moralinizi bozmak istemem ama lenovo z500 gt645m ekran kartıyla baya bir fark yapar onun dışında pek bi fark yok.Keşke bütçenizi belirtseydiniz de iyi bişey önerebilseydik.

Bütçe olarak 1500 gibi düşük bir sınır belirlenince, en uygunu bu gibime geldi :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.